Necenzurujeme.cz

Provokatéři v ulicích

Je to už zažitý proces. Když se něco podaří, je potřeba na tom najít vady na kráse. Sobotní demonstrace se jistě vydařila, účast značná atd. Akce probíhala v klidu, neobjevily se žádné názory, které by mohly zavdat příčinu ke kritice, nic, co by Rakušan a spol. mohli použít, a tak musel přijít závěr.

Naprosto nesmyslný a především nelogický pokus, vzhledem k obsahu demonstrace, sundat ukrajinskou vlajku z Národního muzea. Sice tam nemá co dělat, ale v dané chvíli se tato akce hodila jen jedné straně – té vládní.
Tzv. útok měl podivný průběh. Ale o tom už výstižně píše Michal Malý (Policejní provokace před budovou MM...)
V průběhu demonstrace se mezi lidmi motali minimálně dva muži s nášivkami zetka a ruské vlaječky. Pak tam byl kluk s batohem, na kterém měl opět „Z“ a na rukávu znak Wagnerovy skupiny. Myslím, že jenom idiot se může takhle vymódit na demonstraci, která se týká výhradně České republiky. Nebo provokatér.
Na FB se objevil dobrý postřeh: Oba muži na fotografii mají naprosto stejnou mikinu a stejné boty. Přitom se nejedná o běžné mikiny a obuv, které nosí kdekdo. Jsou zvláštní, řekl bych z jednoho skladu, možná z toho, kde fasují agenti vlády. Musíme se mrknout v jakých botách chodí náš ministr vnitra, v případě, že by chtěl ušetřit.
Vzápětí se objevily různé konspirační teorie ohledně pořadatele akce Jindřicha Rajchla a strany PRO (Právo - Respekt – Odbornost). To mě osobně na tom štve nejvíc. Jakmile se vynoří někdo, kdo by mohl něčím pohnout, hned se najde sto padesát důvodů, proč by to neměl dělat zrovna on.
Pořád se řídíme heslem „s tím jo, s tímhle ne, s tímto možná, s tamtím vůbec ne“
Výsledkem pak je, že nikdo z nás nezmůže nic.

Štítky článku:

prestiž 1: 11,04 přečteno 313×

1 Hodnotit článek 5

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Provokatéři v ulicích

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse