Necenzurujeme.cz

Socialistická mafie (?) a dnešní role bývalé StB.

iDnes.cz 3. února 2008 19:38: Odpuštěním 26 milionů na daních hoteliérovi Vlastimilu Dvořákovi mohl být spáchán trestný čin. Státní zástupkyně proto zahájila trestní řízení, informuje v zítřejším vydání časopis Týden. Zásah bývalého ministra financí Bohuslava Sobotky podle týdeníku zřejmě uchránil Dvořáka před exekucí.

"Nyní se budou prověřovat skutečnosti nasvědčující spáchání trestného činu," řekla časopisu obvodní státní zástupkyně pro Prahu 1 Šárka Pokorná. Finanční úřad chtěl pro dluhy v roce 2006 podle obstavit Dvořákův majetek včetně hotelu Esplanade. V tomto hotelu se (nejprve zdarma) vloni ženil Dvořákův kamarád - předseda ČSSD Jiří Paroubek.

Finanční úřad pro Prahu 8 měl připraveny právní kroky pro zablokování nemovitostí.

odejdete_big2.jpgDo kauzy však zasáhlo ministerstvo financí a tehdejší ministr Mgr. Bohuslav Sobotka podepsal rozhodnutí o prominutí daně a penále.Pan exministr Sobotka seděl v té době v jedné vládě s Jiřím Paroubkem. Podle dostupných informací a fotografií jsou pánové Paroubek a Sobotka kamarádi. Pánové Paroubek a Dvořák (bývalý agent StB) jsou prý doslova přátelé. Zdá se vám uvěřitelné, že by premier Jiří Paroubek měl kamaráda Dvořáka, který dluží státu téměř 30 milionů korun a zároveň měl kamaráda Sobotku, který Dvořákovi ten dluh odpustil a přitom kamarád Sobotka o tom kamarádu Paroubkovi nic neřekl a kamarád Dvořák kamarádu Paroubkovi neřekl: ..."hele Jirko, mam problém, píchneš mi?..."?

StB byla zrušena před 17 lety. Co když byla ale zrušena jen formálně? Co když její špičky založili StB a.s. (pochopitelně pod jiným názvem) a díky znalostem zejména řídících pracovníků StB, díky špíně kterou dodnes ví na druhé vytváří tlak a „obchodní" příležitosti? Myslíte že slyším trávu růst? To mi někteří lidé říkali v letech 1990-2. Problém byl v tom, že ona ale ta tráva většinou vyrostla.

Jiří Paroubek se prý rád dobře obléká. Nejen to, rád dobře žije. Platí odstupné bývalé manželce Zuzaně. Má mladou a jistě ne neráročnou manželku a nestravuje se jistě jen v levné poslanecké restauraci. Občas za něj někdo spřátelený něco v řádech desítek tisíc zaplatí a když to praskne, tak to pan Paroubek dodatečně odmítne a prý to zaplatí ze svého. Tedy, ze svého poslaneckého platu, který je kolem 40.000,- Kč měsíčně. Pokud by totiž to, co si dodatečně Jiří Paroubek zaplatil ze svého, zaplatil skutečně z poslaneckého platu, neměl by několik měsíců ani korunu. Opravdu někdo věříte tomu, že Ing. Jiří Paroubek žije jen ze svého platu? Těžko.

Pak je ale otázka, kdo platí Jiřího Paroubka a kolik bylo asi jeho kamarádům, jichž má dle vlastních slov tisíce, státem odpuštěno milionů. Policie dle medií šetřila v době, kdy byla ČSSD 8 let u moci, tedy ve vládě, kolem 30 korupčních kauz sociální demokracie (http://michalmaly.blog.idnes.cz/c/23672/CSSD-od-korupce-k-vrazdam-Tahnete-dokud-je-cas.html). Až na jednu (vytunelování Liberty) byly všechny kauzy policií odloženy pro „nedostatek důkazů". A tak dnes Jiří Paroubek zázračně živoří ze svého platu poslance a Mgr. Stanislav Gross zhodnocuje svých 100 milionů za akcie, se kterými obchodoval, když byl členem vlády.

Těch skoro 30 milionů, co odpustil exministr financí Sobotka kamarádovi expremiera ČSSD Paroubka každý z nás nepřímo zaplatí na daních. Jak typické pro ČSSD - rozdávat to, co není její... Opravdu věříte, že těch třicet korupčních kauz kolem ČSSD za dobu její 8leté vlády byly jen nepodložené pomluvy bez důkazů? Třicet případů korupce, kdy ani jeden se „nepodařilo vyšetřit"?

Tak jsem napjat, co dnes policie vyšetří, když nejelitnější tým policistů, kteří se tímto odvětvím kriminality zabýval, byl rozprášen. Tým pana Kubiceho a jeho 25 kriminalistů. Takže nikdo už nic nevyšetří. Ani to kdo, ale zejména proč zastřelil podnikatele Mrázka. Třeba byl v dozorčí radě StB a.s. a narazil na nějakou nepravost.... Všichni elitní kriminalisté pana Kubiceho odešli do civilu ještě za doby, kdy byl Jiří Paroubek u moci. Otázkou je, zda Jiří Paroubek svoji moc skutečně ztratil a pokud ji má (jako že zřejmě ano), na čem je tato moc postavena.

Dlužíte státu? Napište Mgr. Sobotkovi, třeba vám to zařídí..... ale na rovinu, asi budete mít smůlu....

 

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Socialistická mafie (?) a dnešní role bývalé StB.

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse