Necenzurujeme.cz

TI NAŠI ILUMINÁTI A VLÁDCI SVĚTA

Ilumináti řídí naše životy už od kolébky. Nejdříve nás řídí rodiče, jsou všemocní, dají napapat a umí zavázat ty nemožné tkaničky. Jen co trochu vyrosteme, ztratíme o rodičích iluze, snad ještě učitelé ví něco co my ne, ale časem i tato iluze opadne.

A najednou se ocitneme ve světě o kterém zatím nevíme jak to funguje. Ten svět přece musí někdo řídit, jinak se přestane točit. Tak asi ti politici. Mají pěkné kravaty a mají ochranku, tudíž musí vědět víc jak my. Jenže po čase vidíme že jsou to titíž kreténi jako ti dole. 

Sakrafix krucipísek, tak někdo to řídit musí, a to by v tom byl čert aby někde netrčeli ďábelsky intelignentní lidé, co řídí zeměkouli. Jelikož nejsou nikde vidět, tak asi sedí někde v utajení, a odtamtud to vše řídí. Asi ilumináti. Sem tam se objeví nějaká ta tvář, takový Soros nebo Gates, sice nevypadají nic moc, ale to bude tím že mají za sebou ty ilunináty, a oni jsou jen nastrčené figurky které dávají rozkazy jiným figurkám ve vládách.

 Vono by to bylo na mrtvičku vidět ty ilumináty, další paznehti, tak si je raději nepředstavujeme, raději to jsou tváře neznámé, a ještě lépe si představíme jejich sjezdy kam přicházejí v kapucích nebo i v maskách, ve filmu to vypadá slibně.  Ten šok kdyby jsme viděli ty obličeje. A nebo slyšeli ty vejšplechty. 

 Tak ale uvěříme že páni všemocní třeba chtějí vyhubit lidstvo Covidem a očkováním, kde píchnou do těla čipy aby věděli kdy Pepa Nováků chodí do hospody nebo na záchod. Sice nikdo to nikomu nepíchá povinně, ale určitě to tak bude. Skoro deset tisíc milionů lidí bude Covidem vyhubeno, protože chtějí snížit počet lidí, sice se nepočítá ani s tím že bude tolik obětí jako za španělské chřípky, ale určitě nás vyhubí. A to bývala maturita z matiky povinná, teď ani to, takže to nikomu už nepřijde jako pitomost. Ale ten Covid vůbec neexistuje, je to jen nachlazení. 

Dělají si s náma co chtějí. Před pár měsící nás zotročovali a vykořisťovali, chodili jsme do práce jak blbí, a oni bohatli, dnes nás zotročuí tak že hodně lidí do práce nejde. Kšefty jdou do kopru po celém světě, ale to je úmysl. Tím že i fabriky stojí kulivá karanténě, tím milionáři bohatnou. Politici všude ztrácí popularitu, ale to je úmysl. O to jim jde. 

 Prostě nejen zeměkouli musí někdo řídit aby se točila, bez iluminátů nejde vypěstovat ani petržel, ale mocní jsou všemocní. Až přijde zase nějaká rána. A vidíme všemocné USA nebo Rusko, úžasné Německo, jak si poradí s pandemií. Nepřipravenost, doktoři nemají vybavení, i němečtí doktoři protestují že se ukážou nahatí, protože nedostanou pomůcky. Jo, ale v hollywoodských filmech to jde jak na drátkách, tam si s pandemiema poradí, všichni mají obleky jak se patří, všeho v hojnosti. 

Armády fungují jak na drátkách, ale v propagandě nebo ve filmech. Rambové umí všechno. Jak se něco udělá v reálném životě, je to bída. Vzpomeňte na spolužáky, kdo z nich byl ďábelsky inteligentní, že by z něj byl dnes všemocný chytrý iluminát?

Takže svět se točí i přesto že lidstvo sice umí leccos vyrobit, ale jinak jsme blbé stádo bez velitele. Což se ukáže v celé své nahotě při každé krizi. Nikdo neví kam šlápnout, a tudíž se vždy vyrojí spousta spikleneckých teorií, lidstvo potřebuje prince co utnou drakovi hlavu. Ať už je to třeba Pérák, ten bojoval u nás za WW2, nebo libovolný Captain America, prostě nějaký Chuck Norris, protože v dohledu kde nic tu nic. Motáme se jak nudle v bandě. 

My ti ilumináty prostě potřebujeme. Jinak slabší povahy klepne pepka až zjistí že svět je bordel, někde víc někde míň, ale řídíme ho všichni, prostě jdeme do práce, a pak za vydělané peníze koupíme co vyrobí či vypěstují druzí, a jede se dál. Jak krásné by bylo kdyby to někdo opravdu řídil, třeba i blbě. 

Štítky článku:

prestiž 1: 11,92 přečteno 549×

3 Hodnotit článek 7

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

TI NAŠI ILUMINÁTI A VLÁDCI SVĚTA

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse