Necenzurujeme.cz

CUI BONO? ANEB KDO OVLIVŇUJE VOLBY V EVROPĚ

CIA to není, Putin už vůbec ne, ale ten kdo z toho má prospěch a ještě bude mít prospěch jak bejk.  A to je bezesporu především Čina, a pak ostatní Asie. Už pár let nejen kopírují, ale i kupují celé fabriky, a to i z Německa. Pak úspěšně produkují v takovém množství že se Evropanovi zatočí hlava.

A nejen kopírují a pak produkují v takovém množství a levněji, že nás pomalu požírají, ale jen Trump sám samotinký se snaží tento trend zvrátit.  Ostatní státníci jezdí do Číny neustále a neustále poklonkují, Merkel už tam byla 12x, naposled si pochvalovala jak je dobře že Čína je jejich největši partner. 

Někdo - něco - se snaží zruinovat Evropu, a lidem je to dílem fuk, dílem si drbou hlavu PROČ se to děje, co za tím je,  a lid krmí kravinami jak CIA či Putin přejí Salvinimu, Orbánovi, Kaczynskému, Zemanovi, Johnsonovi......to by i Putin musel být s prominutím praštěný pavlači.  Ani on nemá zájem aby na Západě vyhrávali ldé jako Trump, přese všechny osobní sympatie, protože nemá jediný zájem aby USA prosperovala, o EU nemluvě.  Ale nemá ty prachy aby to mohl v EU pořádně zjebat. Čína ty prachy a důvody má, a setsakra moc. 

Ptáte se proč dnes chce EU importovat co nejvíce nezaměstnatelných Afričanů nebo Arabů? Proč mají nelogický zájem je živit a nechat se obohacovat?  Ale ničení EU s migranty jde celkem pomalu, tak vypomohou Zelení.  Ještě to pořádně nerozbalili a už bylo pár blackoutů v Německu, a to ještě nepřišla zima, zatím vypomáhají atomové elektrárny z Francie a Česka, ale Frantící slibují že si je také zruší, na Česko dělá nátlak i rakouská ministryně, a to mají proud právě od nás. 

A aby se to sebezničující tempo rychleji pohnulo, tak tu máme záporné úroky.  Čína si politiky podplácí tak chce za své prachy vidět činnost a větši fofry, třeba se uvažuje vyhubit dobytek, prý kulivá prdění,  a pak maso dovážet z Ameriky.  Ale Číňané nejsou na lelkování zvyklí, tak uvidíte s jakou jobovkou ještě slavná EU přijde.  Úkol zní - ZNIČIT EVROPU, UŽ CHCEME SKOUPIT ZA BABKU. A co zůstane, tam budete dělat za kus žvance, a to tempem jak se patří, ne jak jste zvyklí.  Nebudete mít na vybranou,  buď to nebo hlad. 

Kdo nevěří ať tam běží,  a mrkne se na statistiky.  Většině lidí čísla neříkají nic, proto se bojí CO2, bez kterého není život, a nebojí se sebezničení, ale ne klimatem.  ODJAKŽIVA SVĚTEM VLÁDNE BOHATSTVÍ, NEBOLI PRACHY.  O NIC JINÉHO NEJDE

Štítky článku:

prestiž 1: 13,78 přečteno 375×

0 Hodnotit článek 7

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

CUI BONO? ANEB KDO OVLIVŇUJE VOLBY V EVROPĚ

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse