Necenzurujeme.cz

O hovadu se samopalem v ruce

Někdy mě dokáže naprosto rozhodit ze zdravého myšlení i pouhé video. Dnes jsem ho shlédl na serveru seznam.cz

Nevím jak to působí na Vás, ale mě skutečnost, že na našem českém území v roce 2018, ozbrojený voják mávající samopalem vyhání reportérku s kameramanem z veřejného, nijak neohraničeného prostoru, přivádí k šílenství..

Pamatuji se, že jsem míval stejné pocity, když jsem před lety potkal vojáky z SSSR u nákupního střediska. A to nic nedělali, jen šli a samopaly měli na rameni.

Ale dnes jsem na vlastní oči viděl něco, co v mírových časech považuji za zhovadilost všech zhovadilostí. Americký voják se zbraní v ruce vyhání na českém území, českou reportérku za významného pohybování samopalem..

Nevím zda je to normální v USA a nebo v Německu odkud tihle hoši k nám dorazili , ale pokud ano, tak jim měla Karla Šlachtová sepsat to co je dobrým zvykem v našich končinách..

Prozápadní novináři a příznivci všeho amerického, dnes dostali obrovskou nedemokratickou facku. Co facku, dostali pěstí přímo na solar. Jejich hrdinové se předvedli ve světle ve kterém je častokrát popisují obyvatelé jimi osvobozovaných zemí, kam dováží tu jedinou a správnou demokracii.

Ne, na tohle si opravdu zvykat nechci. A pokud byl před soudy popotahován pan Zapletal za nevinné vystrčení zadku na podobné suverény, měl by i tento jinoch stanout před českým soudem.

Vyhánět jako projíždějící cizinec občany naší republiky z volného prostranství, to může opravdu jen arogantní hovado a je naprosto jedno, zda to bylo na něčí příkaz nebo z jeho hlavy..

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/konvoj-americke-armady-opousti-cesko-vojaci-miri-do-pobalti-48357?dop-ab-variant=1&seq-no=1&source=hp 

P.S.: A jen pro pořádek, nepíši o tom, že samopalem někoho ohrožoval, ale o tom jak významně ho chytal....To se na návštěvě a ještě k tomu v zemi, která mu umožní volný ozbrojený průchod, prostě nedělá..

Štítky článku:

prestiž 1: 24,74 přečteno 572×

1 Hodnotit článek 23

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

O hovadu se samopalem v ruce

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse