Necenzurujeme.cz

Hubu mi nezavřete, to byste mne museli zabít

Občan se o sebe musí postarat a nenatahovat ruce ke státu, aby pomohl. Člověk za sebe musí nést odpovědnost. Pak ale stát nemůže natahovat ruku k občanovi pro daně, aby měl na další rozkrádačky.

Když si pročtete za posledních výroční veřejné zprávy BIS, pak se dozvíte, že korupce a Mafie pronikla do nejvyšších pater politiky a státní správy. Pronikla do nejvyšších pater justice, státního zastupitelství a policie. Jednotlivé klany, které to tu řídí, si tak prostřednictvím „státní správy“ vyřizují účty a vzájemně se likvidují. Přece jen, ten koláč nejde zvětšit. Proklamovaná hesla o snižování administrativy, o centrálních nákupech, o povinnosti soutěží vládních zakázek skončila po volbách, jako vždy.

Takže, podle veřejných zpráv BIS je tato země řízena Mafií a tedy vláda korumpována. Tyto zprávy v plném znění dostává na stůl premiér a prezident. Nevím nakolik ministr vnitra. Nikdo nic, ticho po pěšině, nikdo nekoná, nikdo nepožaduje řešení. Občas nějakého lobbistu, jenž je ve skutečnosti bílým koněm zázračně úspěšného českého miliardáře obviní. Soudkyně řekne, že si Dalík musel říci o úplatek pro politika (rozuměj premiéra), ale odsoudí Dalíka a ne premiéra. Za OKD je stíhán soudní znalec, ne Sobotka s Bakalou. Tak je to správné, tak to má být, tak jsme jim to v listopadu 1989 vycinkali klíčema.

Šestnáct let mne mafiánská skupina, navíc pravomocně odsouzená pronásledovala díky legalizaci smyšleného šestimilionového dluhu, podle mého zkorumpovaným soudem, tedy soudcem, včetně soudce soudu vrchního. Alespoň tomu nasvědčoval průběh a první rozsudky. Když jsem se obrátil na Vrchní státní zastupitelství v Brně a státní zástupkyně pochopila, že to nehodlám vzdát a řekla mi, že má sice možnost věc obnovit, ale pak by měla obavu o můj život. Bylo by prý lepší, abych to zkusil přes civilní soud. Zkusil jsem a po 16 letech zvítězil.

Vše jsem měl zasekáno exekučními příkazy. Vše bylo zrušeno a vyvolané drobky uhrazeny. Světe div se, plomby na katastru ani po letech nikdo neodstranil. Šestnáct let jsem žil s vymyšlenou exekucí za krkem, stát mne odmítl odškodnit a dnes bojuji s exekutorskou mafií, jež mi přes pravomocné rozsudky ignoruje měsíce žádosti o odstranění plomb. Je mi kolik mi je a když jsem žil 16 let jak žil díky soudem legalizované trestné činnosti, chtěl bych alespoň slušně dožít. Nesmím….  Pracoval jsem 40 let, platil daně, zplodil syna a nic od státu nechtěl. Pouze právo na spravedlivý proces a na spravedlnost.

To ale neexistuje. Navíc mi to stát zaplatil cenzurou a dalšími nařízeními a zákazy. Mám platit daně z daní, mám platit za to, že jsem spořivý a bydlím ve vlastním, zatímco si někteří, co nikdy nepracovali a jen plodí další nepracanty chodí s nataženou dlaní pro dávky a příspěvky na bydlení. Mám platit daně na další rozkrádačky, na nesmyslné neziskovky. Mám dotovat ekonomické přistěhovalce. Odmítám. Tato země na mne od roku 1990 hází bobek. Rozhodl jsem se jí to oplácet. Česká TV a i komerční točí seriály o tom, o čem si povídají i policajti – kdo nechal zastřelit Mrázka. A policie? Nesmí…..

Naše policie s justice stíhá Rittiga či Dalíka, namísto toho, aby poslala za mříže například Kalouska, Sobotku a Bakalu. A nejen je. Miloš Zeman si možná občas přihne a občas pronese něco peprného. Ale mluví za většinu tohoto národa a zastává se za celý. Na rozdíl od vlády. Pánové Sobotko, Babiši, Chovanče, Bělobrádku, Dientsbiere, soudružko Šabatová – vy ode mne ještě něco chcete?  Třeba hlas u voleb či podporu? Můžete mne umlčet (jako Vy, pane Babiši na idnes.cz), můžete si na mne něco vymyslet a pak mne zavřít. Ale hubu mi nezavřete, to byste mne museli zabít. Jako jste možná nechali zabít jiné….

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Hubu mi nezavřete, to byste mne museli zabít

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse