Necenzurujeme.cz

Hezké svátky všem…

Jsou svátky, Vánoce a v tomto období k sobě lidé mívají blíž. Prosím, zkusme alespoň ty tři dny, které nás čekají, prožít bez politiky, či hádek na sociálních sítích o očkování. I když je špatná doba, máme se lépe než mnozí ostatní. Važme si toho.

Přeji vám všem a vašim blízkým klidné a spokojené prožití Vánoc ve zdraví. Těm z vás, kteří jste sami přeji, aby tyto dny zvládli a pokud by vám bylo smutno, nebo dokonce těžko, ozvěte se někomu relativně blízkému, kdo Vám pomůže zvládnou tyto dny. Ostatním - pokud je ve vašem okolí někdo sám, zkuste jej oslovit, jestli něco nepotřebuje. Pozvěte jej třeba na kafe, nebo i klidně k štědrovečernímu stolu.

Vždyť v mnohých rodinách je tradicí, že u štědrovečerního stolu je talíř navíc, tak proč jej nenaplnit. V Novém roce přeji všem jen to nejlepší, klid, zdraví, spokojenost, radost ze života a ekonomickou stabilitu. Přeji všem, aby po zdravotní i ekonomické stránce zvládli úskalí, které nám všem přinesl Covid. A nám všem přeji, aby tady ani blízko nebyla válka. Ještě jednou, klidné a pohodové svátky všem.

 Michal Malý

Štítky článku:

prestiž 1: 11,03 přečteno 207×

0 Hodnotit článek 5

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Hezké svátky všem…

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse