Necenzurujeme.cz

Prague Pride: "S národem běžte do prdele", Ježíš byl "buzna"

Znám vcelku dost gayů a lesbiček. Když je potkáte, nepoznáte, že jsou „jiní“. Oni totiž jiní nejsou. Jsou přirození, normální a podle jejich slov nemají pocit, že by je kdokoli jakkoli omezoval. Jediné, proti čemu mají výhrady, je Prague Pride a od tohoto „pochodu“ se distancují.

Prague Pride má být pochod hrdosti. Když se ale podívám na letošní i ty minulé, přijde mi to spíše jako propagace sexuálních praktik a možná až úchylek. Nic proti chlapům, co chtějí nosit sukénky, nic proti holkám, co chtějí chodit v pánském. Navíc, ta druhá možnost mi jako heterosexuálovi připadá sexi a u první chápu, že v létě může být sukénka fajn, varlata větrají a nepotí se. Navíc, ženy mají hebké prádelko, tak proč by je nemohli mít i chlapi, když to chtějí, nic proti. Homosexuálové mají stejná práva, jako heterosexuálové a nikdo jim je neupírá. Jen chlapi prostě nerodí děti.

Ač nijak problematiku LGTB usilovně nesleduji, zaregistroval jsem diskuse o tom, že je na čase zlegalizovat pedofilii či sodomii. Vždyť prý přece, co je špatného na tom, když má někdo rád děti? Tedy, tak trochu jinak, tedy, když ho vzrušují, ale „v životě by jim neublížil“. Nu, a co je špatného na tom, kdyby si otec či matka užili s dcerou/synem? Vždyť omezovat něčí zájmy, záliby a chutě, je přece špatné. Možná až náckovské a rasistické. Společnost začíná se snahami legalizovat „třetí“ pohlaví. Kdy přijde čtvrté a další? Příroda zná jen dvě. Kdykoli ji lidstvo chtělo „upravit“, nehezky se mu to vrátilo.

Jako když chlap bude mít pocit že je žena, tak mu to dají do občanky, ženě zase že je chlap, nebo někomu, že se cítí jako hermafrodit. Diskutuje se o tom, že by se nemělo říkat rodička, protože by to mohlo diskriminovat chlapa, který by případně porodil. Já sice chápu, že legalizace sexuálních praktik (ať si doma dělá každý co chce, nic proti) až úchylek (pokud to druhému neubližuje, budiž) a jejich zanesení do občanek, nebo třeba když se chlap cítí ženou, je „in“, je to „po proudu“, je to „genderové“, ale já to považuji za šílenost. Na druhou stranu to ale sníží počet psychiatrických diagnóz a tak ušetříme :-)

Letošní Prague Pride byl opět pod záštitou Magistrátu hlavního města Prahy, politiků, ambasády USA. Financovaná z grantů i z našich daní. Tak, podívejme se, co naši politici z našich daní podporovali. Podívejme se, co podporovalo vedení hlavního města Prahy. Letos to nebyly jen obnažené pindíky, kluci v kůži či sukénkách, co se před dětmi nahatí bičují, opět byly do té hezounké barevné pestrosti zatažené i zmatené děti, aby „měly přehled“. Piráti sice teatrálně vozí lidi přes Libeňský most rikšou, nebo po městech uklízejí exkrementy, ale jejich posledními aktivity ve mně vyvolávají pocit, že mnohem víc, než toho uklidí, vyprodukují.

V letošním Prague Pride naši politici, v čele s Dominikem Ferim (TOP09) a lodí Pirátů podporovali a propagovali nejen sexuální praktiky a úchylky, ale i anarchii. Podívejte na ta hesla:

„S národem běžte do prdele“

„Ser na nájmy, obsaď dům, sexistickým hovadům“

Vše s podporou politiků, v první řadě TOP09, Pirátů, ale i dalších. Pod záštitou Magistrátu hlavního města Prahy. Nevěříte? Nu, tak se podívejte:

Mezi propagací sexuálních praktiky se objevil i tento transparent - lze přeložit: "Srát na gender. Molotovým koktejlem pálit policajty", či "Ser na gender, vezmi Molotov a vypal policejní stanici". Policisté jen přihlíželi. No, asi neznají AJ:

Nejznámější symbol naší státnosti, socha sv. Václava byl obklopen propagací sexuálních praktik a zřejmě i úchylek za peníze daňových poplatníků a pod záštitou Magistrátu a daslších politiků. To považuji za zrůdnost, navíc poškozující postoj většinové společnosti k LGTB komunitě! Naši politici podle mého v této akci nehájí práva menšin, ale podporují propagaci sexuálních praktik a možná i úchylek, namísto toho, aby bojovali za suverenitu a nezávislost naší země. Bylo by dobré, aby si propagátoři těchto aktivit, kteří na druhé straně ignorují řízenou islamizaci Evropy uvědomili, že až v Evropě islám získá moc a první, koho bude chtít zlikvidovat, bude právě homosexuální komunita. U nich "doma" vraždí homosexuály tak, že je hází z minaretů mešit.

Michal Malý
Člen ReV Strany svobodných občanů

a protože usiluji o zachování suverenity a nezávislosti ČR: kandiduji do Senátu za Prahu 8, a v rámci koalice ODS+Svobodní do Zastupitelstva MČ Prahy 8

52 let žiji v Praze, z toho 17 let v Karlíně. Jsem Čech.Hrdý a naštvaný, co se chce za naši zemi a věc poprat. Žádám o vaši podporu.

Štítky článku:

prestiž 1: 54,33 přečteno 4 593×

5 Hodnotit článek 103

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Prague Pride: "S národem běžte do prdele", Ježíš byl "buzna"

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse