Necenzurujeme.cz

Zázraky se dějí

"Spojené státy tak dlouho vyvážely demokracii, až jim tam žádná nezůstala," řekl komentátor na jedné alternativní stanici. Tentokrát mainstream nemůže prskat, že alternativa šíří lež. Z jednoho prostého důvodu. Názor nemůže být lež.

Děly se to při věci při prezidentských volbách u exportéra demokratických hodnot. Však také mainstream důrazně varoval, že se vynoří spousta spikleneckých teorií.
Jo, jo, dnes realizovat nějaký ten podraz na vyšší úrovni není žádný problém, jak "bejvávalo". Pletichařit je hotová radost. Pokud se něco provalí, je to prohlášeno za spikleneckou teorii, a jede se v pohodě dál. Dnes by si pánové Bernstein a Woodvard, kteří odhalili aféru Watergate ani neškrkli. Dostali by nálepku konspirátorů, majitel novin by je vyrazil, a oni by místo slávy vybírali popelnice.


Současnost: Michigan, pátek 6 hodin ráno. Po probělé noci přistává na kontě Bidena 130 tisíc hlasů, pro Trumpa ani jeden. Tento záhadný numerický úkaz se zopakuje ještě ve Wisconsinu. Tedy ve dvou klíčových státech.
Týden před americkými volbami se objevily zprávy, že mnoho korespondenčních hlasů je neplatných, protože jsou špatně vyplněny. A máme tu další zázrak: Všechny jsou náhle vyplněny správně a tudíž započítány. Většina je pro Bidena, mizivé procento pro Trumpa.
Republikánským pozorovatelům je na několika místech, v rámci demokratických hodnot, zamezen vstup do sčítacích místností. Proč asi?
Demokrati v USA, tedy demokrati podle jména, volby vyhráli. Ať tak či onak.
V ulicích nastalo radostné křepčení stoupenců Joe Bidena.
Vypadalo to jako festival bláznů.
A to je teprve začátek...

Štítky článku:

prestiž 1: 17,55 přečteno 377×

0 Hodnotit článek 12

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Zázraky se dějí

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse