Necenzurujeme.cz

O rozlučce Radka Štěpánka

Mám puštěnou televizi a koukám se na tenis. Na jeden z těch posledních zápasů, které byste si přáli raději nevidět a doufáte, že to není naposledy, že Vám ještě alespoň jednou ukáže v českém dresu to, jak se bije lev.

Když vidím kdo všechno přišel na jeho rozlučku ani nejsem překvapený..Jen namátkou uvedu dva, kteří mají stejně obrovské české srdce jako on. Jarda Jágr a Pavel Nedvěd...

Radek Štěpánek byl tím důkazem, který často v souvislosti se sportem rád zmiňuji.

Nemusíš být nejlepší na světě, nemusíš to co děláš umět jako Pán Bůh, ale když do toho dáš srdce a vůli, když se rveš za toho lva na prsou, pak můžeš i prohrát a lidi stejně budou vědět, že jsi do toho dal všechno....

Radek Štěpánek byl český bojovník. Já Vám pane Štěpánku děkuji za ta léta, kdy jsem věděl, že pokud nastoupíte, budu pyšný na to, že jsme ze stejné země a že nám všem fanouškům dáte pocit, že žijeme v zemi plné bojovníků za naší vlast..

Ne vždy se vše podaří. Ne vždy je cesta snadná. Ale Vy jste se vždy snažil za naše barvy prosekat i tím nejhustším trním a chtěl jste, ne, jinak, toužil a prahl jste po výhře. Nikomu nemohlo uniknout jak jste se snažil strhávat i všechny ostatní okolo sebe. A ať už to bylo v Davis Cupu a nebo na světových turnajích, myslím, že každý díky Vám musel alespoň na okamžik zapřemýšlet, kde, že to ta Česká republika leží a zda všichni lidé jsou tam takovými bojovníky jako Vy..

Mějte báječný i ten neprofesionální život. Přeji Vám mnoho zdraví a spokojenosti v tom „obyčejném“ lidském životě..

Díky Radku..

Štítky článku:

prestiž 1: 23,00 přečteno 401×

0 Hodnotit článek 20

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

O rozlučce Radka Štěpánka

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse