Necenzurujeme.cz

Je zrůdné, pokud viníci masakru v Nice kondolují pozůstalým

To, co se stalo v Nice je strašlivé a pozůstalým vyslovuji soustrast. Je ale pokrytecké a zrůdné, pokud ji vyslovují ti, kdo současnou situaci v Evropě zavinili.

Pokud by totiž USA nerozvrátily „arabský svět“, nezlikvidovaly diktátora, nedošlo by k „arabskému jaru“ a následnému vývoji. Připomenu, které země vojáci USA rozvrátili, či pomohli rozvrátit:

2001 - Afghánistán
2003 - Irák
2011 – Tunis
2011 – Egypt
2011 – Libye
2011 - Arabské jaro
2011 - současnost: Sýrie

Spolu s USA bombardovali Sýrii Velká Británie a Francie. A Lybie?  „Ovládnou Středomoří a zaútočí na Evropu“, varoval Kaddáfí před islamisty. Vyplývá to z telefonického rozhovoru s britským expremiérem Tony Blairem, který v lednu 2016 zveřejnil parlament. „Neustále provolávají řeči jako ‚Mohamed je prorok‘. Podobně jako bin Ládin. Dláždí pro něj cestu do Severní Afriky, aby sem ten režim zatáhli. Chtějí ovládnout Středomoří a pak zaútočí na Evropu,“ varoval v únoru Británii libyjský diktátor Kaddáfí. Řeč byla o povstalcích, kteří se od začátku roku 2011 pokoušeli svrhnout jeho vládu. S podporou Západu se jim to nakonec podařilo. Kaddáfí deklaroval Evropě bezpečí před islamisty, přesto se Evropa spolupodílela na jeho likvidaci. ZDROJ

Francie má dlouhodobě k migrantům otevřenou náruč, stejně tak Velká Británie a Německo. Merkelová je dlouhodobě doslova zvala. Tyto země si totiž bláhově myslely, že migranti pozvednou jejich ekonomiku, budou dělat podřadnou práci, kterou nikdo dělat nechce a stanou se tak „novodobými otroky“. Tyto země zcela ignorovaly to, že migranti mají zcela jiné zvyklosti, postoj k práci, kulturu, náboženství a že jejich začlenění do většinové společnosti je tak nemožné, přestože tato fakta byla dlouhodobě známa. Říká se, že organizaci „Islámský stát“ založily USA a dlouhodobě ji financují. „Přátelské“ bombardování IS v Sýrii ze strany USA a Francie (pak uzavřela velké zbrojní zakázky) nemělo žádný efekt, obrat přinesl až radikální zásah Ruska a to během pár týdnů. Tady jsou důsledky:

Přesto Brusel staví Rusko a Putina do role agresora a USA do role mírotvorce. Jakými jsou USA mírotvorci, můžete shlédnout ZDE

Brusel, který je pod taktovkou Merkelové a přicmrndávače Hollanda, zřejmě řízených USA, ani po letech nebyl schopen přijmout účinná opatření, která by Evropu ochránila před řízenou a většinově ekonomickou migrací, díky které pronikají do Evropy i teroristé. Maďarsko, Slovensko a Polsko a již i Rakousko podniklo proti přílivu migrantů zásadní kroky, jen Sobotka kýve a Chovanec tvrdí, že nám nic nehrozí. Přitom Slovensko, jež se ve srovnání s námi prakticky neangažovalo vojenskými aktivitami v arabském světě, má vyšší stupeň pohotovosti než ČR. Sobotka (za ekonomické podpory Bakaly?)  řeší beztrestnost za prodej  OKD likvidací Policie (?). Chovanec namísto bezpečnosti této země řeší koupi bytu za polovinu jeho ceny, sterilní ODS napadá Zemana ústy Němcové a spol., Kalouska snad ani nemá cenu komentovat, stejně tak Lidovce, kteří od roku 1948 kolaborují s každým, kdo je u moci.

Řeší se tu EET, zákaz kouření, prdění krav, rovnost okurek, zahnutost banánů. Řeší se limity travních sekaček a aut, ale přitom zámořské tankery vyprodukují více emisí, než všechna auta, travní sekačky a prdící krávy na celé Zemi. Brusel chce zabránit terorismu odzbrojením legálních držitelů zbraní a přitom téměř veškerá teroristická činnost je páchána nelegálními zbraněmi. Politici rozkrádají Evropu a své země, protože ovládají policii a justici. Obětují své obyvatele a národy, namísto, aby je chránili a hájili. Nemluvě o tom, že je vše ovládáno světovými bankami a kmotry, kteří se staví do rolí mecenášů. Zakládají se nadace, jež „podporují“ hladovějící a nikoho nezajímá, že 90% podpory se rozkrade a jde na financování drog a zbraní.

Stále se straší Ruskem a Putinem. Přitom největšími hrozbami pro Evropu, pro nás všechny jsou USA, Brusel a NATO. Francouzský "kretén" Hollande namísto toho, aby chránil své občany utrácí měsíčně milion za marnou záchranu své pleše.

Jsme trestáni za názor, za kritiku a politici mají „imunitu“ pro svou trestnou činnost. Je na čase, abychom se tomuto dění začali bránit. Nejprve slovem, ale pokud nám jej vezmou, tak demonstracemi. Pokud je rozeženou, tak se zbraní v ruce. Jinak se i u nás bude dít toto:

Je to naše poslední šance. Už nestačí psát a číst. Musíme je okamžitě vypráskat! Pokud se to nepodaří, bude válka jen ti, co budou střílet, budou mít šanci….

Uložit

Uložit

Uložit

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Je zrůdné, pokud viníci masakru v Nice kondolují pozůstalým

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)
superadmin:
Často je to jen nepozornost. Prostě chtějí vyjádřit vztah k příspěvku a odlišit plus a minus je pro ně asi příliš náročný intelektuální výkon. (Jindy,…
vera:
Naprostá pravda. Je to zvrácené co se dnes děje a ještě větší zvrácenost je ta, kdo s tímto sympatizuje.
Michal Malý:
Uvítal bych, pokud by ti minusáři komentovali a diskutovali a sdělili mi, v čem nemám pravdu. Pokud se ale omezují pouze na minus a nejsou schopni arg…

V interní diskusi je 3 příspěvků | poslední příspěvek 22. 7. 2016 10:59 || Diskutovat

Facebook diskuse