Necenzurujeme.cz

Probuzení a lopata

Říkají si Woke – probuzení. Pochodují světem, likvidují kulturu a co je nejhorší – mají takový vliv, že se jim společnost neodváží postavit.

Ovládají západní univerzity, z učitelů se staly ustrašené loutky, které přikyvují jejich bludům. Někteří možná z přesvědčení, jiní z obav o práci.Taková je moc této neomarxistické omladiny.
V knize Šílenství davů Douglas Murray popisuje případ profesora, který pronesl nějakou maličkost, jež se nelíbila „probuzeným“ studentům. Na chodbě ho doslova zahnali do kouta, obklopili ho a uráželi. Profesor chtěl něco říct, obranně gestikuloval. Umlčeli ho, přikázali mu, aby dal ruce za záda a držel hubu. Udělal to a nechal se ponižovat. Měl totiž nemocnou ženu, nemohl přijít o své zaměstnání.

Zavrhli Kanta, Platona, Mozarta, Beethovena, Dickense, naposledy Marka Twaina.
Jsou jako mor, který požírá vše kolem sebe.
Známý je případ J.K.Rowlingové. Kdesi prohlásila, že transženy nejsou skutečné ženy a inkvizitoři ihned naběhli do boje za její vymazání z povědomí. Co na tom, že Rowlingová věnuje značnou část svého jmění na pomoc znevýhodněným dětem. To se nepočítá, trans je důležité.
O knihách s Harry Potterem si můžeme myslet cokoliv, ale faktem zůstává, že právě těmito knihami přivedla Rowlingová děti zase ke čtení, a mladí čtenáři v budoucnu jistě nezůstanou jen u nich. To je velká zásluha. 

Nedávno v Německu zaútočili na Vinetoua. „Probuzení“ zvraceli svoje pseudoargumenty o rasismu, urážce indiánů a zraněných citech tak vytrvale až našly odezvu v jednom ustrašeném německém vydavatelství a ve veřejnoprávní televizi ARD. Vydavatelství oznámilo, že již vytištěné knihy nebude distribuovat (co s nimi asi tak udělají si není těžké představit) a ARD už nebude dávat filmy s Vinetouem.
Asi nemá smysl těmto pomatencům vysvětlovat, že v knihách Karla Maye a filmech s Pierre Bricem, je všechno možné, jenom ne rasismus. Je tam přesný opak rasismu. A mnoho pozitivního navíc.
Smrdutí skunci z kmene Probuzených byli možná částečně spokojeni až…

 …do chvíle, kdy se ozval skutečný potomek kmene Siouxů.
Jmenuje se Robert Packard a na videu, které zveřejnil server Bild.de, dal pomatencům řádnou lekci, když řekl: „Jsem na straně Vinetoua! Neprosto podporuji jeho příběhy a docela mě naštvalo, že se ho snaží vymazat.“
Na stranu apačského náčelníka se postavil Sioux!
A vy, probuzení, pomažete k mučednickému kůlu, kde vám budou předčítány knihy Karla Maye, Marka Twaina, Charlese Dickense a dalších, které jste chtěli smáznout.
Až vás odvážou (možná), v druhé etapě půjdete (dobrovolně a s nadšením) shlédnout filmy s Drsným Harrym, který vám také leží v žaludku.

Na závěr by se možná hodilo malé doléčení lopatou na plocho.

 

 

 

Štítky článku:

prestiž 1: 21,06 přečteno 274×

0 Hodnotit článek 18

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Probuzení a lopata

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse