Necenzurujeme.cz

V České republice chybí kriminál. Pro Vládu.

Na generálním štábu České armády vznikaly obrovské černé fondy. Z podvodně získaných 17,5 milionu korun se pořádaly opulentní večírky, rozdávaly luxusní dary a kupovala výbava pro důstojníky a generály – třeba špičková horská kola, drahé nože nebo zahradní technika včetně malotraktoru.

Je zkorumpovaná a zaprodaná jen armáda? Těžko tomu uvěřit. A kdo je ještě zaprodaný a komu? Řekl bych že všichni, kdo mohou rozhodovat o tom, co chtějí ti, kdo mají peníze. Kdysi mne oslovil podnikatel, psal se rok 1992. Chtěl koupit vojenský majetek. Tak jsem se poptal, na koho se mám obrátit tak, aby podal objektivní informace. „Běž za Kalouskem“... řekli mi opakovaně mnozí.. „Ten s tím šmelí a bez něj se nic nehne...“. Nešel jsem a neveřil jsem tomu. Možná jsem byl v té době hloupý a moc jsem věřil. Měl jsem mnoho ideí, o ktetré jsem za 15 let přišel.

 

Informace z medií, Nepřemýšlím o tom co nám píší, ale proč to píší. Proč nastrčí atraktivní mediální „kozy“ jako u perexu mého blogu a ne podstatu, jako v textu? Přeba o tom, jak Standaq k milionům za akcie, když byl ve vládě, přišel?

 

Je zkorumpovaná a zaprodaná jen armáda? Těžko tomu uvěřit. A kdo je ještě zaprodaný a komu? Řekl bych že všichni, kdo mohou rozhodovat pm tom, co chtějí ti, kdo mají peníze. Lidovci, socani, ODS... je to stejné... Nicméně, přes obecnou nedůvěru k černoprdelníkům, tedy k lidovcům, tedy k KDU-ČSL, žádné obvinění nepadlo. Kdyby padlo dnes a šlo o miliardy, není to nic platné, bylo by to promlčeno. Uplynulo více jak 12 let. Lidovci kolaborovali vždy. Za nacismu, komunismu i dnes. To je neoddiskutovatelný fakt. Touha po podílu na moci. Touha ovládat člověka a dění. Šoustat hospodyni, i když se to nesmí.

 

Dnes iDnes zveřejnil informaci o korupci v armádě za cca 15 milionů. Směšné. Zakázka na transportery, vrtulníky? MILIARDY! Tam korupce nebyla? Vždyť kontrakt podepsal poslední den, kdy zvítězila tehdejší opozice nad ČSSD přes protersty všech, vlády, presidenta, lidovecký minist obrany. Dnešní vláda (naštěstí) kontrakt ruší. Prodej Becherovky, Telecomu? Bez korupce? ČSA? Rekonstrukce ČNB stála oproti výherní ceně soutěže trojnásobek. Tedy o dvě miliardy víc. Bez korupce? Někdo tomu snad věří? Za čí prachy? Za státní dluhopisy! Zaplatil to daňový poplatník. Nic se nestalo. Vláda zaplatila trojnásobekm ceny. Pardon, nikoli vláda, ale daňový poplatník. Zakázka na mikrovlnné mýtné stála miliardy, přestože odborníci tvrdili, že je to blobost. Měli pravdu. Všichni plácali o tom, že byl podplacen ministr dopravy ČSSD. Co se stalo? Nic.Dnes ta samá firma realizuje z našich peněz satelit. Jak a z čeho dnes žije exministr dopravy ČSSD?

 

Kubice naznačil, že korupce pronikla do vlády. Že jedním z podezřelých je Jiří Paroubek. internet3.jpgCo se stalo? Nic. Mrázek je mrtev, Paroubek pronesl v roce 2006 normalizační projev a mýtné se potichu z mikrovlny předělává na satelit a nic se neděje. Vláda to zafinancuje. Z našich daní. Kubiceho jednotka byla rozprášena. Stanislav Gross vydělal na akciích, které koupil v době, kdy byl ministrem vnitra a členem vláídy bez mála 100 milionů. Za jakou cenu? Jak a za jakou cenu vystudoval Gross práva ve chvíli, kdy byl v politice? Měl stejné podmínky, jako ostratní studenti? Asi ano, vždyť jej zkoušeli profesoři University Karlovy, právnické fakulty, kterým je 70 – 80 let a kteří jsou dle serveru Ministerstva vnitra agenmty StB. Ti samí profesoři dávají dnes „prospěl“ Grossům a Verešovým. Ostatní nemají moc šancí. Agenti StB dnes přednášejí právo. Právo, které má utvářet českou spravedlnost.

 

Proč nám media roky píší o korupci, když se nakonec nic nestane? Jediného, koho zavřeli byl exministr ČSSD za vytunelování Liberty. Za 8 – 10 milionů. Proč ale procházejí ty miliardy? Ala Řím. Chléb a hry. Davu se hodí viník, který zpronevěřil 8 milionů. Bude potrestán a uvězněn. Ti, co inkasovali v korupčních aférách procenta za miliardy, nebudoun nikdy obviněni. Nevýhodnost těchto zakázek zaplatí každý z nás desetitisíci ročně na daních. Media nám dnes napsala o korupci v obraně za cca 20 milionů. Proč se mlčí o korupci v miliardových zakázkách? Proč byl Paroubkem odstaven pan Kubice?

 

Stanislav Gross vydělal na akciich skoto 100 milionů. Český podnikatel se narodil. Až půjdu zítra po namrzlém klouzajícím chodníku, mmožná mi nějaký Standův fanda dá dýchnout, zda jsem způsobilý chůze. A pak v lepším případě dostanu pokutu. Media nám sdělí, jak se provalila korupce kdesi za pár milionů. AS kde je ta korupce za miliardy, která vytváří závislost České republiky na zahraničním kapitálu a mocnostech? O té se nepíše? A dnešní perex iDnes nám má stačit k tomu, abychom si mysleli, že hje vše O.K? Když o tom někdo plácne? Když za totáče zedník ukradl pytel cementu, měl průser. Když někdo ukradl vagon cementu, měl z toho mailant a nic se nestalo. Chléb a hry.

 

Kdo ale zaplatí ty provize a deficity z nevýhodných obchodů státu za miliardy? Soudruhu Paroubku, kolik je Vaše čistá měsíční mzda a kolik útrata? A kdo ji platí? A za jakou cenu? Kdo? Kolik dnes má výplatu koncipient Gross?

 

Kdo si o tom všem (jen o tom, co smí ven) přečte a kdo to zaplatí? ....... My.

 

A život půjde dál.....

 

Štítky článku:

prestiž 1: 65,17 přečteno 2 814×

0 Hodnotit článek 161

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

V České republice chybí kriminál. Pro Vládu.

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse