Necenzurujeme.cz

Ten Putin se zase odkopal, to je neuvěřitelné..

Jak je to dlouho, co poprvé ruský prezident obalamutil skoro 80% Rusů a uspěl ve volbách do prezidentského úřadu?

Tohle lhaní a oblbování lidí mu skutečně jde velice dobře což prokázal zejména v posledních amerických volbách, kde si ztropil žertíky z amerických občanů a donutil je tak volit Trumpa.

To je jasný, Američané jsou nesvéprávní a prostě jim stačilo si na sociálních sítích nechat od někoho, kdo se naučil číst, nějaké ty ruské oblbovačky a pak vyrazili k volbám s jasnou představou..

No a pak se Putinovi zase dlouho nedařilo. Pokusil se ovlivnit volby ve Francii a Nizozemí, ale neúspěšně. Že to byly pokusy marné jsme se mohli dočíst až po volbách. Před samotnou volbou do světa prosakovaly zaručené informace, že Putin ovlivnil všechny voliče a ti budou volit podle jeho návodů a plánů. Proč volili jinak, jsme se sice nikdy nedozvěděli, ale politologové v tom měli jasno okamžitě…

Dokonce jsem četl na jednom zaručeně pravdu hlásajícím serveru, že Putin strkal své dlouhé drápy i k nám a chtěl ovlivnit volby i u nás. V těch prezidentských mu to vyšlo, to je jasný. Však taky vyhrál agent v utajení, Miloš Zeman. Kdyby za ním nestál Putin, ani by si neškrtl.

Takhle bylo naprosto zřejmé, že ty tisícovky ruských špionů ruku v ruce s těmi čínskými, obráželi domácnosti Čechů bez názoru, a uměle jim ho vytvářeli za pomoci poukázek na vodku a speciální čínské menu včetně štamprle švestkového vína.

A i Češi se nechali zmást, a na putinovy rady dali a zvolili si proruského agenta za svého prezidenta. Však taky pak nebývale stoupla návštěvnost v čínských restauracích a z obchodů doslova přes noc zmizela veškerá vodka. Že se nemýlím dokazuje skutečnost, že krátce po volbě bylo z mnoha domácností slyšet cinkání skleniček..

Víte, doufám, že jste pochopili jak to myslím. Já nevím jak Vás, ale mě doslova uráží ty bláboly o tom, že nejsme schopni si vytvořit vlastní názor a jít volit podle svého svědomí..

Mám nervózu pátého stupně, když vidím ty rychlokvašky s VŠ vzděláním, jak analyzují výsledky voleb ve studiích České televize.. Ještě více mě však ubíjí skutečnost, že k podobným komentářům o bezprávnosti a hlouposti voličů, se uchylují i politici. Já vím, každý neseme svou prohru jinak, ale kydat na soupeře, úspěšnějšího soupeře, bláto, pár minut po jeho vítězství, ze všech stran?

Putin se stal pro západní svět, v podání jeho politiků, symbolem všeho špatného. Tedy. Na veřejnosti a daleko od něho. Pokud se s ním pak někde na nějakém zasedání setkávají, podlézají mu a poklonkují. Přesně tak, jak lživě tvrdí třeba o prezidentu Zemanovi..

Současná Francie je dokonalou ukázkou toho, kam až politici mohou dovést své vlastní občany svými nesmysly a domněnkou, že na nich klidně mohou štípat dříví.

Francouzi se nedali. Ať už mají jakékoliv důvody, dokázali světu, že houpat s nimi můžou, ale jen na jednu stranu..

To co se ve Francii děje posledních několik let ani jinak dopadnout nemohlo. A ať se nám to líbí a nebo ne, tohle čeká celou Evropu. Předpovídal jsem to dávno a dnes vidím, že jsem se nemýlil.

Ano, stále je ještě u moci jeden z mnoha bláznů, který má plnou hubu humanity a solidárnosti a pak pošle těžkooděnce, aby zmasakrovali ženy, důchodce a studenty. Masívním zatýkáním chce dosáhnout čeho?

Každý normální politik by okamžitě odstoupil, kdyby viděl co se v jeho zemi, a to hlavně díky němu, děje. Ale tihle moderní politici ne a ne. Ti mají hroší kůži. Ti se budou držet zuby nehty až do chvíle, kdy pochopí, že je skutečně konec. Stihnou napáchat ještě hromady zla a rozdat mnoho neštěstí, než pochopí, že jedinou jejich volbou je útěk někam daleko..

V posledních dnech jsem zaznamenal na sociálních sítích několik různých článků, ve kterých se píše, že za tím vším špatným ve Francii je.. No hádejte.. Ano, správně, Putin..

To je vážně na palici. U nás bych to ještě dokázal pochopit díky tomu, že třicet let není zase tak dlouhá doba a lidi věří všemu co jim přináší média a samotní politici, včetně neziskových organizací a politologů..

Ale, že někoho napadne dát do spojitosti s ozbrojeným policejním násilím na bezbranných občanech, Putina, to už je vážně daleko, ale opravdu daleko za hranou veškeré korektnosti a slušnosti.

Provokace, které neustávají. Pokaždé, když někde západ něco podělá nebo projede, označí za viníka Rusko a Putina. To přece musí vidět i ti nejzatvrzelejší odpůrci všeho ruského..

Neodpustím si, abych nezmínil jednu legrační historku, kterou jsem viděl na ČT24. Ukrajinský prezident Porošenko, tři dny poté, co jeho tři lodě vjely provokovat ke Krymu Rusy, štrádoval před nastoupenou a zuboženou ukrajinskou armádou a téměř otcovsky na ně křičel, že jsou nejlepší na světě a že společně nedovolí Rusku, aby obsadilo Ukrajinu..

Tak já nevím… Někdo se zbláznil, ale mám pocit, že to nebudu já.

A opět. Ukrajinci vyvolali úmyslně incident a celý západní svět včetně Trumpa volá po dalších sankcích a ze všeho viní Putina..

To je jako kdybyste vešli do obchodu, ukradli rohlík a u kasy začali křičet, že ten pán co před Vámi právě zaplatil, je zloděj.. Dává to někomu smysl?

Obdivuji ruskou trpělivost. Kdo si vzpomene na nedávné časy, stačila by třetina toho co západ provádí Rusku a z čeho všeho ho viní a už by se vyhrožovalo mačkáním jaderného tlačítka.

Ne, netvrdím, že je Putin křišťálově čistý. Ale trpělivost, tu má, to se mu musí nechat.

Jak dlouho by kdokoliv z Vás nechal někoho jiného, aby ho nepřetržitě fackoval, a ještě o Vás mluvil jako o agresorovi a strůjci všeho zla?

Už jsem to psal několikrát, dokážu pochopit obyčejné české občany, kteří v nedávné minulosti buď byli sami obětí komunistického teroru, nebo ho zažili prostřednictvím svých blízkých, že dnes nemohou, když mohou, přijít Rusům na jméno. S těmi se nechci přít a chápu je.

Ale nechápu je v jiné věci. Oni nenávidí Rusko a Putina, ale adorují Německo a spojence, kteří nás zradili.

Viděl jsem desítky autentických dokumentů z počátku jednadvacátého století, kde staří a zapšklí Němci litují, že válku nevyhráli a nedotáhli myšlenky Hitlera až do konce. Někteří z nich se slzami v očích mluví o tom, že kdyby válku vyhráli, mohl celý svět vypadat jinak.

Ti lidé jsou více jak sedmdesát let po válce zatrpklí a nenávistní. A to těm našim rusobijcům nevadí, s těmi by se paktovali a považují je za své. Od nich jim dokonce ani nevadí, když sem k nám přijedou na návštěvu a kladou věnce svým obětem. To jim ještě tleskají a objímají se s nimi..

To jsme opravdu tak strašně moc zvrácení a ztracení? Nebo jen jako ten správný západní svět neměříme už lidskou hodnotou, ale vše vidíme jen přes peníze? To si domyslete sami podle svého vědomí a svědomí..

SSSR nám neskutečně ublížil. Jejich přímého nástupce, tedy Rusko, zatracujeme.

Němci nám neskutečně ublížili. Němce obdivujeme a chceme být jako oni, chceme je za kamarády a vzory..

Opravdu to je na Bohnice. Stejně jako to neustálé osočování ruského prezidenta. Odkud se vzali ti mladí lidé, kteří dnes chodí demonstrovat v nevelkém počtu před ruskou ambasádu? On jim nikdo nikdy nevyprávěl o fašistických zvěrstvech? On jim nikdo neřekl o plynových komorách a lágrech ve kterých umírali nevinní občané naší země?

Dnes se nikdo nepozastaví nad mučením a vyvražďováním Čechoslováků, ale skoro každý z těchto novodobých rusobijců Vám povykládá historku, jak někomu, z jejich rodiny, Rusové ukradli hodinky když postupovali k Berlínu.. A to tedy bylo echt zvěrstvo, že?

Doba se mění, mění se i historie. Co včera bylo evidentně špatně, jsme schopni dnes oslavovat. Účelově zapomínáme na to, na co se zapomínat nesmí. Účelově si vytváříme nepřítele, jako strašáka na všechno co kde kdo zmrví..

Ano, podle nich za všechno zlo světa může Rusko a Putin. Proto se plíží na sociálních sítích a udávají a nahlašují. Může za to Putin.

Ale já je začínám chápat. Je totiž těžké si přiznat, že se mohli mýlit. Že ten strašák posledních deset let nemá jméno Putin, ale západní Evropa. Ta dopouští, aby se na jejich občanech dělo násilí. Netrestá viníky a pachatele. Zavírá ústa lží o nutné solidaritě a humanitě..

Ale všeho do času. Možnou cestu ze zotročování ve vlastní zemi, právě srdnatě prokazují a ukazují Francouzi.

A jejich „solidární a humanističtí“ politici je nechávají bít a posílají na ně ozbrojené složky.

A Putin? Ten se tomu musí neskutečně smát. On přece zavřel ty „demokratické rebelky Pussy a demokraticky smýšlející novináře. Svět ho odsoudil, aby vzápětí mohl použít násilí na svých vlastních občanech..

Putina volí Rusko proto, protože dává Rusku naději a slušnější živobytí.. Tedy vše to, co se západní politici za pomoci neuvěřitelných lží, rozhodli svým občanům sebrat..

A já se směji společně s Putinem.

Štítky článku:

prestiž 1: 42,27 přečteno 788×

1 Hodnotit článek 60

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Ten Putin se zase odkopal, to je neuvěřitelné..

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse