Necenzurujeme.cz

Bojíme se. Brzy se budeme bát víc

Bojíme se, že přijdeme o práci, zda budeme schopni splácet hypotéku a nepřijdeme o střechu nad hlavou. Bojíme se, aby nás neskolila nějaká choroba. Bojíme se migrace Evropy. Bojíme se bomb. Těch na lidech.

Bojíme se, že to, co se děje v Německu, Švédsku a zejména ve Francii se začne dít i u nás. Bojíme se na dovolenou po Evropě i mimo ní, aby vedle nás na letišti, v letadle, či někde na ulici nevybuchla bomba. Před dvěma lety jsem byl v létě v pizzerii na jídle na předzahrádce. Vedle u stolu seděla skupinka arabů a pod stolem měli dvě větší tašky. Neměl jsem dobrý pocit. Pak zaplatili a odešli a tašky pod stolem zůstaly. Vyřítil jsem se ze svého místa do vnitřní části restaurace za zeď a upozornil na událost číšníka. Šel k těm taškám a zvedl je. Bál jsem se, prostě jsem měl živočišný strach. Za chvilku se pro ně vrátili.

Když jsme letěli na dovolenou a na Ruzyni jsem viděl skupinku arabského vzezření se zavazadly a nikde žádný voják či policista, zdrhal jsem co nejdál. Bál jsem se na letišti ve Franfurtu, v letadle a přestal jsem se bát až v křesťanské Dominikánské republice. Dnes mám přítelkyni s její dcerou na dovolené ve Španělsku a zase se bojím. Bojím se, že až lidem v Německu dojde trpělivost a donutí svou vládu k radikálnímu řešení toho, co se tam dnes děje, povalí se na nás dvě migrační vlny. Jedna z Německa a druhá z jihu. Bojím se toho, že pak se u nás začne dít to, co v Německu, ve Francii či Švédsku. Bojím se toho, že až se tak stane, Vláda situaci nezvládne, protože nemá jak.

Je třeba, aby lidé v Evropě donutili svá národní vlády a Brusel k okamžitému účinnému řešení stávajícího stavu. Bojím se ale, že to neudělají, většina si myslí, že se jich to netýká. Do Evropy se chystá další vlna údajně až 8 milionů migrantů. Zatím ji drží jakžtakž Turecko díky úplatkům z Bruselu, ale i s ohledem na současnou situaci v Turecku se bojím, že ji dlouho držet nebude. Za komunistů jsem se nebál ani jich, ale dnes se bojím. Není to na hlavu? Většina „uprchlíků“ před válkou jsou ekonomičtí migranti a jsou mezi nimi i teroristé, jak ukázaly události posledního roku. Nechci tu ekonomické migranty ani teroristy. Nechci islamizaci Evropy. Ale zase se bojím, že když o tom napíšu, zablokují mi stránky, nebo si mne předvolají k „podání vysvětlení“.

I kdyby se našlo řešení zítra, je pozdě. Už jsou tady, takže se bát nepřestaneme. Je třeba příště současné politiky nevolit. Je třeba, aby Evropané donutily své vlády a Brusel k zamezení dalšího přílivu migrantů a zásadnímu zpřísnění azylové politiky. Je nezbytná změna azylové politiky i tak, že když azylant, poruší zákony země, která jej přijala, dopustí se jakékoli trestné činnosti, či bude vyhrožovat původnímu obyvatelstvu, bude okamžitě vyhoštěn. Je zcela nepřijatelné, aby premiér Sobotka „zakazoval“ lidem referendum, či ministr ničeho zaváděl českou cenzuru facebooku a internetu, nebo aby Ministři vnitra a spravedlnosti hrozili lidem vězením za projevení názoru. Je třeba skončit s cenzurou a tendenčními zprávami a zamlčováním toho, co se děje v Evropě.

Pakliže ty informace budeme mít, budeme se bát asi ještě víc. Pak ale pochopíme, že se nás to týká, v příštích volbách vyženeme stávající politiky od jejich koryt a budeme mít šanci se alespoň částečně připravit na to, co nás čeká. Připravit se na to zcela ale nejde. Na válku se dost dobře nedá připravit. Bojím se, že bude válka. Bojím se, že jediným řešením je včas utéct někam do Karibiku. Jenže většina z nás nebude mít jak a za co. Je třeba urychleně skončit s Evropskou unií v dnešní podobě a hlavně s jejími politiky. Bojím se, že ani to nezabrání terorismu v Evropě, protože „oni“ jsou už tady. Budeme se bát mnohem víc, než dnes.

I když chápu, že tom mám být "uklidňující" prohlášení ministra Chovance, že naší zemi nehrozí žádné bezpečnostní riziko, je to blábol a nesmysl. Otázka totiž nezní zda, ale kdy se u nás stane něco podobného, jako v Nice, Madridu, Bruselu či Londýně:

 

Po teroru v Německu exsvazačka DDR Merkelová prohlásila: „Naší největší silou je soucit“. To je ale žvást roku, což? Ne, naší jedinou silou může být pouze to, že se původní Evropané urychleně ozbrojí. I pak se budeme bát…….

Uložit

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Bojíme se. Brzy se budeme bát víc

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse