Necenzurujeme.cz

Konvičkovci převlečení za ISIS způsobili paniku. Několik zraněných!

To na nás dnes vychrlila media, v čele s idnes.cz. „Konvička se zbláznil..“ pomyslel jsem si a dal se do čtení článku a pak do diskuse. Většina diskutujících by na konvičkovce okamžitě střílela, protože by se prý cítila bezprostředně ohrožena na životě.

Dnes jsem psal o manipulaci medií stran migrantů a vůbec celkově. To jsem netušil, že pár hodin na to babinoviny přinesou další monstrózní masírku a budou lhát. Bohužel, jak je patrno z diskuse, 95% té medální kachně uvěřilo. Dokonce jakýsi mladík na tviteru napsal, že k němu do hotelu uteklo 30 vyděšených turistů, kteří prchali do horních pater. Zpráva však vypadá spíše jako HOAX. Podle videa a fotografií zveřejněných na parlamentnilisty.cz je patrno, že žádná panika kolem se nekonala a ani při kvalitě „vystoupení“ konat nemohla. Lidé kolem se smáli a fotili a natáčeli, navíc, herecký spolek byl obklopen policisty. Ale idnes.cz jak je jeho zvykem podává tendenční zkreslené informace, ne-li přímo lže.

Žádná panika kolem, lidé v pohodě procházejí, stojí, fotí a natáčejí:

ZDROJ VIDEA

Níže fotografie Parlamentních listů - opět žádná panika (Foto: Hans Štembera, PL)

Bojovník ISIS jak "vyšitej, což? :-)

"Bojovníci ISIS" se mistrně maskovali za IMK, přesto lidé v panice prchali:

Novinka ve výzbroji IS - štafle:

Divadelní falešný vous, bílá halena a přes ní maskáčová bunda z armyshopu - nové maskování islamistů, před kterým lidé zděšeně prchali:

Inu a před tímhle šaškováním prý lidé v panice prchali:

 

Nejhledanější bojovník IS, Docent Konvička budil v lidech hrůzu a tak zmateně prchali do okolních hotelů.

Největší paniku budila "islánská" koza, mohla nést místo Arginmaxu nálož.

No, nebudil hrůzu? Vždyť podle babinovin vyvolal paniku.

Vyděšení turisté při zběsilém panickém útěku s nasazením vlastního života běsnění konvičkovců stihli zadokumentovat. Vydíte tu hrůzu v jejich očích? A tu rozhořčenou muslimskou ženu, co si vše natáčí?:

Ale i někteří naši spoluobčané projevili neobyčejnou statečnost. Když viděli, jak policisté z antikonfliktního týmu nastavili teroristům svoji hruď, některé naše statečné bojovnice ji za jejich zády nastavily také a spustily válečný pokřik.

Osamocený "nebezpečný" bojovník:

Vyděšená turistka s vystresovaným malým snykem:

Vidíte ten prchající dav? Ani antikonfliktní tým nepomohl....

Další vyděšení a prchající turisté:

Panika, hromadný úprk a zděšení turistů, kam oko dohlédne:

Nejsem ortodoxní "konvičkovec", vedle boje pro islamizaci to chce kompletní pollitický program. Docent Konvička má v mnohém pravdu, některé akce by mohly být zrealizovány lépe. Dnešní akci ale někdo může třeba považovat za hloupou, nikoli však ale nebezpečnou. Nikdo není dokonalý, je každého věcí, jaký si na dnešní akci udělá názor. Co je ale zcela neúnosné, aby se o takovýchto akcích tendenčně a sluníčkářsky lhalo, jako například na idnes.cz. Že ta mediální lež a masírka měly úspěch, zjistíte v diskusi pod článkem, který je ZDE

A nové dideo ukazující poklid jak v restauracích, tak na celém náměstí. Tak kde jsou ty rozbité výlohy, zranění a panika? To idnes.cz šíří poplašnou zprávu a mělo by na něj být podáno trestní oznámení.Autor Roman Papež.

 

Dnes se na face objevilo video z restaurace Kotleta, jak lidé utíkají a porážejí židle - důkaz paniky vyvolané Konvičkou. Úsměvné, nevo spíše trapné je to, že ta restaurace je 1 000 m daleko od akce Konvičky a že ta panika podle času na kameře začala 15 minut před tím, než se Konvička na náměstí objevil :-).

Údajný důkaz o panice zde: https://www.facebook.com/tomas.sagl.1?pnref=story

Media nám soustavně lžou, zamlčují fakta a nebezpečně ovlivňují naše mínění. ČT nevyjímaje. Stejným způsobem tak ovlivňují výsledky voleb – zejména díky do poslední chvíle nerozhodnutým voličům.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Konvičkovci převlečení za ISIS způsobili paniku. Několik zraněných!

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)
Michal Malý:
Tak jsem dal pod článek iděsu tento komentář, jsem zvědav, jak dlouho vydrží: Jasně, teroristi jsou pitomci, co potřebují návod od Konvičky. Terorist…
Michal Malý:
Prý jen opdvazli k podání vysvětlení. Ale protože ho odvezli rovnou, tak zhafli :-)
Petr Závladský:
Ale Konvičku Opicajti zhaftli, ne?

V interní diskusi je 3 příspěvků | poslední příspěvek 22. 8. 2016 22:03 || Diskutovat

Facebook diskuse