Necenzurujeme.cz

Migranti zase prchají. Z Evropy zpět, protože jim nechce platit

Pamatujete na medii oslavované uprchlíky, Laitha Majida, či Abdalláha Kurdího (otec utonulých dětí), či Osama Abdula Mohsena (co mu kameramanka Nepodkopla nohu?) Slehla se po nich zem. Majíd prchl i s rodinou z Německa tam, odkud „utíkal před válkou“.

Snad druhá nejslavnější fotka (po utonulém syrském chlapci), za niž si fotograf Dannier Etter převzal Pulitzerovu cenu, obletěla celý svět. Pamatujete? Tady je:

Pamatujete na ty spousty rozhovorů s celou rodinou a její „slavné“ věty, jako například:

„Vzdali jsme se všeho, abychom hledali bezpečí v Evropě….
Konečně šťastní. Doufáme, že budeme žít v míru a pracovat…
Hrozili nám smrtí, proto jsme prodali vše, abychom unikli…
Konečně doma. Královna Německa, Angela Merkel, je moc hodná. Jako naše matka…“

A kde ta slavná rodinka, prchající před válkou je dnes? Inu, zpět v Iráku, odkud „prchali před válkou“. Manželce Laitha Majida zemřela letos v únoru matka a tak všichni odjeli na pohřeb. I s malými dětmi, jejichž život byl prý, když utíkali do Evropy ohrožen nejvíce. Po půlročním pobytu v Německu, které zřejmě nenaplnilo jejich ekonomické sny, se vrátili do Iráku a mají se tam prý dobře. O tom již ale media neinformují. Zdroj je ZDE.

Smutně nejslavnější fotkou vůbec, byla mrtvolka syrského chlapečka. Jenže media smrti toho nebohého chlapce hyenisticky zneužila.

Jenže, Abdalláh Kurdí, který lhal o kapitánu lodi, protože ji sám řídil a navíc nese vinu za smrt své rodiny také, poté, co se to provalilo, zmizel domů, do „válkou zmítané země“, zřejmě, aby unikl před spravedlností.

Kde je nyní nevím. Ale souzeni jsou dva, co mu loď pronajali a ne on, že ji řídil a dětem a manželce nedal odpovídající záchranné vesty.  Když jsem o tom napsal na idnes.cz, opět byl blog „důvodem“ smazání celého mého profilu, přestože jsem ozdrojoval a zdroje naleznete například ZDE a ZDE.

S tělíčkem jeho utonulého syna se před finálním focení manipulovalo. Bylo přeneseno na „fotogeničtější“ místo a chlapeček byl učesán. Důkazy, že se tak stalo jsou ZDE.

Stejný mediální podvod se stal v případě Osama Abdula Mohsena, údajně podkopnutého maďarskou kameramankou Petrou Laszló. Opět slavná fotka a dokonce i upravené video:

 

Důkazy, že se tak nestalo, jsem přinesl ZDE a zde:

Po "trenérovi Mohsenovi" se také tak nějak slehla zem nedlouho poté, kdy byl Kurdy obviněn z podílu na genocidě na forbalovém stadionu. Když jsem o tom napsal blog, idnes.cz mi blog zablokoval. Přestože jsem věc odzdrojoval . Zdroje jsou například  i na (idnesu) ZDE, ZDE a ZDE.

Za shora uvedené blogy a za kritiku některých (ne všech) Romů (přestože jsem odzdrojoval) mi byl Romským šéfadminem Patrikem Bangou zrušen blogerský profil. Více o věci včetně důkazů najdete  ZDE.

Tedy, jinými slovy, místopředseda vlády Andrej Babiš minimálně toleruje cenzuru, potírání svobody slova a pozitivní rasismus. Protože je vlastníkem idnes.cz, rozhoduje o jeho vedení a to o obsahu media. Tendenčností a cenzurou jím vlastněného media tak vcelku marnotratně ztrácí ANO body. Byl jsem umlčen nepřímo vlastníkem idnes.cz Andrejem Babišem za to, že jsem již před půl rokem psal to, co on říká dnes. Ale on z toho zřejmě má srandu.....

Migranti, tedy pouze někteří, se vracejí tam, odkud údajně prchli před válkou. A tak Brusel přemýšlí o nařízení, aby členské země EU povinně platili migrantům podporu v takové výši, aby neměli důvod se vracet. Podporu vyšší, než je minimální mzda většiny zemí EU, podporu větší, než jsou průměrné důchody většiny zemí EU.

Je třeba zastavit migraci do Evropy. Je třeba zastavit tendenční zpravodajství ČT. Je třeba zastavit Brusel a naši vládu. Na to jít znovu na Letnou či Václavák je většina národa dnes již pohodlná. Jediným řešením tedy je příště nevolit stávající parlamentní strany. Lidem totiž jinak bude ještě hůř, než je dnes. Už jen proto, že bude válka...

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Migranti zase prchají. Z Evropy zpět, protože jim nechce platit

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)
mili111:
Zdravím, dala jsem odkaz na tento článek na jiný web, protože i já měla pocit, že paní podkopla(jen jsem neměla jasno proč a pro koho): pak jsem viděl…
Frank Krejčí:
Clanek jako vino pane Maly. Moc dobre postrehy, ani bych si toho nevsimnul. Jaka to byla kdysi katastrofa, ten chlapecek, ta kameramanka z Madarska a …

V interní diskusi je 2 příspěvků | poslední příspěvek 18. 5. 2016 8:07 || Diskutovat

Facebook diskuse