Necenzurujeme.cz

Čím víc magorů, tím větší šance pro Zemana na znovuzvolení

Do boje o Pražský hrad se přihlásil pedagog a filozof Milan Kohout (55). Podle něj všichni současní politici nadbíhají xenofobním a rasistickým náladám. Svou kandidaturu chce postavit na multikulturalismu a přijímání uprchlíků, kterých by rád do země pozval nejméně milion.

ZDROJ

Kandidátem na prezidenta republiky by měla být osobnost mezinárodně známá a politicky zkušená, s dostatečným kreditem. Osobnost v plném smyslu tohoto slova, jež je dlouhodobě veřejnosti známa svými postoji, činy a nikoli sliby a deklaracemi. Osobnost s pozitivní kampaní, s pozitivními postoji k této zemi a národu. Jasně, kandidovat může kdokoli, kdo splní zákonné podmínky stran podpory zákonodárců, či nasbírá dostatek podpisů. Ale pokud se o kandidaturu na hlavu tohoto státu ucházel výběrčí pětikorun na veřejném WC, či dnes člověk, který chce přijmout do ČR milión migrantů a chce Českou republiku „barevnou“, pak je něco špatně.

Pak se ptám, zda je tato společnost, mediálně masírovaná kmotry prostřednictvím medií připravena odpovědně na takovou volbu. Odpovídám si, že je, což doložila poslední volbou hlavy tohoto státu. Různé aktivity typu „hledáme kandidáta proti Zemanovi“ jsou ubohé a trapné a svědčí o intelektu organizátorů. Stejně tak jako někteří samozvaní kandidáti, kterým chybí soudnost. Ať se to komukoli líbí nebo ne, jsou pouze dvě osobnosti, které mohou reálně usilovat o úřad prezidenta tohoto státu. Miloš Zeman a Václav Klaus. Je chybou a stupiditou politických stran, že tahají různé exoty na poslední chvíli, namísto toho, aby ve volbách představili svého kandidáta a alespoň čtyři roky s ním pracovali.

Vážím si soudnosti Václava Klause, jež prohlásil, že proti Zemanovi kandidovat nebude. Vzájemným duelem by oslabil sebe i Zemana a dal šanci nějakému potrhlému magorovi. Zeman je obviňován z populismu, ale koná tak jak většina národa cítí. Stejně tak bych obviňován z populismu Churchil, protože mluvil za svůj národ. Nakonec měl zásadní podíl na jeho záchraně před Hitlerem a vítezstvím ve II. Světové válce. Nemám, nic proti panu Horáčkovi, je to sympatický a donedávna jsem si myslel, že inteligentní chlap. Když vyhlásil svoji prezidentskou kandidaturu, změnil jsem na něj názor. Kandidát na prezidenta by mimo jiné měl mít i soudnost a dostatečnou autocenzuru. Dosavadní „kandidáti“ ji očividně nemají.

Mrzí mne, jak někteří sluníčkářští, kavárenští a aniti aktivisté přímou volbu prezidenta této země posouvají do žumpy. Pokud si myslí, že jsme národ blbců, pak jsou na omylu. Tato země nebude mít za prezidenta sluníčkářského blba, co sem chce nahnat milion černoušků, ani magora typu Dientsbiera, Šabatové, Uhla, ale ani person a občanstvím USA, anglickým přízvukem, řízených CIA. Tato země potřebuje osobnost, která dá na zadek Angele a dá jí jednoznačně najevo, že nejsme spolkovou zemí Německa, pošle do kelu Brusel i amíky a postaví se diktátu EU i  nikdy nepracujícím premiérům typu kudrnáče Sobotky.

Ač mám i nějaké (ale ne zásadní) výhrady vůči stávajícímu prezidentu Miloši Zemanovi, budu jej volit, pokud bude znovu kandidovat. Pokud nikoli a bude kandidovat Václav Klaus, budu volit jeho. Pokud bude kandidovat nějaký hajzdědek či bába, či pekař, či sluníčkářský pomatenec, udělám maximum pro to, aby nebyl zvolen. Chci totiž žít ve svobodné zemi, bez migrantů a islámu. Jen je trochu smutné, že tak vyspělý inteligentní národ má jen dvě osobnosti na úřad prezidenta. Ale každý národ má, co si zaslouží. Ale pevně věřím, že tento národ nebude volit agenty CIA, slibovatele, hajzldědky či hajzlbáby, pomatené profesory (jak to že smí učit?), ale osobnosti, které své postoje doložily dlouholetými činy.

Je mi jedno, zda se prezident Zeman někde ožral a někde se kymácel, byť se mi to nelíbí. Podstatné pro mne je, že činy hájí tuto zemi a národ.

Uložit

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Čím víc magorů, tím větší šance pro Zemana na znovuzvolení

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)
Mikesh:
ano, vidím to stejně. Akorát se bojím, že síla mainstreamu je dostatečně silná, aby běžným ovčanům vymydlila mozek. A současně nepustila do arény niko…
Vladimír Opic:
Je mi až líto,jak se může chovat vysokoškolsky vzdělaný člověk.Toto jen potvzuje,že bychom nikdy neměli dát na vzdělání,nebo popularitu,nebo sladné sl…

V interní diskusi je 2 příspěvků | poslední příspěvek 19. 9. 2016 0:19 || Diskutovat

Facebook diskuse