Necenzurujeme.cz

TA BEZPÁTEŘNÍ POLITICKÁ SVOLOČ SE ZASE SEMKLA

Zase se prý nenecháme zastrašit a zase prý budeme bojovat. Britská královna navštívila zraněné děti v nemocnici a dav před nemocnicí prý nadšeně tleskal a svět jásal. Stoupla si snad královna, či kterýkoli politiků před pozůstalé, podívali se jim do očí a řekli: "já jsem ten viník, co může za to, že zavraždili a zmasakrovali vaše dítě. Já jsem ten, kdo je pozval, já jsem ten, kdo nekoná, přestože v Evropě roky bouchají bomby"......... (???)  

 Šikanují nás z Brusele a Berlína, nařizují, pokutují, zakazují. Ohýbají banány a rovnají okurky či naopak, zakazují a pak zase povolují řeznické špalky. Zakazují nám vesnické zabíjačky, ale ignorují, že naše děti zabíjí batohy plné výbušnin a šroubů. "Doporučují" našim ženám nenosit krátké sukně a přiléhavé oblečení a zároveň doporučují, aby se nechaly oplodňovat "vědci, učiteli, inženýry a lékaři" (že Zaorálku, Sobotko, Chovanče...), kteří k nám z Afriky proudí. Mohou za to co se děje přistěhovalci, tedy respektive utečenci? Ale kdeže !!

Za terorismus přece nemůže islám, terorismus přece nemá nic společného s islámem. Bomby přece odpalují Britové či Němci či Francouzi, co mají pouze po rodičích arabské jméno, ale rozhodně nemají nic společného s islámem. Navíc jsou to frustrovaní mladíci. Frustrovaní z toho, že se k nim naše většinová společnost nechová vřele, ale je namísto toho ostražitá. Jsou frustrovaní z toho, že je v Evropě nedostatek koz či slepic a naše dcery a ženy odmítají tento nedostatek suplovat. 

Oni sice mimo jiné údajně utíkají před válkou, ale jsou z těch koz, slepic a mlácení a kamenování nehodných a neposlušných žen tak unaveni, že si potřebují odpočinout a proto je přece naší povinností jim dát stravu, peníze, naše obydlí, naše ženy a dcery. My to přece nemůžeme okecávat tím, že jsme si na své byty a domy vydělali prací, vždyť přece pracujeme jen díky tomu, že tak rozhodl Alláh a tak vše, co vytvoříme patří muslimům.

Já nevím lidi, že vám to ještě nedošlo. Vždyť je to tak pochopitelné. Lidi buďte soudní. Vám se nelíbí, že v arabslém světě nesmíte chlastat, držet ženu za ruku, nelíbí se vám, že tam neposlušnou ženskou zmlátí, nebo ji radši ukamenují? Chcete těmto lidem brát jejich tradice? Vždyť se říká, host do domu, Bůh do domu. Jste xenofobové, někteří z vás dokonce rasisté či fašouni. Namísto toho, abyste vystavili své dcery a ženy na zápraží a vedle nich operativně navršili hromádku kamení, protestujete proti mírumilovnému islámu.

Nice je zapomenuta? Co udělali ty bezpáteřní politické svině za ten rok od Nice pro naši bezpečnost? NIC ! Pamatujete?:

 

Manchester:

 

 

Nice:

Tato fotografie zmasakrované holčičky zůstala bez povšimnutí.

Namísto toho obletěla svět naaranžovaná fotografie nebohého chlapce, kterého s celou rodinou utopil jeho otec. Chlapce, jehož mrtvolku před focením přenesli na „fotogeničtější“ pláž a učesali........Ne, to, co jsem napsat shora si nemyslím, nebojte. Toto nám jen po těch hrůzách jinými slovy sdělují naši politici. Tak je konečně v těchto volbácjh nakopejme do prdele a ozbrojme se!!! Ona je totiž válka. A války se nevyhrávají kecama, deklaracema či semknutím se. Ty se vyhrávají pouze se zbraní v ruce a v rámci sebeobrany se nepřítel střílí a následně vlastizrádce popravuje.

Je pouze otázkou času, kdy se v ČR stane to samé, co v Nice, či Manchesteru. Je to, bohužel, neodvratné, zvláště s ohledem na úroveň našich bezpečnostních složek a těch, kdo je řídí. Je to otázka tak maximálně tří let, spíše ale míň...... Bezpečnostní kontroly u vstupů na stadiony? Kravina, bohužel destruktivnější účinek má, pokud se atentátník odpálí před stadionem, ve frontě čekající u vstupu, nebo uprostřed vycházejícího davu. Jak tomu chtějí experti zabránit?

Nesouhlasíte? Budete ty zlodějské a prolhané hajzly volit znovu? Inu, pak zemřete vy, nebo vaše děti, nebo všichni. Brzy.......... a politici se budou držet za ruce někde v bance v daňovém ráji. Semknuti.

 

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

TA BEZPÁTEŘNÍ POLITICKÁ SVOLOČ SE ZASE SEMKLA

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)
Michal Malý:
Omlouvám se za překlepy vyvolané mojí nasraností.
Michal Malý:
Zveřejnil jsem tentoi blog na necenzurujeme.cz a minutu na to, na svém facebooku. Bezprostředně poté, co jsem tak učinil se stal můl facebook nedostup…

V interní diskusi je 2 příspěvků | poslední příspěvek 26. 5. 2017 1:20 || Diskutovat

Facebook diskuse