Necenzurujeme.cz

Manželka, milenka nebo prostitutka?

Jednou si jeden můj známý úspěšný podnikatel po rozvodu povzdechl, kolik jej stál sex s manželkou o které tvrdil, že byla frigidní. Byli spolu 4 roky a děti neměli, rozvod, až na majetkové vypořádání nebyl problém. Dospěl k částce přes sto tisíc za jedno intimní laškování, o kterém prohlašoval, že defacto o laškování nešlo, protože měl pocit, že dělá kliky na nafukovací panně. Byl to člověk inteligentní, úspěšný a pracovitý. Často pracoval dlouho do noci, o víkendech, vila v Černošicích, dvakrát do roka takzvaná exotická dovolená. Jeho manželka nepracovala, starala se o domácnost, jezdila s kamarádkami na solárko, do fitka a na kafíčko. Když se mi ještě před rozvodem svěřil jak na tom doma s intimnem je, mimo jiné řekl, že to tak bylo i před svatbou, ale že si myslel, že se to změní. Chyba první. Odvětil jsem, že pokud nemá nějaké ženské dlouhotrvacící potíže, pak jediná možnost je, že má jiného chlapa. Některé ženy to tak dělají, nebo cítí, bohužel jsem to zažil kdysi na vlastní kůži, i když jsem se naštěstí s dotyčnou nestihl oženit. Když mají milence, mají v posteli s manželem pocit, že jsou milenci nevěrné. Paradoxem je, že dnes pracuje v nightclubu. Kamarád tehdy variantu milence rezolutně odmítl se slovy, že takové dřevo v posteli prostě milence mít nemůže.

Po rozvodu známý po čase zjistil, že jeho bývalá žena si za vypořádání majetku pořídila pěkný třípokojový byt, ve kterém bydlí s kamarádkou. Až pak si vzpoměl, jak občas zaregistroval, že jeho bývalá někdy pokukukovala po jiné ženě. Chyba druhá, že si toho víc nevšímal před svatbou. Protože známý byl charismatický člověk, po čase jsem vedlě něj zaregistroval velmi pěknou dvacetiletou brunetku (jemu bylo 40). Vypadlo z něj že brunetka je štířice a že absolutně potvrzuje pověsti o intimních dovednostech štířic. Bylo na něm na první pohled vidět, jak je spokojený. Jak šel čas, začala na něm být vidět nervozita a jednou se svěřil že má problém. Se štířící. Až dodatečně přiznal, že štířice je vysokoškolská studentka, se kterou se seznámil na inzerát, ve kterém ta sympatická brunetka uvedla, že hledá zajištěného muže, který by ji podporoval ve studiu. Zcela bez ostychu si prý hned řekla o měsíční apanáž na skripta ve výši 30.000,- Kč měsíčně, což mne trochu šokovalo (bylo to v roce 1996). Později mi však moje manželka potvrdila, že v době kdy při studiu VŠ bydlela na koleji, pár jejích spolubydlících opravdu obdobné taxy měloa děvčata se s tím nijak netajila.

Známý tehdy byť překvapen s apanáží souhlasil, protože měl přece jen dlouhodobější sexuální půst a navíc se mu děvče velmi líbilo a zřejmě si myslel, že jej vyjde levněji než manželka. Jenže štířice po krátké době začala jejich schůzky vždy v lepší restauraci (jako chudá studentka pochopitelně nemohla platit), z restaurace se šlo na procházku, která většinou končila v lepším butiku, jež se prakticky nikdy neopouštěl s prázdnou. Jak se známý přiznal, spolu s provozem malého sportovního auta, které brunetce naštěstí jen propůjčil k dispozici se režie chudé studentky včetně apanáže pohybovala přes sto tisíc měsíčně. Šikovné děvče, odvětil jsem, ale zase na druhou stranu seš na tom líp než s manželkou, aspoň si užiješ ne? Odpověděl mi smutným psím pohledem. Nakonec z něj vypadlo, že si chtěl držet soukromí a že si myslel i přes finanční požadavky štířice, že by z toho mohl být seriozní vztah založený na citech. Takže se scházeli po hotelích a podnikatelova čtrnáctipokojová vila v Černošicích se čtyřmi koupelnami, whirpoolem, vnitřním a venkovním bazenem a tenisovým kurtem zůstala studentce nějaký čas skryta. Ale jen dočasně.

Důvodem, proč měl známý ty psí oči byla překvapivá změna ve studentčině chování. Sice nezačala vyžadovat večeře v bufetu a nákupy u vietnamců, ale od jisté doby jakoby odmítala apanáž. Pak v čem je problém, to je dobře, to vypadá že se to překlápí do opravdového vztahu reagoval jsem. Problém však byl v tom, že známý už to po čase nevydržel a vzal štířici do Černošic. Z poprvé plánovaného věčera byl víkend, z dalšího plánovaného víkendu byl týden a štířice se po žensku začala zabydlovat. Navíc z její kabelky zmizela všudypřítomná antikoncepce. Situace se očividně stala vážnou a známý sbíral odvahu k vážnému, zřejmě nejen soukromému, ale i obchodnímu rozhovoru. Pak jsme se pár měsíců neviděli.

Když jsem je po čase zase potkal, vypadal smutně a na první pohled spokojenost pryč. Jak jsem se dozvěděl, vážný rozhovor neskončil dobře, protože studentka mimo jiné vyjádřila touhu po potomstvu a vším, co s tím souvisí. Aniž bych pátral po detailech, bylo patrno, že pohovor tehdy nezvládli oba a brunetka zřejmě skončila v náruči jiného sponzora. Přestože známý byl inteligentní a sympatický pragmatik a protože byl movitý, dopadl jak dopadl. Zkusil i nightclub, ale dle jeho slov jen jednou, protože jako chlap selhal ve chvíli, kdy si dotyčná kněžka lásky vpravovala mezi stehna dlaň lublikačního gelu a přitom se ho ptala jak to má rád. Jak nakonec dopadl nevím, naposledy jsem jej viděl před deseti lety a pak se naše cesty pracovně rozešly. Krátce na to jsem totiž měl vážnější úraz a díky následné střednědobým rekonvalescenci která mi znemožňovala práci jsem přišel úplně o vše včetně firmy. No a protože je to hlavně o lidech, přišel jsem i o známé a všechny kontakty postupně odumřely. V té době mi bylo 41 a měl jsem 24 letou partnerku, která se se mnou krátce po úrazu rozešla. Poučen peripetiemi známého jsem ale raději nějaký čas zůstal sám. Pak jsem si odzkoušel pravdivost přísloví, že nejlépe se člověk odráží ode dne. To moje bylo tehdy tvrdé a dost hluboko.

Na tento příběh jsem si dnes vzpoměl ve chvíli, kdy mne do očí při studiu inzertních webů (připravujeme ve firmě inzertní portál) cvrnkl inzerát: „ Studentka VŠ hledá zajištěného charismatického muže nad 40 let, který by ji podporoval při studiu. Na stavu nezáleží.“ Jaký je rozdíl mezi takovou studentkou a prostitutkou a která z nich je větší „mrcha“?

Nepotřebuji studentku ani prostitutku. Ve chvíli kdy píši tento blog sedí kousek ode mne má o více jak dvacet let mladší žena a píše pro změnu svůj blog. O tom jakým svérázným způsobem začal náš vtah možná někdy jindy. Přestože je má žena mladá, život se s ní nemazlil. Poznali jsme se v době, kdy já jsem neměl vůbec nic, ona také ne a oba jsme měli jedno společné – existenční i zdravotní problémy a po čase pak jen jeden druhého. Prožili jsem spolu po ekonomické (nejen) stránce tři velmi krušné roky, takové, které většinu lidí rozdělí. Nás spojily a po šesti a půl letech vztahu jsme se vzali. Z lásky, kamarádství a přátelství. Dnes nemám zdaleka tolik, co měl tehdy můj známý, přesto mám mnohem víc.

Štítky článku:

prestiž 1: 70,15 přečteno 6 736×

0 Hodnotit článek 203

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Manželka, milenka nebo prostitutka?

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse