Necenzurujeme.cz

17. listopad není svátkem demokracie, je svátkem Mafie a korupce

Pamatujete? Když do ostatních měst republiky začaly sáknout zprávy, co se stalo na Národní a že se lidé začínají scházet a protestovat. A tak se do Prahy začali sjíždět lidé z celé republiky.

Mnoho z nás se tehdy sešlo na Václavském náměstí, nebo na Letné. Vyslechli jsme prognostika, později virotického politika, a jeho slavný projev o tom, jak je na tom naše ekonomnika špatně. Inu, a jak je na to dnes? Vyslechli jsme dramatika Havla a dav jásal. Netušili jsme tehdy, že to „drama“ napsal i on. Že nebyla žádná sametová revoluce, ale prachsprostý podvod. Puč. Byl to obchod, kdy komunisté předali moc politickou za to, že jim zůstane ta ekonomická. Jenže jim zůstaly obě, jak ekonomická, tak ta politická. Vždyť Havel, zvolený za prezidenta komunistickým parlamentem přísahal věrnost Československé socialistické republice. A věrný ji bezesporu byl. Havla stvořila mediokracie a stal se poslušnou loutkou.

 

Dav na Letné a na Václaváku jásal, cinkal klíčema a skandoval: „Nejsme jako oni“. Nejsme, jsme mnohem horší. Někteří z nás se na čas stali nevědomými spoluherci téhle frašky principála Havla, dav zase nadšeným voličským publikem. Ale tohle nevymyslel Havel, to vymysleli jiní a od roku 1985 to trpělivě plánovali. Čekalo se jen na příležitost. Dávno před listopadem vyrazili chartisté do Milovic, aby se zeptali ruského vedení spojeneckých vojsk, jak se zachová, pokud se něco „semele“. Byli ujištěni, že se sovětská armáda nebude angažovat a v případě pokusu o vojenské potlačení protestů ze strany ČSLA se postaví na stranu demonstrantů. Tak ostatně zněl příkaz z Moskvy, o kterém vědělo i tehdejší vedení ÚVKSČ.

 

Nemám žádné důkazy ani archiv. Nepotřebuji je. Jen čtu media, dávám si některé věci dohromady, události, ze kterých se dají odvodit vztahy a vazby. Lecos mi došlo. Čtu mezi řádky a pokud media něco sdělují, kladu si otázku proč. Dnes se spekuluje, zda je Babiš agent StB a zda smí do vlády. Je to směšné. Svazky S tB se začaly skartovat už v létě 1989. A co agenti VKR či KGB? Inu, dodnes jsou mezi námi, dodnes jsou v klíčových funcích a plní úkoly. Jejich svazky totiž zřejmě existují, jen ne na území ČR. Tak nač ta šaškárna s lustrací Babiše? Na kolik dosavadních prověřených politiků je svazek uložený někde v trezoru? A proč?

 

Tento stát se systematicky od roku 1990 rozkrádá. Ovládly se klíčové podniky a banky, některé se vytunelovaly. Bývalí svazáci a komunisté nakupovali za hubičku ve velké privatizaci. Nakupovali snadno, protože jim úvěry poskytovali jiní svazáci a exkomunisté ve vedení bank. Když už bylo vše rozkradeno, tedy klíčové firmy, nemovitosti, pozemky, pokračovalo se dál v rozkrádání státního rozpočtu. Mafie rozhodovala o tom, kdo bude premier, kdo ministr. Inkasovala miliardy a politikům pouštěla procenta. Kdo špatně poslouchal, či měl dokonce tendenci se vzepřít, byl odejit. Vždy se našla nějaká záminka proto, jak odstřelit Grosse, Paroubka, Nečase.

 

Nagygate a trapná fraška trafik rebelů byl podle mého obyčejný řízený puč, kdy se jen čekalo na záminku. Možná slušný chlapec Nečas nechtěl poslouchat. Vždyť se podívejte, co následovalo. Rychlá Zemanova rota čističů bez mandátu a důvěry Sněmovny ovládla tuto zemi, rozprášila náměstky a vedoucí odborů, management klíčových firem a obsadila klíčové posty svými lidmi. Posty u kohoutů penězovodů. Lidem zvolený prezident plně ovládá tento stát, „inovuje“ Ústavní soud a zve si státního zástupce na Hrad. Proč? Aby mu poděkoval, jak to skvěle dopadlo? Ostatně, na jaře 2012 se říkalo, že pokud padne Rampula, padne Vláda.

 

Lidi neblázněte. Vy protestujete a sepisujete petice proti tomu, že nějaký komunista má na kraji řídit školství? Vždyť komunisté tento stát nikdy řídit nepřestali, vždyť jej řídí dodnes!

 

Zemanova rychlá rota tu ještě nějakou dobu bude. Možná s drobnými obměnami celé 4 roky. Nevěříte? Vždyť jsme přeci měli mimořádné svobodné volby! A vy si stále bláhově myslíte, že volby něco změní? Nevšimli jste si jedné změny? Sobotka se přestal usmívat do kamer. Po domnělé porážce pučistů totiž pochopil, že stejně prohrál. Nemá šanci sestavit menšinovou vládu. Ani tu většinovou a ANO a KDU/Úsvitem. No a pokud by to hrozilo, může Zeman vytáhnout eso svého plánu C – lustraci na Slovensku. A tak v zájmu demokracie a chodu státu klidně může znovu pověřit Rusnoka sestavením vlády. Jak prosté, milý Watsone. Přece nebudeme mít Vládu s agentem v čele! Co by to bylo za pořádek mít agenta ve Vladě, když rozhodují řídící pracovníci? Je přeci třeba dodržovat služební postup!

 

Stále jste nepochopili moc mediokracie? Vždyť jste jí řízeni, jen o tom nevíte! Že to není pravda? Nečtete snad noviny, nedíváte se na televizi? Stále jste šťastni, že jste mohli přímo volit prezidenta? Vždyť tu přímou volbu protlačila uměle založená strana, Věci veřejné, což byl možná její hlavní úkol. Strana tolik podobná hnutí Úsvit. Obě s výraznými, populistickými šéfy, kdy oba mají rádi rychlá auta a hezké mladé partnerky. Možná mají i společného investora. BIS vydává veřejné zprávy o tom, jak organizovaný zločin prorostl do nejvyšších sfér politiky, policie a justice. Žádný premier, žádný ministr a ani žádný prezident na to nikdy nijak nereagoval.

 

Mafie dojí státní rozpočet 23 let. Je nedotknutelná, protože ovládá vše. A korupcí krmená prasata chrochtají u koryt. Politické strany se naoko hádají ve Sněmovně, či na sebe hážou bláto před volbami. Ale jen naoko, aby se neřeklo, vždyť jsou financovány kmotry. Vždyť volby nerozhoduje volič, prasata-prev.jpgale mediokracie. Ovládaná opětkmotry. O něco menší prasátka chrochtají na krajích. A když některé moc kvičí, nebo se přežere, jde na porážku. Aby se neřeklo. Aby lid viděl, že funguje spravedlnost. Jeden hejtman a jeden exsenátor za katr. Ale vepřín chrochtá dál a je v něm teploučko. A v tom Bruselském jakbysmet.

 

Dovolím si malou citaci Rudolfa Mládka z ekonomika.cz: „Českou demo demokracii ovládá již od roku 1990 skupina bývalých svazáků, estébáků, kmotrů, politických podnikatelů, skutečných podnikatelů a na tyto skupiny napojených politiků. Jakési korupční politbyro, které vládne bez rozdílu, která ze stran vyhraje volby, nebo které koalice jsou u moci. Politbyro neotřesitelné, nesestřelitelné.“ Komentuji: ano, tady není žádná demokracie, jen její demoverze. A na demoverzi nemá šanci její uživatel (volič) cokoli změnit.

 

Mnozí politici 17. listopadu promluví k výročí, někteří z nich navštíví Národní třídu. Nepochybně mezi nimi budou i ti, co jsou roky placeni Mafií a dostávají od ní desátky. Uctí tak národní svátek, který v roce 1985 sami vymysleli. Tak nezapomeňte oslavit 17. listopad. Těžko ale budete mít takovou žranici a oslavu, jako někteří v Toskánsku, Miami, Monaku či Moskvě. Myslíte, že pan István zatkne Kalouska, Řebíčka, Grosse, Béma, Janouška, Rittiga, Hrdličku a spoustu dalších, o kterých media píší? Kdy přejmenujeme letiště v Praze zase zpět na Ruzyň? Není už na čase? Tak, jen ten 17. listopad hezky oslavte....

 

Michal Malý

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

17. listopad není svátkem demokracie, je svátkem Mafie a korupce

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse