Necenzurujeme.cz

Kdybych byl sám, koupil bych si dva domy v Puerto Plata

Sám ale nejsem, tak nemohu. Žiji s člověkem, kterého si vážím a logicky nejde dělat kompromis tak, že jeden tomu druhému ustoupí na 100 % a pak se bude trápit. Jsem raději, že nejsem sám, ale pokud bych byl, kopil bych dva domy.

V Puerto Plata v Dominikánské republice. Zamiloval jsem se do toho města a té země, když jsem tam byl poprvé v roce 1995 a tři měsíce na to jsem se znovu vrátil na ten samý hotel.

Po 21 letech jsem se vrátil na „místo činu“, na jiný hotel, krásný, jen 3 km od toho prvního, na který jsem se pak den před odletem zašel po pláži podívat. Prošel nádhernou rekonstrukcí, ale ten letošní, který vybrala přítelkyně, nebyl sice tak „luxusní“, ale byl útulný a s mnohem větším bazénem. Lidi v Dominikánské se na sebe usmívají, jsou přívětiví a bují tam korupce, jako u nás. Ale není tam Sobotka, Dientsbier, Kocáb, Pelikán, Chovanec a Merkelová. Nejsou tam migranti, ani teroristické útoky.

Noční bazén

Výhled z pokoje

No a proč bych koupil dva domy v Puerto Plata? No, protože mne jednak ubíjí situace v Evropě i u nás. Ubíjí mne cenzura, omezování osobní svobody, nařízení, předpisy, hlášení, kontroly a i to, že pokud si na zahradě udělám ohníček, soused mi na hlavu nahází dělbuchy – VIZ

Ubíjí mne to, že to je zcela jinde, než oč jsme si v listopadu 1989 cinkali klíčema. Roky komouši, svazáky a agenty StB v disentu připravovaný podvod s názvem „Sametová revoluce“. Ti, co to vymysleli, připravili a zrealizovali, rozkradli tuto zemi. Veksláci a zelináři zbohatli a dnes jsou pohůnci miliardářů, kteří řídí tuto zemi. Ovládají media včetně veřejnoprávní ČT, ovládají volby, když rozkradli, co se dalo a když už nebylo co krást, začali rozkrádat státní rozpočet IT zakázkami, rekultivacemi, mýtným, zbrojními zakázkami a dalším. Aby bylo co rozkrádat, tak se nenápadně a pomalu salámovou metodou zvyšují daně na cokoli, poplatky za cokoli, narůstá byrokratický aparát, placený z našich daní, jež nic neprodukuje, jen lejstra, nařízení a pokuty.

Financujeme „sociálně nepřizpůsobivé“, jež z cíleného nepracování a plození hordy dětí (dalších nemakačenků) mají byznys. Přitom stovky tisíc důchodců, kteří celý život poctivě pracovaly, platily daně, žijí dnes pod hranicí chudoby. Na ně peníze nejsou. Na flákače ano. Dva miliony ročně na migranta, jež je stěží schopen (což neznamená ochoten) vykonávat pomocné práce, plánujeme vydávat 2 miliony ročně. Magoři doktoři pustí z Bohnic pacientku, která proti propuštění protestuje a sama prohlašuje, že je nebezpečná a den po propuštění ubodá nevinnou ženu. Když hrozí, že začnou být stíháni politici za korupci a rozkrádačky (KAPS, OKD a další), rozpráší se elitní policejní útvar. Kdo protestuje, kritizuje, je stíhán. Začne to kontrolami finančáku, sociálky a zdrávky a pokud dotyčný nedá pokoj, bude obviněn z „nesnášenlivosti“, či xenofobie, rasismu, propagace násilí. Většinu toho jsem na vlastní kůži zažil.

No, abych se vrátil k nadpisu blogu – proč dva domy v Puerto Plata? Dům 3+1 – 4+1 v evropském standardu, na pozemku cca 700 – 1000 m2 kousek od moře a s bazénem tam pořídíte za 6 – 7 milionů. VIZ. Firma, která vám ho postaví, zajistí i jeho případný pronájem, zhruba za  700 – 800.000,- Kč ročně a víc. Tedy, pokud pořídíte dva, jeden vás v pohodě uživí, nebo můžete bydlet na hotelu za cca 70.000,- Kč měsíčně (s kompletním servisem a stravou Allinclusive ) a mít příjem z pronájmu dvou nemovitostí cca 120.000,- Kč / měs. Tedy roční zisk 600.000,- - 7000.000,-  Kč bez byrokracie, Sobotky, Merkelové a migrantů a defacto i práce.  Ano, je to daleko od domoviny. Ale není tam, to, co mne tady ubíjí a je tam celý rok teplo a sluníčko, což mne nabíjí.

Jsem ale blbej „vlastenec“. Mám tu zahrádku a domek, oboje opečovávám. Sázím borovice, pleju zahradu, pracuju a platím daně. Byl jsem v politice 3 roky v letech 1990 – 2 a pochopil, jak ta mašina funguje. Pochopil jsem, že kdo se postaví proti chodu toho stroje, bude zlikvidován. Proto jsem odešel. Dobrovolně. Mám rád svoji zahrádku. Ale pokud bude současný vývoj v této zemi pokračovat, pokud budou nemakačenkové, či nepřizpusobiví  žít z našich daní a práce, pokud tady začnou explodovat bomby, odejdu. Pokud mi to má partnerka dovolí a půjde se mnou. Do Karibiku.

Pokud ale budu „muset“ zůstat, jsem připraven hájit vše co ještě „mám“ i se zbraní v ruce. Za totáče jsem nikdy nešel k volbám, od roku 1990 vždy. Vždy jsem volil jednu jedinou partaj, kterou jsem spoluzakládal. Ta partaj (ODS), údajně pravicová se zpronevěřila své zakladatelské listině a programu. Dnes nemám koho volit. Populistu Okamuru, či antiislamistu Konvičku bez programu a řešení? Svobodné postavené na inteligentním, ale nevýrazném Machovi či blogerovi a rétoru (v dobrém slova smyslu) Matějkovi? Nebo si dát koblihu či nadopované kuře a volit ANO  bude líp- Andrejovi Babišovi? Je mi z toho na zvracení. Není koho volit.

Tak snad ukecám skoroženu a časem koupím dva domy v Puerto Plata. Mám to tu rád, ale nechci časem čučet na mešitu na Hradčanech.

Uložit

Uložit

Uložit

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Kdybych byl sám, koupil bych si dva domy v Puerto Plata

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)
Jiří Jílek:
Michale, přihlásil jsem se jen proto, abych ti sdělil, že od konce Federálu děláš jen ostudu. Čau
Petr Charvát:
Máte 100% pravdu...sice můj minulý příspěvek měl být k novějšímu článku pana Malého "Bojíme se, brzy se budeme bát víc", ale ono to je nakonec asi jed…
Ladislav Nádvorník:
...nebojíme se my...bojí se oni...a proto nás eliminují...jako obtížný hmyz....mát pravdu v tom..že to co se dnes nazývá "novináři"...může nadělat víc…
Petr Charvát:
"BOJÍME SE" zveřejnovat pravdu na pakážskejch servrech jako NOVINKY.CZ, IDNES.CZ aby nás ta cenzorská špína co se tu pořád bohužel množí nezablokovala…

V interní diskusi je 6 příspěvků | poslední příspěvek 1. 8. 2016 13:53 || Diskutovat

Facebook diskuse