Necenzurujeme.cz

Pokud skončí Shapiro, kdo bude organizovat Prague Pride?

Nikdy jsem netušil, že mi volby, které se naší země domněle netýkají, udělají takovou radost. Sledoval jsem je až do rána, do úplného konce té krvežíznivé ženské. Nepovažuji Donalda Trumpa za Mirka Dušína ani Supermana, ale myslím, že se III. Světová válka odkládá a blíží se konec Merkel a dalších. Budou změny. A tak mne napadá, pokud skončí Shapiro, kdo bude organizovat Prague Pride?

Ovšem tu mediální žumpu, co předvedla medii a zejména veřejnoprávní Česká televize, tu jsem dlouho nezažil. Zveřejňování států, kde zvítězil Donald Trump s desetiminutovým zpožděním by mi až tak nevadilo. Asi se moderátoři potřebovali našprtat „objektivní“ komentář. Co mne ale dorazilo, byla až neurvalost a sprosťáctví ČT, jakým komentovala výsledky voleb v USA… hlasy pro Donalda jsou hlasy nekulturní, Donalda volili nevzdělaní běloši, volili ho hloupí starci z venkova…. Levičáci, komunisté. Inu prostě, Trump nechce konflikt s Ruskem. No a kdo nechce válku s Ruskem, je pochopitelně proruský agent. No a pak ještě rasista, xenofob a tak…..  Inu, pokud se redaktor vyděšený průběžnými výsledky ptá, kde nastala chyba, pak není co dodat. Výrazy moderátorů ČT připomínaly výrazy těch totalitních, když „nastavovali zrcadlo“….

V ČT teď zřejmě panuje stejná atmosféra, jako když kdysi zemřel Brežněv. Všichni na sebe čumí a každej se bojí cokoli říct. A Ruml jim tam asi naváží spacáky. Nelze nevidět tu paralelu s prezidentskými volbami v ČR v roce 2013. Tehdy většina médií, v čele s ČT, masivně podporovala Karla Schwarzenberga, některé přímo vyzývaly čtenáře, aby mu dali svůj hlas, a přesto nakonec zvítězil Miloš Zeman. Před 3 lety v České republice, tak i letos v USA nezvítězila v prezidentských volbách mediokracie, ale demokracie. V USA některé velké deníky přímo vyzývaly Američany, aby nevolili Trumpa. Nebylo jim to nic platné. Tak jsem zvědav, zda i „umělci“ z Hollywoodu, sepíší petici, založí v Kalifornii San Franciskou výzvu a vyhlásí  týden neklidu, .... vždyť hulvát, sexista, buran, rasista, neplatič daní a nevzdělanec nemůže být prezidentem USA. Stejně tak, jako nemůže být prezidentem ČR virotik Zeman, že?

No, v Kalifornii s tím prý již začali, lidé tam únajně na protest proti Trumpovi zapalují popelnice.

Ale tento fakt nezmění:

Stejně jako u Berexitu voliči nepodlehli mediální masírce a „objektivním“ prognózám. Nenechali se zblbnout a rozhodovali podle svého. To dává naději na lepší zítřky, protože té propagandy a cenzury bylo už dost. Ne že by byl Donald Trump můj idol, prostě nedobrý kandidát porazil špatnou kandidátku. Ale jsem rád, že zvítězil, protože se zřejmě III. Světová válka odkládán a studená válka skončí. Brusel částečně ztratí svého „rádce“ a urychlí pád Merkel, ale i ostatních bruselských kašparů. A pak se, jak doufám, Evropa nadechne stejně, jako dnes Amerika.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Pokud skončí Shapiro, kdo bude organizovat Prague Pride?

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse