Necenzurujeme.cz

Hledá se nepřítel

A našel se. Je jím senior u počítače. Senior, který prý nerozezná, co je a co není falešná zpráva.

Jistě, i mezi starší generací se najdou zmanipulovatelní jedinci, ale ty najdeme i mezi dvacetiletými. Nelze to prezentovat takto selektivně. Pokud nejde o něco jiného.
O vyvolávání mezigeneračního konfliktu.

Internetový cenzoři jsou zřejmě nejen hloupí, ale jak to tak vypadá, tak i líní. Podněcují děti, aby dělaly jejich "práci". Prý proto aby senioři nepřišli k psychické úhoně a nesdíleli dezinformace. Dojemná péče. 
Když současnou novořeč přeložíme do srozumitelné češtiny, tak jde o špehování rodičů a prarodičů. Odtud je už jen krok k tomu aby je jejich děti začaly udávat za špatné myšlení.
To už jsme tu měli.
Je to jedna z vymožeností naší doby - zpřetrhat tradiční rodinné vazby a „radu starších“, která bývala v normálních společenstvích ctěna, odstavit. Starší generace je totiž na základě svých zkušeností schopná udělat si vlastní úsudek bez zatíženosti jediného dovoleného světonázoru. To je to, co vadí. 
Senioři nepřevezmou jen tak bez rozmyslu něco, co odporuje zdravému rozumu. Kdyby se na internetu objevilo, že Země je kostka, tak nezačnou hned hoblovat globus. Ale je možné, že liberálové by to udělali, kdyby to přišlo z Evropské unie.

Naštěstí většina mládeže zatím není naplno zasažena ideologickou propagandou od "liberálních" majitelů pravd a politruků z neziskovek, kteří pravidelně nabíhají na všechny úrovně škol. Můžeme zatím zůstat v klidu. Mladých fanatických aktivistů zase tolik není, jsou jen hluční a všude se cpou. Chtěli by se dostat do neziskovek, kontrolovat facebook a cenzurovat názory, místo aby smažili hranolky u McDonalda.

Současným budovatelům "Nového krásného světa" se lehce může stát, že příští nastupující generace jim vmete do tváře: Podívejte, co ten váš zdegenerovaný neoliberalismus napáchal za zvrácenosti! Pořád jste o něm žvanili na tribunách, v televizi, v rádiu, manipulovali s čím se dalo, z nepřirozeného udělali přirozené, pronásledovali lidi za jejich názory, cenzurovali a udávali.
Zanechali jste nám pomatený svět! 

Senior u počítače není nepřítelem demokracie. Jsou jím jedinci projevující silnou nenávist k odlišným názorům.

Štítky článku:

prestiž 1: 31,10 přečteno 711×

0 Hodnotit článek 33

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Hledá se nepřítel

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse