Necenzurujeme.cz

Informace o portálu

Dobrý den.
O nás plně vypovídá motto našeho webu a název domény - NECENZURUJEME. Vzhledem k tomu, že stoupá (podle nás oprávněná) kritika cenzury a tendenčního zpravodajství, rozhodli jsme se k realizaci webu necenzurujeme.cz. Na některých blogovacích serverech se silně přitvrdilo, pravda se musí prokazovat a odzdrojovat, jinak je blog přesunut so soukromých či smazán a autor je následně zablokován na homepage, nebo zrušen úplně. Na titulní stránce jsou pak poutány pouze blogy s tím "jediným správným" názorem. U nás nic takového nehrozí. Prostě, NECENZURUJEME.

Jedinou naší podmínkou je, aby se bloger či diskutér zaregistroval pod svým jménem a v textech dodržoval zákony ČR a pokud možno se zdržel vulgarit. Pornografie či brutalita v jakékoli podobě u nás nemá místo. To není cenzura, to jsou naše pravidla. Nebudeme nikomu mluvit do toho, co a jak smí či nesmí psát. Nebudeme ani upřednostňovat ani omezovat jakékoli názory. Pokud budete cokoli citovat, či uvádět nějaká zásadní fakta, doporučujeme uvést zdroj. Náš projekt je otevřen celému politickému i názorovému spektru, prostě všem bez omezení a BEZ CENZURY.

Tento web provozuje společnost Sinor a.s.

Zpracování osobních údajů

Provozovatel postupuje při zpracování osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů, dále jen „nařízení“), zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, zákonem č. 111/2019 Sb., kterým se mění některé zákony s přijetím zákona o zpracování osobních údajů, zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a dalšími právními předpisy upravující ochranu osobních údajů. Souhlas se zpracování osobních údajů vyslovuje Uživatel odsouhlasením samostatného formuláře, jehož odsouhlasení je podmínkou dokončení a zprovoznění registrace uživatele.

Vítejte na NECENZURUJEME.CZ

Mail provozovateli