Necenzurujeme.cz

Lidská práva pro Cikány, migranty a pro nás ne, paní Šabatová?

„Vyšinutý mladík“ pozabíjel minimálně padesát lidí v gayclubu v USA. Shodou okolností to byl muslim, radikální islamista, ale jeho otec tvrdí, že to byl „hodný chlapec“. HateFree bude jistě tvrdit, že čin nemá nic společného s islámem či islamismem.

Rovněž tak „vyšinutý mladík“ Larossi Abballa, který ubodal policistu a jeho manželku a shodou okolností byl muslim, islamista a přísahal věrnost vůdci organizace Islámský stát abú Bakrovi Bagdádímu a vyhlásil, že bude „zabíjet bezvěrce v jejich domovech“, včetně jejich rodin. Na seznamu plánovaných cílů, který objevila policie, byli mimo jiné policisté, novináři či rappeři. ZDROJ

Ale jistěže akce tohoto „vyšinutého mladíka“  nemá nic společného s islámem a islamismem, že? Ostatně, jaký je rozdíl mezi islámem a islamismem, mezi umírněným a radikálním muslimem? Ten radikální kamenuje ženy a ten umírněný se jen dívá, tleská a podává kameny? Stoupá cenzura, policie hrozí tresty za kritiku islámu, jeho odmítání, za kritiku migrantů, za kritiku HateFree. Kritika a odpor vůči HateFree je prý podněcování nenávisti, přitom tato podivná „organizace“, financovaná mimo jiné státem, nenávist sama podněcuje.

Evropa a ČR nevyjímaje „chrání“ muslimy před „plošnou diskriminací“ a nenávistí společnosti. Kdo ale ochrání nás, rodilé Evropany? Kdo ochrání naše ženy a děti? My nemáme žádná práva? Zakazují nám kritiku a chtějí ji trestat. Můj blog byl na idnes.cz před půlrokem zrušen, protože jsem psal to samé, co za půl roku, tedy poslední měsíc, píše idnes.cz sama. No, není to „paradox“, pane Babiši? Ale je vidět, že se blíží volby a analytici ANO vědí, že drtivá většina národa je proti migraci Evropy. Tak, bylo by dobré, kdyby se ANO také ostře vymezilo proti migraci, odzbrojování obyvatel, cenzuře a kriminalizaci kritiky současného stavu.

Máme tu i další paradoxy a to jsou diametrálně rozdílné komentáře ombudsmanky Šabatové a jejího zástupce JUDr. Křečka. Zatímco Šabatová prohlašuje, že nelze odmítnout Cikána jako nájemce jen  proto, že je Cikán, JUDr. Křeček zase říká, že je to defacto přirozená a logická reakce většinové společnosti, kterou Cikáni vyvolali sami svým dlouhodobým chováním vůči většinové společnosti. Pokud nějaký Cikán, který nikdy nepracoval a pracovat nebude (neříkám, že jsou takoví všichni) dluží městu na nájemném, pak se ministr Dientsbier zasazuje, aby mu jeho dluhy byly odpuštěny, a paní Šabatová spustí povyk, pokud takovému člověku město nenabídne 3+1 po rekonstrukci, ale obytný  kontejner.

Mnoho důchodců žije na hranici chudoby, část z nich dokonce pod ní. Nemáte představu, jak žijí a jaký humus jsou nuceni jíst. Celý život poctivě pracovali pro tuto společnost a platili jí daně. Pak se dostali díky svému věku a nepružnému úsudku, způsobenému vysokým věkem, do ruky různých „šmejdů“ a následně se dostali do dluhové pasti. Těmto lidem, tedy důchodcům, co se neflákali, ale poctivě pracovali, pan ministr Dientsbier dluhy odpustit nechce? Tito nešťastný důchodci jsou pak často vystěhováni pro dluhy z bytů a končí v nuzných podmínkách, často na ulici jako bezdomovci. Po důstojném bydlení pro tyto důchodce však paní Šabatová nevolá.

Vymahatelnost práva v této zemi prakticky neexistuje, právo na spravedlivý proces je jen na papíře. Svoboda slova a jakéhokoli projevu je potírána a svobodný projev je kriminalizován. Slušní lidé a legální držitelé zbraní jsou odzbrojováni a to přesto, že trestná činnost včetně teroristických útoků je páchána ilegálními zbraněmi. Stát není schopen bránit své občany před násilím a terorismem a přesto své občany odzbrojuje. Stát vymýšlí další nesmyslné předpisy a nařízení, příkazy a zákazy, daně a hlášení a utahuje šrouby svobodnému podnikání i životu. Je nám nařizováno, koho musíme mít rádi a koho máme nenávidět.

V této společnosti prý rostou projevy rasismu, nesnášenlivosti a fašismu. Ano, narůstají, ale nejdou zdola od lidí, ale shora, od politiků. Tato společnost se opravdu fašizuje, ale shora. To, co se v poslední době děje v EU a tedy i v ČR, silně připomíná nástup Hitlera k moci. Pomalé, nenápadné utahování šroubů salámovou metodou, za čilé podpory medií. Potírání kritiky a její kriminalizace, cenzura, tendenční zpravodajství a zkreslené informace, vymývání mozků mediokracií, dtto dětem ve školách. Vše pod dohledem státu. Pozitivní diskriminace. Nařizování, jaký názor či jaký člověk je správný a jaký špatný. Opravdu vám to nic nepřipomíná? Jen ty koncentráky chybí, i když nové věznice pro novodobé politické vězně se zřejmě začnou stavět brzy. A nestaví se dálnice, jinak je to hodně podobné, jako před cca 80 lety……

Pane Dientsbiere, lidem, kteří se stali obětmi směnkových a exekučních mafií, důchodcům, jež se stali obětmi „šmejdů“ odpustíte dluhy stejně, jako Cikánům, i když někteří (možná i mnozí) nikdy nepracovali? Ti Cikáni, pro které je práce samozřejmá totiž většinou dluhy nemají, platí nájem a nedevastují byty. Paní Šabatová, budete se stejně tak, jak se zasazujete o burky ve školách či nemocnicích, o byty pro Cikány, zasazovat i o práva většinové společnosti, o důstojný život důchodců? Nebo jsem, pro své názory, protože si dám občas vepřové a mám psa „méněcenný“ člověk, jež má menší lidská práva, než třeba migrant?

Je na čase, aby lidé, jako Dientsbier, Šabatová, Sobotka, Zaorálek, Uhl, Pelikán a další jim podobní, táhli do propadliště politických dějin. Tito lidé podle mého názoru nejen že obětují tuto zemi a tento národ, ale tuto zemi a národ zrazují a ohrožují, což je trestný čin.

Uložit

Uložit

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Lidská práva pro Cikány, migranty a pro nás ne, paní Šabatová?

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse