Necenzurujeme.cz

Ano, je třeba se semknout – proti zrádcům!

Podle britské premiérky tu máme dva islámy. Jeden mírumilovný a druhý ideologicky překroucený. Jak si tedy máme vysvětlit, že Korán je jen jeden. Hlásá vraždit bezvěrce, trestat ženy kamenováním. To je také ideologicky překrouceno a existuje ještě mírumilovný Korán, nebo mírumilovné kamenování či bití žen?

Jak vidno, Britové zešíleli stejně jako Francouzi a nastavují dobrovolně své krky.

Jediné, co je zde překroucené, jsou zrůdné reakce politiků na tato zvěrstva. Politiků, co tvrdí, že si musíme zvykat, že se musíme semknout, že nás to neporazí. Tvrzení, že vrahy jsou Britové, Francouzi, Němci, pomatení frustrovaní mladíci, jejichž akce nemají nic společného s islámem. Zakazují nám kouřit v hospůdkách, zakazují nám zabijačky či pomazánkové máslo. Co je ale nejhorší je to, že nám systematicky lžou, obětují nás a toho, kdo poukáže na skutečný stav věci kriminalizují. Tito politici se chovají jako vlastizrádci.

Naše policie stíhá střelce z Chomutova jako vraha za to, že zastavil šílence, který najížděl dodávkou do lidí. V Británii podobné šílence nezastavil policista, protože nesměl být ze zákona ozbrojen. Všude v Evropě je každý, kdo se postavil teroristům a snažil se je zastavit, oslavován jako hrdina. V ČR je takový člověk vězněn jako vrah. Je nebetyčnou lží, pokud někdo tvrdí, že jsme bezpečná země a že se to, co se stalo v Londýně, Nice, Paříži a jinde u nás nemůže stát. Stane se to a obávám se, že brzy.

Pokud to někomu nedošlo, je válka. Za války se zrádci popravovali. My nejsme schopni je ani mírumilovně vyhnat od jejich koryt volbami. Naším skutečným nepřítelem je Brusel a jeho politici. Islám, šířící se po Evropě a jeho teror jsou důsledkem jejich politiky. Vyžeňme ty vlastizrádce, zavřeme hranice a zbavme Evropu zla. Pokud to neuděláme, budeme postupně umírat, až nakonec zahyneme všichni.

Neexistuje ideologicky překroucený islám. Existuje pouze islám, hlásající vraždění bezvěrců a kamenování žen.

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Ano, je třeba se semknout – proti zrádcům!

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse