Necenzurujeme.cz

Je otázkou času, kdy Evropané začnou střílet migranty jako škodnou

zvěř? Rozhodně si to nepřeji a nevolám po tom, ale bohužel k tomu zřejmě dojde, pokud otázku migrace Brusel nezačne okamžitě radikálně řešit. Pokud ji nezačnou radikálně řešit členské země EU. A pokud k tomu nedojde, v některých zemích vypukne občanská válka.

Je otázkou času, kdy ve společnosti vůči migrantům převládne (pokud již nepřevládl) ještě negativnější postoj než k Cikánům. Ano, „kolektivní vina“ je nepřípustná, nesouhlasím s ní, ale je to logický a přirozený vývoj názoru společnosti, pokud se nezanedbatelná část minoritní společnosti začne chovat v rozporu se zvyklostmi a zákony společnosti většinové. Jasně to vyjádřil zástupce ombudsmanky JUDr. Křeček, když prohlásil, že jakkoli je princip kolektivní viny nepřijatelný, je negativní postoj většinové společnosti vůči Cikánům pochopitelný a že za tento postoj nemůže většinová společnost, ale Cikáni sami, respektive ta nezanedbatelná část z nich, která cíleně nepracuje, dopouští se drobné kriminality, rasových útoků, dělá hluk a nepořádek.

Jak mohu poznat, že si byt chce pronajmout spořádaný pracující Cikán a ne takový, který nebude platit nájem, byt zdevastuje a radiátory odveze do sběru? Jak mám poznat umírněného muslima od radikálního? Radikální kamenuje ženy a stíná bezvěrce a umírněný jen podává kameny, mačety či přihlíží? Ano, ne všichni muslimové jsou teroristé. Ale dosavadní teroristické útoky spáchali prakticky vždy muslimové. Naše media včetně veřejnoprávní ČT zamlčují informace z Německa, Francie a skandinávských zemí. O dramatickém nárůstu kriminality a brutálních trestných činů díky migrantům. O tom, jak údajní uprchlíci před válkou demonstrují a řvou, že nemáme právo na blahobyt (který jsme si vytvořili vlastní prací po mnoho generací).

Řvou, že nám peníze, domy, auta, majetky dal Alláh a že je naší povinností se s nimi rozdělit, dát jim náš majetek přesto, že přišli před pár dny. Obtěžují a znásilňují nejen ženy, ale děti. Vraždí nejen dospělé a těhotné ženy, ale i děti. Naše (proamerická?) sluníčkářská media o tom neinformují, přestože jsou informace ověřené ze seriózních zdrojů jiných zemí. Muslimové, kteří se v Evropě narodili, zcela vážně prohlašují, že jsou jejich zákony nad zákony dané země a EU. Že chtějí, aby platila šaria. Jenže nejen pro ně, ale i pro nás, Evropany. Tedy kamenování, stínání, legální znásilňování, legální sex s dětmi, se zvířaty, s mrtvolami?

Babišdnes informoval o střelbě v Německu, že pachatelem byl 18 letý Němec a že jsou zákony na legální pořízení zbraní v Německu děravé a že je třeba je zpřísnit. Tedy, akceptovat snahu Bruselu nás odzbrojit. Idnes.cz, stejně tendenční, jako veřejnoprávní ČT, z části lhal a z části manipuloval. Ten „mladík“ byl sice Němec, ale muslim. Nepořídil si zbraň legálně, ale koupil ji na černém trhu na Slovensku. Přesto nás chce Brusel prakticky odzbrojit. Nikoli, je nezbytné, aby se většina Evropanů, která splňuje obvyklé podmínky na držení střelné zbraně, urychleně ozbrojila. Násilná trestná činnost je zcela ojediněle páchána legálními držiteli zbraní, teroristická však vždy zbraněmi ilegálně získanými na černém trhu.

V Německu je padesátiprocentní objasněnost, tedy jich pravděpodobně bylo přes čtyřista tisíc. Jde o osmdesátiprocentní nárůst oproti roku 2014 a znamená 570 trestných činů spáchaných migranty každý den, čili 23 trestných činů každou hodinu. Ve stejné zemi pět migrantů znásilnilo sedmiletou holčičku: ZDROJ

O tom ČT mlčí.

Media lžou a novináři falšují informace : ZDROJ

V Berlíně znásilňovali 13-letoudívku 30hodin

 

A již je to i u nás – Česká Lípa - Poblíž diskotéky Luxor přepadl dívku muž arabské národnosti. Chtěl ji uškrtit a znásilnit. Pachatelem byl zřejmě muslim.: ZDROJ

Přepadení dívky v parku:

 

Mírumilovní imigranti ve Francii:

 

Londýn:

 

Islámská pomsta:

 

Maďarsko:

 

Řecko – Makedonské hranice:

Prohlášení zklamaného uprchlíka „před válkou“: 

Vzkaz islámu Evropanům:

 

Jak se chovají migranti? V Magdenburku znásilněna 19-letá dívka:

 

Tato fakta a videa premier nevidí? Nemá přístup na internet? Nevidí je šílení sluníčkáři jako Dientsbier, Šabatová, Fischerová, Chovanec, Sobotka, Kocáb, Šabatová, Pelikán a další? Bude nás dál Andrej Babiš oblbovat že "ANO, bude líp", když je za jeho působení čím dál hůř? Kašlu na EET, je mi fuk zda si nějaký hostinský přilepší pár stovek. Ale není mi fuk, pokud by má rodina měla být ohrožene magorem s mačetou, kalašnikovem či bombou, není mi fuk, pokud media píší, že premier Sobotka spolu s Bakalou okradl stát o 40 - 60miliard a místo toho, aby oba šli do kriminálu, ČSSD rozpráší polici.

V Německu drží střelnou zbraň cca 5 milionů Němců, tedy odhadem cca 10 % dospělých (držení je obecně možné od 25 let). Nevím, jak je to tam s právem nosit zbraň. Ale pokud by bylo ozbrojeno 20% dospělých Evropanů a zbraň i nosili, pak by byl každý pátý Evropan na chodníku či v restauraci nebo klubu ozbrojen a byl by tak schopen zabránit většímu masakru (s výjimkou pumového útoku). Vím, že to může znít (a zní) absurdně, chodit s bouchačkou po ulici, do restaurace, do kina, na fotbal. Ale začíná se z toho stávat nutnost, protože Evropské země nejsou schopny ochránit své občany. Internet je plný videí násilí ze strany migrantů vůči většinové společnosti, zejména útoků na ženy. Je otázkou času, kdy někdo na útočníka vystřelí a zastřelí jej.

Pak to spustí lavinu. Bude dán příklad. Lidi začnou střílet. „Přiměřenost obrany“ se stane absurditou. Budeme se snad útočníka ptát, zda nás chce jen mírumilovně krást, nebo podříznout? Na internetu koluje video, jak metrákový muslim udeřil brutálně „bílou“ ženu, v pokročilém těhotenství do břicha. Vážím sice 112 kilo a měřím 194, ale je mi 60 a nejsem už v takové fyzické kondici. Vidět to a mít zbraň, na útočníka vystřelím. Byla by to přiměřená obrana? Podle našich soudů asi ne, podle mého ano, bránil bych dva životy. Bránil bych ženu, dárkyni života a její nenarozené dítě.

Migrant v Německu posekal lidi ve vlaku, jiný ubodal (mimo jiné) 13 letou holčičku, protože jej „naštval“ její otec. Jiný znásilnil 7- letou dívku. Dnes muž s mačetou odpoledne zaútočil na dvě ženy a muže v Reutlingenu na jihozápadě Německa. Jednu těhotnou ženu usmrtil a druhou spolu s mužem zranil, než jej zadržela policie. Podle ní jde o žadatele o azyl ze Sýrie. Jiný postřílel v Německu v obchodním centru šest lidí. Zrůdu, jež v Nice pozabíjela minimálně 84 lidí, se snažili zastavit dva neozbrojení lidé a byli připraveni obětovat svůj život většině. Bylo by těch obětí popsaných v tomto odstavci tolik, pokud by byli Evropané ozbrojeni?. Jsem přesvědčen, že nebylo.

Takto se chovají „uprchlíci před válkou“ ve Francii:

 

Je nezbytné donutit politiky EU k zásadním opatřením. Je nezbytné zbavit se proamerické Merkelové, ožralého Junckera, připosraného Hollanda, ale i Sobotky, Chovance, Stropnického, Dientsbiera, Šabatové a spol. Paní Fischerová spíše vzbuzuje smutný soucitný úsměv, manželka ministra obrany zase oživuje známé pořekadlo o blondýnách. Pokud, se tyto politiky nepodaří urychleně, demokratickou cestou odstranit, je nezbytné, aby se většina z nás ozbrojila. Nevolám po násilí, nevyvolávám paniku, ale vnímám informace o chování migrantů z Německa, Francie, skandinávských zemí či Británie. Vnímám ale nečinnost Bruselu a vlád členských zemí EU. Myslíte si, že se Vás to netýká? Nebo že jen straším, či že mám pravdu a tak si to přečtete a dáte možná laik a nic jiného neuděláte?

Ale týká. Němci brzy donutí Meerkelovou uzavřít hranice, Rakušané a Maďaři to prakticky již udělali. Ta vlna 6 – 8 milionů migrantů, kterou avizuje německý ministr vnitra, pak ze značné části skončí u nás. A pak se tu budou dít ještě horší věci, než v Německu či Francii. Je třeba, aby ti z Vás, kdo chodí k volbám, napsali „svým“ poslancům, že pokud budou projednávat nesmysly typu prdění krav, EET, emise sekaček, či zákazů kouření, či budou nečinně přihlížet likvidaci policie v rámci ututlání korupce politiků a nedonutí vládu přijmout zásadní opatření na ochranu nás všech, nebudou zvoleni. Vedle toho je třeba se ozbrojit. Nikoli proto, abychom páchali násilí, ale abychom byli schopni bránit své životy, protože stát nás neochrání.

Značná část medií mimo jiné informuje, že současný premiér vědomě umožnil pod cenou okrást stát, pod cenou prodat OKD a pak je vytunelovat. Ač si nemyslím, že by byl Šlachta superman, byl „odejit“ proto, aby premiér nešel do kriminálu? Premiér, který si „našetřil“ na byt z poslaneckých náhrad, zneužíval služební vozidlo, odpouštěl daně vyvoleným. Premiér, který podle mého zradil tuto zemi a patří podle mého spolu s Kalouskem, knížetem a dalšími do kriminálu, žene naši vlast do záhuby. Jenže, než to že zřejmě dlouhodobě od roku 1990 kradou a drancují tento stát je to, že obětují naše životy.

Kašlete na volby? Myslíte si, že se vás to netýká? Je vám to jedno, protože máte na žvejkačky a hambáče? Mně to jedno není, ale sám a psaním nic nezmůžu. A stran podvodného „sametu“ 1989 a mediálně dosazeného alkoholika a zrádce Havla nezapomeňte, že:  "Revoluce začínají idealisté, realizují romantici a plody sbírají všiváci"

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Je otázkou času, kdy Evropané začnou střílet migranty jako škodnou

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)
Michal Malý:
175 plusů a 6 minusů. Nějak to neodpovídá "oficielním" statistikám, jak údajně většina z nás migranty v Evropě vítá, což? O čtennosti nehovořím.
Případ Pelikán:
Současná česká vojenská doktrína je orientována na NATO a spoléhá na jeho pomoc. Ale NATO je nástroj USA, které chtějí Evropu oslabenou řízenou migrac…
vera:
Já rozhodně k volbám jdu, tu chátru vyjmenovanou rozhodně volit nebudu.

V interní diskusi je 3 příspěvků | poslední příspěvek 25. 7. 2016 22:31 || Diskutovat

Facebook diskuse