Necenzurujeme.cz

Víte co, bežte do prdele!

A pokud mne chcete kritizovat za vulgarismy, pak nečtěte dál a běžte se bodnout, protože s ohledem na stav věci jsem až neúměrně slušný.. . Lidi, tak nějak mne serou lidi jsem napsal před necelým týdnem. Byl jsem příliš mírný.  Ano serou mne lidi, serou mne aktivisti s dredama, co se poutají ke stromům na protest proti kácení před kůrovcem, tvrdí, že baští kořínky a výhonky a jsou vegani, ale z 80% mají na sobě boty a oblečení ze zvířat, nebo z "ekologické výroby" a separátů, díky likvidaci těchto zvířat. Seru mne aktivisti, co prosazují řepku a požadují kola namísto aut, a přitom ignorují, že 14 největších tankerů světa zamořuje tuto planetu více, než všechna auta na světě. A no, opakuji,  SEROU MNE TI ZLÍ, BEZOHLEDNÍ A JEDNODUŠÍ, KTERÝCH JE VĚTŠINA.

A pokud mne chcete kritizovat za vulgarismy, pak nečtěte dál a běžte se bodnout, protože s ohledem na stav věci jsem až neúměrně slušný.. . Lidi, tak nějak mne serou lidi jsem napsal před necelým týdnem. Byl jsem příliš mírný.  Ano serou mne lidi, serou mne aktivisti s dredama, co se poutají ke stromům na protest proti kácení před kůrovcem, tvrdí, že baští kořínky a výhonky a jsou vegani, ale z 80% mají na sobě boty a oblečení ze zvířat, nebo z "ekologické výroby" a separátů, díky likvidaci těchto zvířat. Seru mne aktivisti, co prosazují řepku a požadují kola namísto aut, a přitom ignorují, že 14 největších tankerů světa zamořuje tuto planetu více, než všechna auta na světě. A no, opakuji,  SEROU MNE TI ZLÍ, BEZOHLEDNÍ A JEDNODUŠÍ, KTERÝCH JE VĚTŠINA.

Omlouvám se za vulgarismy, ale jinak to nejde. Celoživotně říkám a pojmenovávám věci tak, jak jsou a jak je vidím a hodnotím. Nač používat alibistická slůvka domnívám se, myslím si, podle mého názoru? 70% této společnosti sere na volby, ale ti samí lidé se pak pod domnělou anonymitou internetu pasují do role kritiků a lidových soudců. Dlouhodobě na volby sere 70 % lidí. Z těch 30% volících je možná většina těch, co nemají příliš vysoký intelekt, jejich kulturou jsou telenovely a víkendové nákupy v OCC, často na dluh. Naskakují na opakovaně nerealizované sliby a odpustky, jako 50,- Kč důchodcům, pastelkovné, či rušení 30,- Kč u doktora.

Takže, co je výsledkem té demokracie, po které jsme tak toužili? Po zralém uvážení volí 10 % soudně a na sliby naskočín20% a 70% na to prostě kašle. Tedy, většinově o této společnosti, o vůli jejích 10% rozhoduje 20% komerčních OCC tupců a 70% ignorantů, co na volby kašlou. Vedle toho se ve společnosti vyskytuje banda pomatenců, jež vytahuje ještě větší pomatence, coby kandidáty na prezidenta. Vytahují lidi bez historie, kreditu, sebereflexe, soudnosti a tak to, co jsme si "vyřvali", tedy přímou volbu prezidenta, degradují až na samé dno. To že degradují sebe sama, to, že se nesoudní rádobykandidáti v touze zviditelnit se, stávají ještě trapnějšími, je jim fuk. To, že degradují sebe a kandidáty je jim jedno, ale to, že degradují a poškozují tuto zemi není jedno mně.

Miloš Zeman prý rozděluje tuto společnost. Nikoli, pokud by tato společnost za něco stála, pokud by byla kultivovaná, pak by prezidenta celá společnost respektovala a jeho příznivci by mu radili, jak konat lépe a jeho odpůrci by podloženě argumentovali, co dělá špatně. Masmedia a sluníčkáři a nikoli Zeman rozdělují tuto společnost. Kdo volí Zemana, kdo protestuje proti islamizaci, kdo nesouhlasí s přijímáním ekonomických migrantů, je automaticky označen za komouše, rusofila, nácka, rasistu, xenofoba. Fajn, pokud mám "naskočit na tuto argumentaci, pak ti z druhé strany jsou vazaly USA, agenti CIA, zaprodanci, co dávají Evropu všanc islámu. Nebo se pletu a nemám pravdu? Evropu ovládají novodobí fašisti.

Je pro mne zcela deprimující, když vidím, že v této zemi probíhá boj protizemanovců s prozemanovci. Očekával bych, že tento národ bude bojovat za své v dobré míře myšlené sebeurčení, za nezávislost, za svobodu. Ale tento národ se hádá o medaile pro pana Bradyho a ignoruje to, že zde salámovou metodou vládní struktury nastolují fašismus, utahují kohouty, přidávají nařízení, zvyšují pokuty, hrozí represemi a to včetně kriminálu a zavádějí cenzuru. Přestože bylo několik pomatenců (zejména žen) v Německu a dalších zemích Evropy za svoji nezištnou až zaslepenou pomoc mograntům a vstřícnost jimi znásilněno a zabito, rodí se další tisíce propagandou ovlivňovaných pomatenců, kteří migranty vítají také a ignorují fakta.

Kdo tuto zrůdnou mediální kampaň organizuje  a tedy ji platí? Jak je možné, že jsou ji poplatní vládní představitelé, jako Dientsbier, Pelikán, Stropnický, Sobotka, Herman, Bělobrádek ale i hrobař ODS Fiala? Všichni maní blízko k USA, někteří tam velmi často na vládní náklady cestují. Proč? Pro instrukce CIA? Jak je možné, že jeden z klíčových ministrů, tedy ministr obrany Stropnický je zcela očividně pod vlivem velvyslance USA? Jak je možné, že minstrem ničeho je Dientsbier, občan USA?

Jsme otloukánkem a stokou Bruselu a EU. Vozí se k  nám odpadky, dovážejí se k nám potraviny, jež by na západě Evropy nikdo nepozřel, potraviny plné separátů. Naše kamarádské Polsko, kamarád z V4 k nám hrne dotované ovoce a zeleninu, jež likvidují naše zemědělce, Ba co víc, valí na nás tisíce vajec zasažených salmoneou, tuny kontaminovaného masa a naši vládní představitelé drží hubu. Proč? Dostali snad procenta?

Vyražte si ven. Na silnici Vás ohrožuje většina magorů, frustrovaných vlastním  neschopností a používající auto jako beranidlo. To samé dělají v OCC s nákupními vozíky, pokud si všimnou, že v nich máte nákup za víc, než na kolik dosáhnou oni. Podívejte se na internetové diskuse, na tu tsunami zloby a nenávisti. Podívejte se na ty podrazy a pomlouvání v zaměstnání, na nenávist vůči sousedovi, co si zateplí fasádu, či pořídí nové auto, za svoji poctivou práci.

Při slově Hitler mne mrazí, Ale v jednom měl pravdu, Jsme národem smějících se sviní. Tento národ rád soudí druhé a viní druhé z vlastního neúspěchu. Tento národ vůbec není hrdý a odvážný, protože jeho většina je zalezlá doma a když se něco semele, čeká připosraná pod postelí a když je to jasné, hrdě se připojí k vítězi. Plkáme na netu a v hospodách o tom, jak krade Kalousek, jak stát okradl Sobotka o OKD, ale nic s tím neuděláme.

No a když soud opentlí Janouška za to, že porazil a zranil v opilosti ženu a dostane 4,5 roku, dav samosoudců v diskusích jásá a žádá, aby dostal víc. Je tom přece kmotr, ale  to, že ožralý nekmotr dostal za zabití 2 lidí, když řídil auto pod vlivem alkoholu jen 6 let je v pohodě. Holt ton nebyl kmotr. Tato společnost hýká a volá pom potrestání Rittiga (aniž bych se jej zastával) za pár desítek či stovek milionů za jízdenky , ale je ji jedno, že je Sobotka za vytunelování 46 - 60 miliard z OKD beztrestný.

Tato společnost se dožaduje, aby Zeman uhradil odškodnění za Peroutku, ale je jí fuk, že předseda ČSSD pohrdá soudem a odmítá uhradit stovky milionů advokátu Altnerovi. Jak jsem nedávno napsal, serou mne lidi. Nejvíc ti, co káží a přitom mají plné plenky. Tady to totiž už vůbec není  o Zemanovi, ale o soudnosti a pudu sebezáchovy této společnosti.  A s ohledem na to, že se 90% této společnosti chová jako tupí kreténi, mám obavu, že nám ta sebezáchova díky těmto kreténům a ignorantům bude odepřena.

Mrazí mne, že mnoha lidem nedošlo, že jejich nepřítelem není Miloš Zeman, ale oni sami. Poprvé v životě zcela vážně uvažuji o emigraci do Karibiku. Cítím se totiž nejen ohrožen fašistickými kroky vlády  a Bruselu, mnohem více se ale cítím ohrožen vlastními spoluobčany, tedy těmi údajně hrdými ČECHY. Tito lidí se mně totiž pokusí zabít, pokud bude válka  a já budu mít zásoby a oni ne. Tito lidé řeší medaili a co si koupí na dluh, ale to, že tu nastupuje fašismus a novodobá diktatura pod pláštíkem pomyslné svobody a demokracie, je jim fuk.

A tak opakuji, lidi, serete  mne, tak seru na vás. Státe, sereš na mne a tak ti stejnou oplácím. Víte co, vy, co to tu řídíte a vy, co jim tleskáte, bežte všichni do prdele!  

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Víte co, bežte do prdele!

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse