Necenzurujeme.cz

Demonstrace v tempu: „Do půlnoci objednáš, do rána to máš“

Toto Rajchl neumí

Je škoda, že národ, co dal světu Komenského, není sto pochopit, že účast na PRVNÍM LIDOVÉM HLASOVÁNÍ organizovaném J.Rajchlem o nepodpoře vládě může mít stejný dopad jako úspěšná stávka na Letné. Už při účasti dvou set tisíc přihlášených v listopadu, což není zdaleka počet občanů, které vláda svou prací významně ohrozila, by bylo jasné, že se v březnu Letná zaplní. Přitom nehrozí nebezpečí, jako při svolání demonstrace třeba v listopadu nebo prosinci, že ji rozežene liják nebo vánice. Prosím ty, co J. Rajchlovi vyčítají, že nám nabízí pozdější termíny a dokonce, že nevyhlásí stávku, ani tu generální, obraťte se na DATART nebo ALZU – a je to.

Nechápu, co nositelům jasných představ o tom, jak, kdy a kde se má co konat a stát, aby se zabránilo nevídanému státnímu průšvihu brání, aby se účastnili všech akcí proti vládě pořádaných kýmkoli, a současně se zapojili do lidového hlasování pořádaného J.R. pro případ, že se do té doby nepodaří vládu odejít. Proč nechcete připravovat PLÁN B?! Pravdou je, že úspěchy valící se na vládu jeden za druhým ji nakonec možná zavalí, ale plán B se vždy hodí.

Vládní výjezdy mi připomínají dvorek Ládi Menšíka kde, jak říkal, ať se vykročilo na kteroukoli stranu, vždy se šláplo do slepičince. To nemůže být náhoda. Naše zahraniční politika předvádí i pro své občany těžko pochopitelné proměny, když například náš ministr zahraničí známý svou přízní k Palestincům, je prvním politikem z EU, který dorazil do Izraele, aby se za něj postavil. Není divu, že se s naší vládou nechtějí bavit už ani v Africe.

Naše vláda se v cizině stále za někoho odhodlaně staví, ale doma za ní už stojí jen ti, kterým sype. Bohužel se ti, co už za ní nestojí, nedokáží postavit ani proti ní – zatím.

Štítky článku:

prestiž 1: 16,90 přečteno 265×

0 Hodnotit článek 12

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Demonstrace v tempu: „Do půlnoci objednáš, do rána to máš“

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse