Necenzurujeme.cz

Prezident již není jen ruským agentem, ale……

Zřejmě jste, tak jako já, zaregistrovali nedávnou kauzu s telefony od čínského výrobce. Viděl jsem hodně západních soudruhů, ano, na tom si trvám, soudruhů, kteří štítivě drželi konečky prstů telefon jedné z nejprodávanějších značek na světě a fňukali do médií o tom, jak je Číňané špiclují a monitorují.

Kdo má alespoň malé povědomí o funkčnosti mobilních zařízení a schopnostech mobilních operátorů se tomu musel od srdce zasmát a ihned pochopit o co v celé této kauze jde. Nicméně, ostatně jako již dříve v kauzách o Rusku, bez jediného pádného důkazu, našel západ viníka a odhodlaně na něho ukázal.

Jaká bude konečná dohra uvidíme sami, ale jak víme, bláto již bylo vrženo a těžko se bude čistit.

A i naše kavárna na sebe nedala dlouho čekat a někde v teplíčku u šálku nastrouhaného zázvoru zalitého horkou vodou, doufaje, že jednoho dne se po jejich modle nebude jmenovat jen letiště a pár laviček, ale třeba celý ten jejich svět, okamžitě zareagovala na slova prezidenta Zemana, který stejně jako každý jiný člověk požaduje hmatatelné důkazy o čínské špionáži, a označila ho za čínského agenta, švába a přisluhovače.

Takže náš prezident, který, jako jeden z mála vrcholných činitelů, zareagoval s rozvahou a nebál se vyslovit skutečnost, kterou si každý normálně uvažující člověk myslí, nahlas, a tím se stal již dvojitým agentem a přisluhovačem dvou světových velmocí.

Štítivé komentáře, na stranu prezidenta, na sociálních sítích pak jen podtrhují skutečnost, že jejich autoři skutečně ztrácí kontakt s realitou a plně se oddali žití v tom jejich vysněném sluníčkovém světě, kde vše na východ od Prahy, je prolezlé proruskými a jinými šváby.

Děsím se příštích prezidentských voleb. Skutečně děsím, neboť mám obavy, že jediný možný kandidát, tedy Václav Klaus st., už do toho nepůjde a tím se otevřou dveře pro nějakého lepšokandidáta, který nám tu bude minimálně jedno volební období snít o veliké a jednotné Evropě. Evropě, kde nás zase tak moc nechtějí a v poslední době nám vyhrožují nepřetržitě sankcemi a finančním postihem, když budeme odmítat jejich potroublou politiku a nepodpoříme sami proti sobě tu multikulti budoucnost.

Děsím se toho, že až odejde Zeman, bude naším prezidentem jen nastrčená loutka, jakou bezesporu měl být poslední protikandidát současného prezidenta, profesor falešná brejle a Nevím. I když si osobně myslím, že ten byl již, svým působením v Senátu, více než štědře odměněn a v po konci jeho kariéry právě v Senátu se po něm slehne zem.

Ohavnosti v naší zemi dostaly zelenou. Zelenou, kterou umocnil Palachův týden a zneužití památky tohoto studenta. Došlo to až tak daleko, že se nám tu rozmohlo novodobé upalování a cesty do pekla. Cestou do pekla nemyslím samotnou smutnou skutečnost, že se někdo rozhodne polít hořlavinou a zapálit se a to ať už k tomu má důvod jakýkoliv, ale fakt, že se ti naši současní lepšolidé odhodlali k tomu, aby rozhodovali o tom, kdo se upálil lépe a v lepším zájmu. Jakoby smrt jiného nalila do žil těchto lidí více jedu a oni ho posléze chrlí všemi směry. Doufám, na rozdíl od pana Halíka, že podobných případů bude ubývat a člověk si dokáže najít jinou cestu k vyjádření nesouhlasu s čímkoliv, než je tato brutální sebevražda.

Jedno je však jisté, pokud se obětujete a to i v tom sebelepším odůvodnění, je možné, že se po letech na Vaší zbytečné smrti popase stádečko dobroserů a zneužije Vašeho jména pro své cíle, byť by Váš důvod protestu byl naprosto odlišným a třeba i odůvodněný chováním těch, kteří ho jednoho dne, jen tak, použijí pro své cíle a ospravedlnění.

O tom, že se nemýlím může svědčit i skutečnost, že v řadách našich kavárníků se šíří myšlenka, že druhou světovou válku nevedlo Německo, ale nacisti a fašisti. V tom je ta naše kavárna prostě jedinečná a rychle se od západu učící. Ohýbat a fingovat minulost ku svému obrazu. Jistě, dělali to i komunisté, jak by mohl někdo argumentovat na mnou vyřčená slova, ale já taky nikdy nikde netvrdil, že jsem s tím souhlasil, protože historie je jen jedna, ta skutečná a i kdyby jí milion vořešprutů ohýbalo, stejně se jim to nikdy nepovede.

Včera jsem si všiml, že se pan Jaromír Soukup proLISToval svým televizním programem až k ambicím vstupu do politiky a možné kandidatuře na příštího prezidenta. To mi zní stejně hloupě jako nedávné vyjádření pirátů prostřednictvím svého šéfíka, že ovládnou nejprve volby do EP a v příštích parlamentních i ty naše. Ale jak se říká, humoru je třeba, protože dobré nálady není nikdy dost….

Ve své hlavě jsem si po prezidentských volbách už vážně nemyslel, že pan Zeman vykoná ještě něco výjimečného a já ho budu moci zmínit v dobrém v některém svém článku, ale jeho současný a především neměnný postoj k tomu budování „lepšosvěta“ a přesné komentování vývoje v Evropě a u nás, mi opět dodalo více radosti z toho, že ač jsem už opravdu nechtěl, hodil jsem mu to.

A tento způsob vyjádření nesouhlasu s tím co se mi nelíbí, považuji za ten nejlepší, který jsem mohl pro svou zem a naše potomky, vykonat.

A ty přezdívky, které prezident od lepšolidí dostává na základě vymyšlených kauz, mě v tom jen utvrzují..

Zahlédl jsem včera na facebooku titulek z nějakých novin, kde se Jakub Prachař vyznává z toho, že se za prezidenta stydí. Tak já už fakt nevím, mohl bych napsat ještě pár vět, ale myslím, že bohatě postačí připsat: Kubajzi, pozdravuj Agátu a tchýni...

Štítky článku:

prestiž 1: 23,20 přečteno 456×

0 Hodnotit článek 20

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Prezident již není jen ruským agentem, ale……

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse