Necenzurujeme.cz

Merkelové věří 55% Němců, nebo muslimů?

Idnes.cz opět manipuluje? Zaregistrovali jste ten opatrný názorový veletoč medií ohledně zvolení Donalda Trumpa? Američané prý nejdříve „masivně“ demonstrovali, zapalovali popelnice, dokonce ještě dnes indes.cz napsal, že Francouzská módní návrhářka Sophie Thealletová, která oblékala končící první dámu Michelle Obamovou, pro Trumpovou šít nebude. To je tedy opravdu tragédie a zpráva dne.

Pak nám idnes.cz slovy „nezávislého“ analytika sdělil, že Trump půjde s Rusy proti Číně. ZDROJ

Tak, jen mi tak napadlo, jak může být obecně analytik či politolog nezávislý, pokud je závislý na tom, že ho někdo platí? Ale budiž, vrátím se k tomu neštěstí, které potkalo první dámu Trumpovou, kterou nebude oblékat, návrhářka, co oblékala Trumpovou. No, posuďte sami, oč paní Trumpová přijde a jak skvostně návrhářka Thealletová oblékala první dámu Obamovou. Ty modely berou až dech, jak to v nich první dámě Obamové slušelo:

 

Idnes.cz tvrdí, že Merkelovou podporuje 55% Němců. Die Welt uvádí výsledky hlasování čtenářů: rozhodně nechci Merkel: 71%, spíše ne: 9%, spíše ano 5%, Ano chci Merkel: 12%. tak kdo má pravdu? Ale asi novináři idnes.cz neumí německy. ZDROJ

No, ale jak je vidět, některá media nabírají ten „správný vítr“ a tak začínají psát i „pozitivně“, že Ivana Trumpová by byla dobrá velvyslankyně, že vlastě na zahraniční politice Donalda Trumpa „můžeme vydělat“ ZDROJ

Jak vidno, sluníčkářští redaktoři (ČT nevyjímaje), jsou zmateni jak luční včely. Ještě včera byl Trump rasista, xenofob a hulvát. Pak pánům redaktorům došlo, že USA jsou naši kamarádi, tak by asi nebylo dobré dál soustavně pranýřovat nově zvoleného amerického prezidenta. Inu ale, další oříšek naše drahé politiky a novináře teprve čeká. Po tom, co neochotně začali připouštět, že smířlivý přístup Trumpa k Asadovi by mohl zastavit migrační vlnu, soudruzi novináři píší, že se Trump spojí s Ruskem proti Číně.

Tak to bude teprve oříšek, který nerozlousknou ani louskáčkem. Ten zlý sankcionalizovaný Putin, bude najednou vycházet s Trumpem dobře. No, ale co potom ta Čína, co protestuje proti Dalaljamovi a kterou nutně obchodně potřebujeme? A co potom, když se zjistí, že tu válku nepřipravoval Putin, ale pod tlakem zbrojařů a Kongresu Obama a spol? Že byla Merkel pod jeho tlakem nebo snad až vydíráním (oposlechy CIA)?  A že exkomunistický generál Pavel hrozil Rusku atomovkou? A co ta nebohá Merkel a s ní Holande, co ještě včera volali po sankcích až válce proti  Rusku? Jak to bylo s těmi odposlechy Merkel ze strany CIA?

No, bruselští socialističtí politici to nebudou mít lehké a většina z nich zřejmě padne. A novináři otočí kabáty a budou psát jinou propagandu. Stejně je nikdo nebral vážně, nejsou to profesionální novináři, jen lidé mající žaludek za prachy napsat cokoli a ani si nemusí brát Smectu. Ale jak vidno, mnozí z nich očividně dostali průjem. Je úsměvné vidět, jak sluníčkáři najednou neví kudy kam. Jak ustává štvaní proti Trumpovi, Zemanovi, jak se utnula propaganda Horáčka a další kašpárků. Je hezké pozorovat, jak se probruselští socialističtí aktivisté, jako Sobotka, Kalousek, Schwarzemberg, Dientsbier a další boří do své sluníčkářské bažiny až na samé politické dno.

Jak vidno, „muž s brašnou“ prošel. Tak, snad ti co chtěli ženu prezidentku Clintonovou budou mít stejnou radost, až se jí stane sice ne v USA, ale ve Francii žena – Merine Le Pen. Je dobře, že se lidé po celém světě nenechají mediokracií zmasírovat.

Tak, co takhle zase něco ošklivého napsat o Zemanovi, nebo něco přejmenovat po Havlovi soudruzi? Jinak tu bude nuda. Tak sluníčkáři, něco o kašpárkovi nemáte?

Uložit

Uložit

Uložit

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Merkelové věří 55% Němců, nebo muslimů?

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)
fitforfun:
Včera při projevu na tiskovce při ohlášení kandidatury Merkelová opět působila sebestředně a bez jakékoliv sebereflexe, nedalo se to poslouchat, mám p…
fitforfun:
Opět výborné postřehy, palec nahoru!

V interní diskusi je 2 příspěvků | poslední příspěvek 21. 11. 2016 12:43 || Diskutovat

Facebook diskuse