Necenzurujeme.cz

Nesouhlas s migrací, či slib jejího omezení, jsou trestnými činy

Nizozemský poslanec Geert Wilders stane před soudem, kde bude čelit obvinění z diskriminace a podněcování k nenávisti. Sdělil to haagský tribunál, který tak zamítl Wildersovu žádost o zrušení procesu.

Wilders se podle prokuratury provinil v březnu 2014, kdy na setkání s voliči prohlásil, že se v zemi zasadí o snížení počtu přistěhovalců z Maroka. „Méně, méně, méně,“ skandovali tehdy v Haagu Wildersovi stoupenci, když se jich politik zeptal, zda chtějí v tomto městě více, nebo méně Maročanů. „Postarám se o to,“ slíbil šéf Strany pro svobodu (PVV) – konec citace - ZDROJ

Nizozemský poslanec má jít před Haagský tribunál pro podněcování k nenávisti a hrozí mu až dva roky vězení. Wilders v roce 2011 čelil obvinění za srovnávání islámu s fašismem a za výzvy k zákazu koránu, ale byl zproštěn obžaloby. Pak se tedy ptám, zda by před soud v Haagu neměli předstoupit všichni ti sluníčkářští úřednící a politici Bruselu a EU, kterým došla vážnost situace a dnes prohlašují, že Evropa nemůže další migranty přijmout z ekonomických a politických důvodů? Neměli by před soud spíše předstoupit eurohujeři, kteří sem ekonomické migranty pozvali a díky kterým jsou některé lokality v Evropě na pokraji občanské války?

Dovolím si tvrdit, že většina obyvatel naší země tady ekonomické migranty nechce a nechce je ani v Evropě stejně, jako většina Evropanů. Patří tedy několik set milionů Evropanů před trubunál? Brusel spustil masivní cenzuru zejména internetu, chce trestat za názor, za projevení vůle, chce potírat svobodu slova. Diktuje nám zahnutost okurek, rovnost banánů, diktuje nám, co si máme myslet. Zakáže nám nakonec volit podle vlastního výběru a budeme „smět“ volit jen ty „správné“ politiky a partaje? Jestliže je dnes trestným činem dotaz, zda chceme migraci Evropy, jestliže je trestným činem reakce politika na přání voličů, kteří migraci nechtějí politikovo prohlášení, že se o snížení migrace zasadí, pak je v Evropě zle.

V Evropě totiž nastupuje pomalu ale jistě salámovou metodou fašismus. Ne, není to přehnané…. Podívejte se do historie, jak začínal Hitler a jak si postupně upevňoval moc. Začalo to kritikou, jak Německo musí se vyrovnávat s porážkou v první světové válce následnými reparacemi, hyperinflací, nezaměstnaností. V zemi vládl chaos, mnoho pravicových a levicových hnutí, bída a nevíra v dobrou budoucnost. Hitler Němcům slíbil lepší budoucnost, práci, dálnice, lidová auta, dovolené. Pak začal pomalu utahovat šrouby, postupně nastolovat cenzuru, ukazovat nepřítele. Nakonec se trestal jakýkoli názor, jež byl jiný, než ten „správný“. Evropší lídři se proti nám domluvili a dali si na to svázáckou pusu.

Pamatujete na tu prolhanou masírku Špidly financovanou ze státního rozpočtu „ANO“ pro vstup do EU? Nemyslím tím Babišovo „ANO bude líp“, i když ty kampaně si mohou podat ruce. Slibovalo se důchodcům, jak si budou užívat své důchody ve Španělsku, zemědělcům, jak budou pěstovat fialky, kavárníkům, jak budou bohatnout jako ti v Řecku. Ir nám vysvětloval, jak EU postavila Irsko na nohy, hezká Finka zase vysvětlovala, že dění v Evropě může ovlivňovat jen člen EU. To mediální vymývání mozků financované vládou začalo v roce 1997 a trvalo šest let. No a jak to dopadlo?  Řecko prakticky zkrachovalo, Irsko pak muselo potupně opravit dvě svá NE v opakovaných referendech – o Smlouvě z Nice a Lisabonské smlouvě, ve Finsku euroskeptická strana „Praví Finové“ zpětinásobila své preference a stala se třetí nejsilnější politickou stranou.

Jak jsou na tom dnes kavárníci či spíše hospodští, zemědělci, jak jsou na tom důchodci, nemá smysl popisovat, víme to všichni. Většina důchodců dnes žije na hranici chudoby, nebo pod ní. Na lživou vládní kampaň pro vstup do EU bylo přiděleno bez schválení parlamentem 200 miliónů korun z rozpočtové kapitoly Ministerstva zahraničí ČR. Tyto peníze by měly být rozděleny rovným dílem mezi zástupce i odpůrce vstupu. Nejen, že se tak nestalo, ale Špidlova vláda sáhla dokonce k „nulové variantě“. Organizacím, které odmítaly vstup, nedala žádné prostředky. Evropu dnes ovládají sluníčkářští eurohujeři, exkomunisté a socialisté.

Evropě hrozí díky migraci kulturní, ale zejména sociální, ekonomický a bezpečnostní kolaps, hrozí, že vypukne občanská válka. Evropané jsou podle mého ovládáni fašistickými metodami, pokud je jim upírána svoboda názoru a slova, je zaváděna cenzura, je omezována svoboda podnikání, je potírána nedotknutelnost soukromí a obydlí a pokud jsou lidé trestáni i za pouhý nesouhlas s dalším přílivem migrantů.

Tak se ptám, neměli by namísto poslance Wilderse před soudem v Haagu stanout ti, co současnou situaci zavinili? Tedy mezi jinými Merkelová, Juncker, Hollande, Barroso, …a Sobotka?

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Nesouhlas s migrací, či slib jejího omezení, jsou trestnými činy

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse