Necenzurujeme.cz

ČSSD od korupce k vraždám? Táhněte dokud je čas...!!

Pan předseda ČSSD Ing. Jiří Paroubek je blogger (tedy je zaregistrovaný jako blogger). Je ale hlavně předseda druhé nejsilnější strany, jak říká. ČSSD. K bloggerům se vyjadřovat dle kodexu nemáme. K politikům můžeme. Tento blog se nevěnuje blogerovi Paroubkovi, ale Jiřímu Paroubkovi, předsedovi ČSSD. Nevím jak komu, ale už mi s tou arogancí některých představitelů ČSSD došla trpělivost a došla mi i s neustálým zveřejňováním otevřených dopisů, které jsou napsány tak, že mám pocit, že jejich pisatel měl v 8 třídě ZDŠ ze slohu čtyřku. Pokud vám s ČSSD došla také trpělivost, prosím, přidejte pod blog svůj hlas, tedy své vyjádření a nenechte prostor jen přívržencům levice.

Úvodem jen krátce k prezidentské volbě: Pokud chce ČSSD jako korektní opozice nebo budoucí vládní strana udělat opravdu něco pro tento stát, měla by vyčistit svůj augiášův chlív, měli by odejít „totalitní zastrašovatelé" typu Ratha a Paroubka a měla by do svého čela postavit profesora Jana Švejnara, kterého považuji za vysoce inteligentního a čestného člověka. Ano, myslím to vážně. S dvojím občanstvím a nulovou praxí v politice není dobrým kandidátem na presidenta. Ale jako předseda ČSSD by si mohl legitimně vysloužit politické ostruhy a pak zcela po právu za 5 let kandidovat na úřad prezidenta ČR. Proč se v debatě s presidentskými kandidáty nikdo nezeptala Jana Švejnara, jak se dívá na to, že právník a exministr financí ČSSD Mgr. Sobotka odmítá dodržovat zákon a platit poplatky u lékaře? No proto, že se ptali jen senátoři ČSSD!

 

Vláda ČSSD za 8 let, co byla u moci, nesplnila prakticky nic ze svých volebních slibů. Ba co víc, většinu svých volebních slibů ani nepředložila jako vláda parlamentu k projednání. Kdo nevěří, ať si porovná volební programy ČSSD s návrhy vládou ČSSD předložených zákonů. Za dobu její vlády u nás zůstaly rozmlácené silnice, zcela neřešená reforma školství, zdravotnictví. Na důchodovou reformu si ČSSD ani nevzpomněla.

ČSSD do naší republiky přitáhla za stamilionové odpustky plno výrobních firem a první z nich zkrachovaly - na účet našeho státu. Ostatní zdarma vytvářejí dočasně pracovní příležitosti (ale za jakou cenu?) a devastují životní prostředí. ČSSD nebyl schopna zabránit přílivu drog, drogových dealerů a katastrofálnímu zvýšení užívání drog nezletilými. Hrozivému nárůstu zejména hospodářské kriminality. Prostituci a mezinárodnímu "obchodu s bílým masem". Náš stát je pověstný svými prostitutkami na celém světě. ČSSD nebyla za 8 let vlády schopna zabránit přílivu ilegálních pracovníků z Ukrajiny, Vietnamu a odjinud, kteří zde pracovali na černo za polovinu běžné mzdy, brali práci českým lidem a jejich zaměstnavatelé neodváděli daně státu. Pokud by tito ilegální pracovníci byli dnes podchyceni a vyhoštěni, klesla by nezaměstnanost na polovinu. Po ČSSD zůstala po 8 letech téměř spálená země a dnes to vše chce schovat za "svěží vánek profesora Švejnara"?

 

Není to až tak dlouho, kdy Jiří Paroubek vytřískával politický kapitál na kritice Mirka Topolánka, ženatého premiera, který má přítelkyni, se kterou čeká dítě. Padala ostrá kritika morálky a důstojnosti. To, jak by se politik měl rozejít s manželkou, nám Jiří Paroubek předvedl názorně. Vzkázal to do té doby nic netušící manželce přes media. Pak jí přes media sdělil, že je s ní na všem dohodnut. Paní Zuzana Paroubková však jako na potvoru o ničem nevěděla. U nás v hospodě to komentovali chlapi jako „největší prase*inu, jakou kdy veřejný činitel provedl manželce". Musel jsem souhlasit.

 

ČSSD tak dlouho opakovala lži o modrých tunelech, až se modré tunely vžily. Nicméně, pokud si prolistujeme sdělovací prostředky od roku 1992 až ke dnešnímu dni, zjistíme, že nejvíc vyšetřovaných, nejvíc podezřelých a nejvíc odsouzených bylo mezi členy a přívrženci ČSSD a to včetně jejich exministra za vytunelování Liberty. Vzpomeňme na pokřik ČSSD kolem bytu Mirka Topolánka či dluhu jeho společnosti, koupě Volva, nebo aktivitám manželky poslance Tlustého. Obvinění z úplatků poradců ODS, jejich akční převoz vrtulníkem a nakonec splasknutí této mediální bubliny. A srovnejme to s tím, co se dělo kolem ČSSD.

 

Toto jen obsah veřejně známého rozhovoru mezi Zdeňkem Doleželem a Spyrou:

odejdete_big1.jpg(na první fotografii Paroubek + Sobotka před stáním):

 • Myslíš, že by to teda šlo? Že by se to jako dalo zařídit?
  - No, nevím. Snad. Já bych se do toho asi musel zaangažovat.
  - A jak to uděláme?
  - V sedm hodin, ve čtvrtek u lesa, tak bude na stole pět.
  - Cože?
  - Jestli chtěj informace, tak bude na stole pět.
  - A pět v českých?
  - Jo, jo.

Soudu to však nestačilo. Jak je tedy možné, že stejné rozhovory byly zaznaménány v úplatkářské aféře Gambrinus ligy a ty soudu stačily jako důkaz?

 odejdete_big2.jpg

Navíc to byly jen audiozáznamy, u Doležela šlo dokonce o video!. (A na druhé fotografii Paroubek + Sobotka zřejmě po vyhlášení osvobozujícího rozsudku nad Doleželem).

Pokračujme v dalších „mediálních" korupčních a jiných kauzách či podezřeních kolem ČSSD, které byly probírány v mediích:

 • podezření na Jiřího Paroubka ze zneužívání 14 leté holčičky (osobně, i když Paroubka opravdu nemusím, tuto jedinou „kauzu" považuji za absurdní, už jen proto, že politik může být pitomec, ale tak velký snad opravdu ne).

 • podezření, zda Jiří Paroubek či ČSSD hráli jakoukoli roli ve vraždě podnikatele Mrázka a v přípravě vraždy policisty Kubiceho.

 • korupce_big1.jpg

 • příprava nájemné vraždy novinářky Sabiny Slonkové

 • Eva Tomšicová a úplatky za zakázky na ministerstvu zahraničí.

 • podezřelé zbohatnutí exministra Miroslava Kalouska za období, kdy byl členem vlády ČSSD,

 • propojení představitelů ČSSD s organizovaným zločinem,

 • Krausovo kakao a podezření z praní špinavých peněz,

 • podíl exministra zemědělství Zgarby na spekulacích s pozemky ve výši až 2 miliardy korun,

 • pokus o vraždu Lhotského, který se podílel na transakcích s půjčkou ČSSD od Paroubkova neoficiálního poradce Jansty, a kterou měl objednat zavražděný Mrázek,

 • tajná schůzka a vyjednávání bývalého náměstka ministra spravedlnosti Vyvadila (s vědomím Paroubka) s Pitrem,

 • Pitrovy kontakty s exministrem zemědělství Palasem a ministrem práce a sociálních věcí Škromachem,korupce_big2.jpg

 • směnka na půjčku 60 miliónů korun pro ČSSD od záhadně uprchlého miliardáře Krejčíře, údajně podepsaná expremiérem Grossem, nevyjasněné okolnosti půjčky lidí z okolí Krejčíře bývalému řediteli a Grossovu člověku NBÚ Kadlecovi

 • byt expremiéra Grosse, který nebyl schopen věrohodně vysvětlit jeho financování

 • stíhání exministryně zdravotnictví Součkové za nevýhodné smlouvy ve sporu s firmou Diag Human

 • přidělení zakázky pro Státní platební agenturu za téměř jednu miliardu korun bez výběrového řízení exministrem zemědělství Palasem

 • zakázka na výstavbu dálnice D47, nevýhodná pro stát a přidělená bez veřejné soutěže

 •   pronájem Grippenů
 • zakázka na dálniční mýtné

 • tunelování podniku Liberta a odsouzení exministra financí Svobody a Snopkové

 •   zakázka na obrněné transportéry podepsaná den před odchodem ministra obrany Vlády ČSSD z funkce
 • razie Bublanovy Inspekce ministra vnitra na Útvaru pro odhalování odhalovaného zločinu, kriminalizace nepohodlných detektivů a rozprášení schopného vyšetřovacího týmu

 • obchod s akciemi Stanislava Grosse za téměř 100 mil. Kč.

 • Kauza Radovan Krejčíř (a jeho záhadný útěk): Krejčíř tvrdí, jak v roce 2002 půjčil ČSSD šedesát milionů korun na volební kampaň s tím, že na oplátku získá podnik Čepro a ministrem průmyslu se stane poslanec Hojdar. Další podmínkou měl být prodej Unipetrolu nejvyšší nabídce, která měla být z Kazašska. V celé kauze ještě figuruje jméno pana Konečného, policejního agenta, který celý obchod dojednával s Grossem. Krejčíř hovoří i o důkazu v podobě směnky, kterou podepsal on a Konečný a kopie směnky, kterou podepsal Konečný a Gross. Půjčka musela podle Krejčířových slov proběhnout přes prostředníka, protože Krejčíř nebyl "čistý" a Konečný neměl zápis v trestním rejstříku. Jednou se měli osobně setkat přímo Krejčíř s Grossem. Krejčíř na rozdíl od Mrázka přežil a uprchl. Specielnímu komandu (ministra Bublana). Možná by byly dvě vraždy (Mrázek) moc najednou. Takže lepší byl útěk. A pak naprosto „školácké chyby" státu v žádosti o vydání Krejčíře, naprosto školácké chyby policisty, který vypovídal před soudem v Jihoafrické republice a defacto tak způsobil, že JAR odmítla Krejčíře vydat.

 • útěk podnikatele Pitra z blázince (tři vraždy by byly asi už opravdu příliš)

 • skandalizace autora knihy „Kmotr Mrázek"

 •   "dobrovolný" odchod policisty Kubiceho do výslužby a odchod do výslužby více jak 20ti  elitních policistů jeho oddílu.
 • odejdete_big3.jpg
 • porušování zákona o poplatcích ve zdravotnictví panem Sobotkou, paní Šoidrovou a dalšími představiteli ČSSD a nabádání k občanské neposlušnosti.
 • odpuštění 26 milionů na daních hoteliérovi Vlastimilu Dvořákovi (agent StB) ,omistrem financí Sobotkou
 • nevýhodný prodeje bytového fondu společnosti OKD společnosti Karbon Invest
 • nevýhodný prodej menšinového podílu OKD
 • řadě firem Sobotka odpustil nedoplatky daně z příjmů. Podle Hospodářských novin není jasné, jaký byl motiv tohoto jednání. Společnosti Bekaert Petrovice, s.r.o., a Hasil, a.s., nejsou schopny uvést, proč jim daně byly odpuštěny. Společnost Lindab, s.r.o., se nevyjádřila. Dluhy byly také odpuštěny společnosti Zbrojovka Vsetín. Celkově Bohuslav Sobotka odpustil dluhy za 115 milionů korun.

 

Pokud kdokoli chce polemizovat, že to není pravda, prosím, zkopírujte shora uvedené kauzy a zadejte do vyhledávače google.com (snad to není jeho reklama). Všechny shora uvedené aféry se týkaly období, kdy vládla ČSSD. Až na 2, byly všechny aféry, respektive jejich vyšetřování Policií ČR odloženo. V době, kdy ministerstvu vnitra velel ministr ČSSD. Náhoda. Věříte takové náhodě?

 

Vyjmenoval jsem zde 31 kauz kolem ČSSD. Nic nebylo vyšetřeno a doloženo, možná proto, že sami sebe vyšetřovali „soukmenovci", nebo prostě byl vytvořen tlak. Že nebyl? Proč odešel policista Kubice a více jak 20 jeho špičkových policistů? Proč dnes jiní policisté prohlašují, že měl pan Kubice ve své zprávě pravdu.

 

Měla snad ODS tolik kauz? Ne, ani desetinu. A tunelování ve velké privatizaci z jehož umožnění je dnes obviňován Váslav Klaus? Rozkradení státu? Nesmysl. Kam zmizela konta KSČ a SSM a metráky semtexu v listopadu 1989 - březnu 1990 a co bylo pak těmito penězi financováno? Kdo tuneloval a kdo se dostal do klíčových pozic velkých firem? Bývalí komunisté a agenti a řídící pracovníci StB snad řízení KGB* (nástupce NKVD) (předání politické moci komunisty za asistence Havla v roce 1989/90 za podmínky, že jim zůstane moc ekonomická). Kde se dělaly největší privatizační kšefty? No na Fondu národního majetku. Pod koho spadal? Pod ODA. Ke komu měla ODA nejblíže a on k ní: K Václavu Havlovi. Pravda a láska. Havlův rudý neon se srdíčkem na Hradě za státní prachy. Jahody Dagmar Veškrnové na Silvestra......

 

Kdysi, v době kdy jely ve FSČSFR lustrace a agenti StB mne Pavel Dumbrovský pozval do TV do „Události-komentáře" na rozhovor. Tehdy se vše točilo kolem agentů StB a nikdo nebyl nikde schopen zjistit, kolik u nás bylo agentů KGB. Ruská strana to logicky nesdělila. Nikdo prý nemohl vědět kolik jich může být. Pavel Dumbrovký mi tehdy jako pátou otázku, pro mne naprosto nečekanou, položil tuto:

„Pane Malý, kolik si myslíte, že bylo, nebo je v Československu agentů ruské zpravodajské služby KGB (*)?"

„Nevím, žádné materiály na to údajně neexistují"...odpověděl jsem

„Dobře, ale váš osobní odhad, kolik jich podle vás mohlo být, pane poslanče?"... trval na otázce Pavel Dumbrovský

„No, podle mého názoru tak 8 - 10 tisíc agentů a spolupracovníků" ... odpověděl jsem

Druhý den, když jsem vstoupil do parlamentu a šel kolem výtahů, mne chytil nejmenovaný ministr za loket a vtáhl mne do výtahu: „Včera jsem tě viděl v událostech...... odkud to víš"? ....... Zamrazilo mne. Přiznávám, díky této otázce a ještě jedné události jsem přestal veřejně vystupovat a po půl roce odmítl „pokračovat" v politické „karieře".

 

Pak jsem se po krátké době otázal ministra vnitra na dosti podstatnou a důležitější věc než byli agenti StB - kolik agentů měla vojenská kontrarozvědka. Odpověděl mi, že to spadá pod ministra obrany a ať jdu za ním. Šel jsem. Ministr obrany mi sdělil, že to spadá pod ministra vnitra - federálního. Šel jsem za ním. Poslal mne za premierem. Tem mne zas poslal za tím prvním ministrem. A ten mi znovu neodpověděl, jen mne při odchodu klepl na rameno a řekl: „Michale, neptej se tolik, vždyť je tolik důležitejch věcí k řešení"......

 

Je mi jasné, jak budou reagovat ti, kdo 1989 - 1992 nezažili jako 20 - x letí. Ale ti, kdo tuto dobu zažili mi snad věřit budou.... Odešel jsem v prosinci 1992 z politiky dobrovolně jako čestný člověk. Protože jsem pochopil, že nemohu dál dělat čestně politiku a přitom vidět to co vidím a vědět to co vím a mlčet. Kdybych zůstal mlčet, nezůstal bych čestný. Kdybych nemlčel, nepřežil bych. Nevěříte? Víte že v litopadu mělo přes 100 tanků a přes 100 transportérů zozprášit demmonstraci ne Letné? Nevíte? Já ano, A nejen já. Tenkrát tu akci zastavil jeden jediný člověk. Proč?

 

Proboha lidi, já vím že se tady na mne zase vrhne spousta anonymů (snad jen ti) a budou řvát o tunelování při privatizaci. Ale ptám se těch, kteří jsou antiklausovci, těch, kteří jsou slepí vyznavači Paroubka, to je vám to všechno jedno? Jde tu o Paroubka, Švejnara, Klause, nebo o to, jestli se v České republice za cenu vražd policistů a soudců bude za 5 let bojovat s mafií, jako v Itálii? Je vám to opravdu jedno? To opravdu nevidíte dál, než na svoji televizi nebo monitor počítače?

 

Prosím každého, kdo má stejný názor, jako já v tomto blogu, aby jej dal pod tímto blogem zřetelně najevo. V naší zemi má sociální demokracie historickou a oprávněnou pozici. Nikdy jsem ČSSD nevolil a volit nebudu, ale rosím, prosím, přispějme k tomu, aby to nebyla totalitní, ale demokratická, seriozní levicová strana. Nepleťme do toho vymyšlené modré tunely, ani Klause a Švejnara.

Jako člověk který ví, jako čestný člověk s morálními zásadami (pro které nejsem schopen se kdykoli vrátit do politiky), jako člověk, který poznal podhoubí politiky a v letech 1990 - 2 se jí účastnil a pak v zájmu zachování sebe sama dobrovolně odešel prohlašuji a vyzývám: pane Ing. Jiří Paroubku, pane Mudr. Davide Rathe TÁHNĚTE DO HÁJE DOKUD JE ČAS! TÁHNĚTE dříve, než budeme nejzkorumpovanější zemí. Táhněte .......... dřív než bude zase nějaký mrtvý podnikatel nebo policista. Blogger snad proboha ne.....

Od října loňského roku píši blogy. Vím že konfliktní, ale od srdce. Včera se nám do firmy ohlásil finanční úřad na místní šetření. Věřím, že je to jen náhoda. Věřím, že v účetnictví nebude žádná chyba......... Na technické s autem jsem byl před týdnem, kolo by tedy upadnou nemělo.

Kdo souhlasíte, dejte to prosím transparentně vědět. Díky za nás za všechny......

 

------------------------------

*) KGB: KGB, v azbuce КГБ, rusky celým názvem: Комитет государственной безопасности , česky: Výbor státní bezpečnosti, byl název hlavní sovětské tajné služby, která současně plnila úkoly špionáže, kontrašpionáže a tajné policie v Sovětském svazu. Kromě těchto oborů pod ni ještě spadala některá odvětví sovětského vojenského výzkumu. Byla pověřena zpracovávat zpravodajské všechny informace, přibližně to co ve Spojených státech prováděla CIA nebo oddělení kontrašpionáže FBI. Jako tajná služba byla pověřena také potlačováním politické opozice, včetně rozsáhlého použití násilí a provokatérů. Organizace vznikla 13. března 1954 a zanikla 6. listopadu 1991.

**) V roce 1946 byl NKVD přeměněn na ministerstvo vnitra a ministerstvo státní bezpečnosti. Tak jako předchozí i následné organizace (Čeka, GPU, OGPU, KGB) byl NKVD nástrojem Stalinových represí, čistek a útlaku, moc NKVD byla neomezená.

 

Štítky článku: absurdistánČSSDkorupcepodvodypolitika

prestiž 1: 86,90 přečteno 16 620×

0 Hodnotit článek 590

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

ČSSD od korupce k vraždám? Táhněte dokud je čas...!!

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse