Necenzurujeme.cz

Sexy mozek, sexy blondýna versus aristokratický playboy?

Říká se – sejde z očí, sejde z mysli. Manželé Paroubkovi očividně toto přísloví znají, neb dělají vše pro to, aby na ně náš národ nezapomněl.

Nemyslím si, že by náš národ na takové lidské i politické unikáty, jakými pan Paroubek a i paní Petra Paroubková byli a jsou zapomenul. Nemyslím si, že by se Jiří Paroubek vryl do paměti tohoto národa pouze díky sexy fotkám se sexy bříškem nad sexy trenkami, které se objevily v tisku, řekl bych, že jej tento národ hodnotí podle zcela něčeho jiného. Ostatně, trencle nocí dost mužů a dost jich má i pupík. Jiří Paroubek má podle jeho ženy ale to co jiní nemají – sexy mozek. Možná i díky tomuto mozku byl schopen zplodit (nejen) prohlášení o vládnutí s Marťany.

 

Myslím si, že pokud se někdo chová jako blbec, nebo blbec dokonce je, nic nezmění to, pokud bude všude prohlašovat že blbcem není a že za to, že jako blbec vypadá mohou všichni ostatní. To máte jako s vtipy o blondýnách. Nic proti nim nemám, i když se mi víc líbí brunetky. Ale pokud je nějaká blondýna blbá jako stádo žížal, nic na tom nezmění to, pokud by do světa křičela třeba přes media, že je inteligentní a že svoji inteligenci všem dokáže, prototože navíc takovým počinem svoji blbost ještě znásobí. Ale některé fóry o blondýnách jsou k popukání a některá prohlášení některých blondýn ještě víc.

 

Ale to jsem trochu odbočil. Nedávno vyšlo (necitované) vyjádření paní Petry Paroubkové k osobě pana Karla Schwarzenberga. Paní P. Paroubková je zřejmě pohoršena, že je K. Schwarzenberg ve svém věku u žen (a nejen u nich) populárnější než její sexy mozek Jiří -viz článek na iDnes.cz: http://zpravy.idnes.cz/paroubek-podporil-petru-oba-se-divi-proc-maji-zeny-rady-schwarzenberga-1ml-/domaci.asp?c=A101206_211654_domaci_vel Při své vysoké inteligenci, kterou mnohokrát v mediích deklarovala (ale kterou s politováním nějak nevnímám) opomenula jeden fakt. U lidí si nejde vynutit popularitu ani kdyby nožkou dupala a hrozila žalobami. Prostě někdo je populární, jiný je za blbce nebo hloupou blondýnu, či brunetu. Díky tomu, jak se chová, ne díky tomu, co o něm kdokoli řekne či napíše.

 

Napadat člověka pro jeho věk, nebo pro to, že mu (zřejmě pro vadu řeči) je hůře rozumět, plácat nesmysly o potřísněném motýlku či bradě považuji za ubohé a sprosté. Zřejmě paní vysoce inteligešntní Petra Paroubková nemůže přenést přes srdce, že je kníže Schwarzenberg ve svém věku pro ženy více sexy, než její Jiří v jeho věku. A nemyslím, že by to bylo tím, že pan kníže nemá bříško.

 

Nejsem ve fanclubu Karla Schwarzenberga. Také jsem jej poznal osobně a možná při z_schwarzenberg01.jpgvíce příležitostech, než paní P. Paroubková. Poznal jsem jej jako inteligentního a kultivovaného člověka s osobitým humerem, i když ne vždy jsem s jeho názory souhlasil – ale to je normální.

 

Co je ale nenormální, nebo spíše neetické a co osobně považuji za ubohost je urážet člověka prostřednictvím medií jen proto, že je (po právu) populárnější, než někdo jiný.U žen jako každý muž na první pohled vnímám jejich vzhled (který často napoví mnohé), ale hodnotím je zejména podle intelektu, skutků a podle toho, jaké jsou. A pokud nějaká žena vystavuje podvazky, poprsí či podprsenky, nechává mne zcela chladným v případě, pokud se chová jako stupidní kráva. Aby nedošlo k omylu, nemyslím tím teď jakoukoli konkrétní osobu, protě, je to můj obecný názor, na který mám snad právo.

 

Myslím si, že Karel Schwarzenberg je mnohem sympatičtějši nejen mnoha ženám, ale i mužům, prostě lidem než Jiří Paroubek.. A nic na tom nezmění nějaké mediální kňourání jakékoli blondýny. Jiří Paroubek jak doufám definitivně zmizel v propadlišti politických dějin a stalo se tak zejména jeho vlastním přičiněním.

 

Prostě buď je nějaký chlap blbec, nebo není, buď je nějaká blondýna blbá, nebo ne. Tak to na světě chodí a nic na tom naštěstí nezmění jakékoli mediální prohlášení.

 

 

 

 

Štítky článku:

prestiž 2: 13,11 přečteno 22 308×

0 Hodnotit článek 2925

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Sexy mozek, sexy blondýna versus aristokratický playboy?

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse