Necenzurujeme.cz

Bohůšu Sobotků, (nejen) v hospodě říkali, že jsi vymaštěný kretén

Náš drahý pan premiér, který nikdy nepracoval, zase „zapracoval“. Prý je spolupráce s umírněnými muslimy důležitá. Pan premiér nepochopil, že rozdíl mezi radikálním a umírněným muslimem neexistuje. Radikální odpaluje bomby, stíná hlavy, kamenuje. Umírněný ty bomby vyrábí, podává kameny či mačety a vraždění natáčí.

Pan premiér, odtržený od občanů a tedy reality, prohlásil další moudra, jako například (cituji – kurziva a tučně):

„Aktivní členství v Evropské unii představuje pro současnou vládu prioritu.“ – pan premiér zapomněl, že ty aktivity jsou na nic, pokud nás kdykoli přehlasují. Navíc, jedna z aktivit europoslanců za ČSSD poněkud zapadla – v Bruselu hlasovali pro kvóty. Ostatně, Brusel připravuje po řeznických špalcích, garážových vratech, rovných okurkách či zahnutých banánech další stupidní nařízení – po povinných kvótách pro ženy – tedy jejich zapojení v řízení firem či politice přišla další perla:

Evropská unie chce v rámci „rodinné rovnosti“ regulovat domácí práce. Tedy, jinými slovy, že by muž měl vařit, uklízet, vytírat, žehlit atd. „rovnocenně“, tedy stejnou dobu, jako žena. Jak toho chce docílit. Zřídí další úřad a do každé rodiny drába, nebo kameru? A když už jsme u té rodinné rovnosti, bude muset žena orálně uspokojovat stejně často jako on ji? Bude za rok muž povinen porodit a odkojit stejný počet dětí, jako žena? Ba dokonce, bude muset nosit podvazky, punčošky a chodit v lodičkách a sukénce?

„Hospodářská provázanost s ostatními členskými zeměmi jasně podtrhuje význam členství v Evropské unii.“ – Levná pracovní síla zahraničním firmám vyhovuje, navíc dostávají pobídky, daňová zvýhodnění (což zbavuje české podnikatele konkurenceschopnosti) a nakonec dividendy odtečou  z republiky. Zahraniční společnosti vyrábí pro střední a východní Evropu nekvalitní potraviny, často plné separátu. Potraviny, které by Němec, Francouz či Švéd nepozřel. Pro Čechy to ale stačí, že?

„A šanci na úspěch máme daleko vyšší, budeme-li usilovat o společné řešení.“ – Společné řešení imigrační katastrofy nefunguje. Řešením ji lze pouze spoluprací svobodných a svrchovaných zemí, hájících národní zájmy a ne diktátem Bruselu, řízeným z USA (ve snaze rozložit Evropu). Jak to společné úsilí vypadá, vidíme sami. Dramatický nárůst trestné činnosti, vražd, loupeží, drogových kartelů. Muslimské ženy odmítají v Evropě pracovat, protože to prý není v souladu s jejich tradicemi. Muslimští muži chtějí naše bohatství, naše domy a peníze, protože je prý máme pouze z vůle Alláha. Toto jsou ti lékaři a inženýři, kteří k nám ze Sýrie podle Zaorálka a chovance utíkají:

„Členství v Evropské unii považuji za přínosné právě i kvůli společné obranné politice.“ – Obranná politika Evropské unie neexistuje, nefunguje a nikdy fungovat nebude. EU (naštěstí) nemá společnou armádu. Pokud  by ji měla, už by stála na hranicích Ruska a chřestila zbraněmi, místo toho, aby bránila vlastní kontinent před islamizací a terorem. Rozpočet EU na zahraniční a bezpečnostní politiku je pouhých 5,7%, tedy stejně jako na svou správu, byrokracii a propagandu (5,7%), na zemědělskou politiku (přerozdělování a likvidace nezápadních zemědělců)  (43%) a strukturálních fondů (45%).

Bohuslav Sobotka nikdy nepracoval ve smyslu „normální“ práce, kterou většina národa odvádí do státního rozpočtu daně, jež se pak rozkradou. Bohuslav Sobotka je zcela odtržen od reality, nerespektuje většinové názory obyvatel této země a chová se podle mého jako vlastizrádce a žene tuto zemi do záhuby. Bohuslav Sobotka odpustil daně ve výši cca 100 milionům kamarádům Jiřího Paroubka a dodnes tento krok nevysvětlil. Bohuslav Sobotka podle mnoha medií okradl tento stát o 40 – 60 miliard prodejem OKD a bytů, realizovaným přes prostředníka jeho kamarádu Bakalovi.

Pánové Ištván a Šlachta spíše budí dojem, že jsou řízeni jedním křídlem mafie, jež bojuje proti druhému křídlu. A tak se ptám, nepatří do nějakého specializovaného zařízení? (nemusí to hned být kriminál)

Bohumil Sobotka, spolu s ministry Chovancem (který v Plzni vystudoval za 9 měsíců a opsal diplomku a koupil byt za polovinu) a ministrem Pelikánem připravují tvrdou cenzuru internetu a trestní postihování názorů, které nejsou v „souladu“ s vládní politikou.  Prezident Zeman prohlásil, že je třeba Bakalu zavřít. Já si myslím, že je třeba zavřít i Sobotku. Premiéra Bohuslava Sobotku vnímám jako společensky nebezpečného jedince, vlastizrádce a nebetyčného kreténa. Pokud souhlasíte, dejte mi prosím pod blogem + a sdílejte na face. A ve volbách Sobotku odstřelte (hlasováním, nikak jinak).

Tento víkend jsou volby. Doufám, že se lidi nenechají zblbnout stokorunou pro důchodce a pošlou zejména ČSSD do politické žumpy. Protože skrytým heslem ČSSD je – bez ČSSD ani dne ani hodiny a imigranta do každé rodiny.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Bohůšu Sobotků, (nejen) v hospodě říkali, že jsi vymaštěný kretén

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse