Necenzurujeme.cz

Kudrnáč Sobotka zase dokazuje, že je idiot?

… ale „některá“ naše media včetně ČT to vidí jinak.  Sobotka prý dal Zemanovi K.O., Zeman prý zneuctil ceremonii, když odešel …. Co na tom že to bylo jinak? Podstatné je to, že lidi skočili na lži a masírku a píší, že prezident je hulvát.

Není, stačí se podívat na celé video z dané ceremonie. Ale idnes.cz opět manipuluje a lže ve včerejším článku pod titulkem „Ostuda na Hradě. Premiér mluvil, prezident Zeman se otočil a odešel“   - ZDE

Takže pokud došlo k nějaké ostudě, byla to pouze ostuda Bohumila Sobotky.

Přitom celá věc proběhla jinak:

- Zeman přivedl Sobotku před novináře a zahájil ceremoniál přijetí demise. Prohlásil, že přijímá oznámenou demisi a požádal, aby Sobotkův kabinet setrval ve funkci do jmenování nové vlády. Poděkoval Sobotkovi za jeho práci a popřál mu mnoho štěstí v dalším životě.

- Sobotka na to reagoval tak, že žádnou demisi zatím nepodává a přednesl svoje stanovisko k situaci (pokračování dosavadní vládní koalice, ale bez Babiše, s tím, že podá demisi písemně později).

-  Zeman řekl, že tedy bere na vědomí Sobotkův veřejný příslib podat demisi a pozval jej do vedlejší místnosti k diskusi mezi čtyřma očima. Konstatoval, že tento ceremoniál již po písemné demisi znovu opakovat nebude, protože by to bylo zbytečné. Pak odešel do vedlejší místnosti a Sobotka, namísto aby šel s ním, zůstal stát jako kůl v plotě u mikrofonu a opakoval, že za to vše může Babiš.

Takže žádné otočení a odchod od prezidenta, když mluvil Sobotka. Zeman ceremonii ukončil a Sobotka jako malý kluk pokračoval samomluvě. Nemluvě o tom, že Sobotka a jeho sekretariát prohlásili, že Sobotka přinese ne Hrad demisi, kterou ale nepřinesl a tak tak ji prezident přijal.  Takže je otázkou, pokud premiér veřejně před národem konstatoval, že podává demisi a prezident ji přijal, jak může být dál premiérem? No a náš národ z toho má jako vždy srandu.

 

Ono je v celku jedno, zda Sobotka podá demisi v květnu, nebo bude dál pohřbívat svoji ČSSD až do říjnových voleb. Takže jen ať dál socany likviduje… Podstatné je toto:

 

Sobotka končí a patří zavřít, nejen za OKD.

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Kudrnáč Sobotka zase dokazuje, že je idiot?

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse