Necenzurujeme.cz

Skvělá Merkel i Marcon, Zeman je agent Putina. Tak jsme rozhodli

… „my“ Sorosovy děti, pravdoláskaři, media…. Zeman vede a Kalousek se na protest omotává vlajkou Tibetu. No, když jezdí Zeman do Číny a je proto prý agent Kremlu, jsou jimi i Merkel, Marcon a další, kteří tam jezdí ještě víc?

Jen pro srovnání: Celkem devětkrát navštívila Angela Merkel Čínu a její kritické připomínky k lidským právům, jsou jen povinné alibistické rétorické cvičení, které čínští partneři shovívavě tolerují. Stejně, jako u jiných politiků. Ekonomika Německa je bytostně až rizikově závislá na Číně. V Německu závisí na obchodu s východoasijskou velmocí odhadem milion pracovních míst. Německo je pro Čínu nejdůležitějším obchodním partnerem v Evropě, to samé platí pro SRN ve vztahu k Asii. Obrat vzájemné hospodářské výměny řadí z německého pohledu Čínu na třetí místo hned za Francii a Nizozemsko – nebylo by tomu tak, pokud by se o to i svými cestami do Číny Angela Merkel nezasadila.

Francie chce posílit obchodní vazby s Ruskem i Čínou ve snaze najít rovnováhu v rámci přesunu od exkluzivně transatlantických vztahů. I proto je dnes prezident Marcon v Pekingu a chystá se zúčastnit Mezinárodního finančního kongresu v Petrohradu. Francie chce vytvořit obchodní „páteř“, která půjde z Evropy přes Moskvu do Pekingu. Na jedné straně politici EU dělají maximum pro zlepšení vztahů s Čínou a Ruskem, na straně druhé stále platí sankce vůči Rusku. Alibismus, který poškodil jen evropské firmy. Nebude tato situace dána i tím, že Washington jako hrozbu používá „extrateritoriální sankce“, tedy zákony, které Washingtonu povolí trestat zahraniční firmy za to, že dělají obchod s Ruskem? Není za tím vším panická hrůza USA ze zhroucení jejich vlastní ekonomiky nejen proto, kolik dluží Číně a jinde?

Američané vidí v EU nebezpečného konkurenta. Možná i proto vyvolali svými zásahy v arabském světě migrační krizi, aby Evropu oslabili. Trump sice jakoby na Putina vrčí, ale to je vše. Ví, že oba mají po ruce „jaderný knoflík“ a jeho stisknutí by znamenalo konec. V poslední době si Amerika nedovoluje se na Čínu ani zamračit, možná i proto tam Trump vyrazil na návštěvu. Jistě dobře ví, že by Ameriku a její ekonomiku zlikvidovala jediná věta čínského prezidenta: „Donalde, do týdne zaplať“. USA jsou totiž největším dlužníkem Číny a jejich dluh je fakticky nesplatitelný. Ostatně, vřelá podpora Jeruzaléma ze strany USA může být motivována snahou o eskalaci konfliktu mezi Izraelem a Palestinou, aby se tak trochu „odvedla pozornost“. No, válka v Ukrajině se jim nějak nepovedla.

Skutečnou hrozbou není Rusko, ani Čína, ale Amerika. Amerika, která se snaží ovládat celý svět, Evropu nevyjímaje. Celý svět je (nejen) ekonomicky závislý na Číně. Všechny země potřebují s Čínou udržovat dobré vztahy, všechny země se neobejdou bez obchodu s Čínou. Proto se všichni představitelé zemí celého světa snaží do Číny jezdit s delegacemi vybraných podnikatelů, aby ty ekonomické vztahy ještě více zlepšili. Když se to nepovede, bude válka, protože válka maže všechny dluhy a pak nastupují investice do „obnovy“. A Amerika má mnohonásobně větší dluhy, než Rusko. Amerika již dávno není demokratickým osvoboditelem a hrdinou z roku 1945, stejně tak Rusko dávno není okupantem z roku 1968.

Marcon a Merkel jsou prý skvělí, jak se starají o ekonomiku a vztahy svých zemí s Čínou. Jenže, když dělá to samé Zeman, tak je agent Putina.

Proč to píšu? Blíží se volba prezidenta. Budete rozhodovat mezi kandidáty, kteří jsou vyslanci kmotrů a miliardářů, mezi kandidáty, co se jen chtějí zviditelnit a jsou bez jakékoli politické praxe, mezi poslušnými papoušky vlády, plagiátory, vítači migrantů, eurohujery, hulváty a virotiky i mezi těmi, co alespoň říkají, co chceme a konají podle toho, bez ohledu na jejich pohnutky. Člověk s vlastnostmi a zkušenostmi, jakého bych si přál, za prezidenta nekandiduje. Z toho až na výjimky směšného panoptika jsem si jednoho kandidáta vybral. I díky tomu, že od roku 1990 sleduji jeho činy a vím, co od něj mohu čekat. Neposlouchám slova, co papouškují kandidáti bez názoru, napsaná jejich PR agenturami.

Prosím, jděte 12. – 13.12017 k volbám a volte rozumem. Nepodlehněte mediokracii a její masírce.

Hezký den a šťastnou ruku u voleb.

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Skvělá Merkel i Marcon, Zeman je agent Putina. Tak jsme rozhodli

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse