Necenzurujeme.cz

V USA už je perverzní i „bobřík“

Tak mi někdy hlava nebere ten americký model toho, co je perverzní a nemravné. Ostatně, mnohdy mám pocit, že něco v té tolik vychvalované americké demokracii a morálce skřípe.

Ne jednu stranu se všude skloňuje, jak může majitel pozemku, domu, či bytu beztrestně zastřelit vetřelce, který mu na jeho majetek vnikne. Jenže, pokud se vám nepodaří prokázat bezprostřední ohrožení, v několika státech USA za to, že viditelně vytáhnete zbraň dostanete 10 let a pokud z ní vystřelíte třeba jen do vzduchu, tak rovnou dvacet. Nebo příklad trestu smrti. Smrtící kokteil došel a tak vymysleli jiný. Odsouzenec se 15 minut dusil a chroptěl. A tak do Kongresu USA putuje návrh na obnovení trestu smrti zastřelením. Kulka prý vyjde levněji. Inu, USA po nedávné krizi to šetření vzaly opravdu od podlahy.

Úsměv, ale spíše hořký, vyvolává „boj“ Ameriky proti obscénnosti a perverzitě. Existuje specielní komise na erotiku, která posuzuje vhodnost erotických scén z produkce Hollywoodu. Když se komisi něco nezdá, musí být scena vystřižena. A tak i ve filmech první kategorie, obsazených hvězdami, partnerka vstává z lože pevně stažená do prostěradla hned pod krkem, protože prostě americké manželky a milenky se ani v posteli nechovají nemravně. Ukázat bradavky, prdelku, nebo dokonce klín by bylo obscénní a nemravné. A tak si nemohu nevzpomenout na film Miloše Formana „Lid versus Larry Flynt“.

Vydavatel pornografického časopisu je ve filmu obviněn z propagace obscénností a tak svolá publikum do sportovní haly. V ní promítá na plátno střídavě fotografie zmasakrovaných vojáků a ženského klínu. 9f24d8aff981e8a26fd7c31001d9b181.jpgA u každé se ptá, co z toho je obscénní. Americká kinematografie na nás chrlí akční filmy a horory, plné potoků krve, hlav, „vybuchujících“ po zásahu kulky, těl vojáků roztrhaných granáty, doplněné o propracované zvukové efekty. Vyhřezlá střeva, pokud možno ještě žijícího člověka nejsou výjimkou, ale spíše podmínkou. Průkopníkem tohoto „in“ záběru byl myslím slavný film „Hlava 22“. Stříkance krve, poletující vnitřnosti jsou v pohodě, ženský klín je obscénní. Inu, účinný boj proti vzrůstající vlně násilí.

Podle amerických expertů totiž zřejmě teenagery, pro zábavu střílející náhodné chodce do hlavy, inspiruje právě obnažený ženský klín a střílečky s explodující hlavou jsou v pohodě, neb v nich dobro vítězí nad zlem. A tak bouřlivou vlnu nevole a protestů proti obscénnosti a oplzlosti vyvolala oděvní firma, která své figuriny, předvádějící ženské prádlo, vybavila umělým ochlupením. Tak už snad zbývá jen to, aby jí Nejvyšší soud USA udělil mastnou pokutu a zakázal činnost pro narušení mravní výchovy zlaté americké mládeže.

Mám rád přirozenost a tedy i přírodní ženský klín, třeba upravený po stranách, mi připadá mnohem ženštější a přitažlivější. Prostě hezký „bobřík“. Neberu pochopitelně nikomu právo na opačný názor a ženy nechť se holí, kde to uznají za vhodné. Ale to populistické americké puritánství, kdy už i ochlupení na figurině označují za oplzlost, mi připadá prostě na palici. Ale asi nejdu s dobou, když raději, než vyhřezlá střeva v nějakém filmu zahlédnu hezký ženský zadeček, nebo přírodní klín. Ostatně, proč jen ve filmu......

Štítky článku:

prestiž 1: 67,41 přečteno 2 914×

0 Hodnotit článek 179

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

V USA už je perverzní i „bobřík“

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse