Necenzurujeme.cz

Na schválenou pedofilii raději hned zapomeňte dobytci...

Určitě nejsem sám koho drtí představa, že by se nějakému chytrákovi ovlivňujícímu přijímání nových zákonů mohla v hlavě zrodit zvrácenost a začal by skutečně prosazovat zrušení zákona o pedofilii.

V poslední době mi přemýšlení o této neuvěřitelné hnusárně leze do hlavy čím dál tím víc. Sám sebe se ptám, zda je vůbec normální, aby nad touto perverzní úchylkou vůbec někdo byť na jedinou vteřinu, zauvažoval.

I kdyby tisíce takzvaných sluníček kvičela pro přijímání kohokoli, tohle musí otřást i s nimi. Není žádným tajemstvím, že v Evropě už se v některých zemích zabydlují prasata, která si přivezla s sebou své nezletilé manželky, malá děvčátka. A úředníci neví co s tím..

Může mi někdo prosím vysvětlit co to má znamenat? Jak, že úředníci nevědí co s tím? Jejich povinností prostě je okamžitě taková hovada nahlásit na policii a zajistit jim pár let v kriminále. Je vůbec možný, že se někdo zabývá myšlenkou, že by mohla platit jakási výjimka pro tyhle nevzdělané a zaostalé přivandrovalce? Pro zhovadilce, kterým působí dobře sexuální zneužívání dětí? Pro špínu, která se neštítí násilím na bezbranném tvorečkovi vyžadovat přívětivost a hrůzy, které ukojí jeho zvrácený chtíč buď po dobrém a nebo po zlém?

Inteligence z pražských kaváren kvičí nad strachem obyčejných lidí z této přivandrovalé lůzy a jejich nesmyslnými návyky. Dělají si legraci a odsuzují každého kdo projeví svou obavu.

Opravdu jsou na stejné úrovni jako ti bastardi co si berou za manželky šestileté holčičky? Co je k tomu vede? Chtěli by snad také ochutnat tu bezbřehou moc nad malým a vyděšeným dítětem?

Chtějí si dopomoci k této možnosti tím, že ji budou schvalovat těmto přivandrovalcům?

Je to právě toto obohacení, které by rádi prosadili v naší zemi a Evropě vůbec?

Jako každý táta i já si nedokáži vůbec představit, že by nějaké prase chtělo zneužívat malé děti a to bez možnosti jakéhokoli potrestání, protože by se to mohlo stát prostě pravidlem.

Stovky let se budovaly normy a zákony pro vyspělou evropskou společnost. V některých zemích měli a mají obrovské problémy s pedofilní inteligencí, kde zejména v Belgii a Holandsku bylo pozavíráno mnoho lékařů, kteří se přímo či nepřímo podíleli na skupinovém znásilňování nezletilých dětí. Toto vše provázely odporné únosy dětí za bílého dne a tak propracované krytí, které vyšplhalo až do nejvyšších politických pater.

A teď by se snad měli tito úchylní tvorové osvobodit a mělo by jim být umožněno aby si beztrestně vybíjeli své chtíče na malých a nevinných dětech?

Děti musí být chráněné až do jejich plné dospělosti. Od toho mají nás, své rodiče. Neumím si dost dobře představit, že by některá máma, normální a milující máma nechala své dítě napospas praseti namísto toho, aby trávila svůj čas se svým potomkem na dětském hřišti a při jeho přirozené výchově..

Nevím proč, ale při té představě se mi vždy vynoří po celém těle strašlivý odpor a jsem plný nenávisti a musím zhluboka dýchat aby mne to přešlo.

Budeme muset bojovat nejen proti stupiditě těch nevzdělaných a až imbecilních příchozích pedofilů, ale bohužel i s těmi jejich zastánci z našich řad. A to bude velmi těžký a složitý boj, ale já jsem přesvědčený, že normálních a zdravých lidí je prostě na světě mnohem více a ti si nenechají devastovat své rodiny….

A pokud by se snad skutečně našel nějaký dobytek, který by něco podobného chtěl prosadit u nás, pak slibuji, že o mne ještě hodně moc uslyšíte a to nejspíš ve večerním zpravodajství….

 

PBR

Štítky článku:

prestiž 1: 34,68 přečteno 1 662×

1 Hodnotit článek 40

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Na schválenou pedofilii raději hned zapomeňte dobytci...

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)
Pavel B. Reichl:
:-) tak já tam občas zajdu, ale byly doby, kdy jsem tam visel furt :-) dnes už to je ale žumpa a ne zpravodajství, kterému můžeme věřit, nebo jak to t…
Petr Charvát:
Souhlas...Já tam také nepíšu, nekupuji MF DNES a ani ten prolhanej i-DNESÁCKEJ ksindl nečtu...:)
Pavel B. Reichl:
Mileno :-) zdravím Vás a jsem rád, že jsme se tu sešli :-) Víte kolikrát se sám sebe ptám jak je vůbec možné, že tyhle zvrácenosti někoho vůbec mohou …
Pavel B. Reichl:
Zdravím Vás :-) toho jsem si naprosto perfektně vědom a proto jsem z iDNES odešel :-) A na Vaší otázku mám celkem jednoduchou odpověď :-) pořád tak …

V interní diskusi je 7 příspěvků | poslední příspěvek 16. 8. 2016 22:37 || Diskutovat

Facebook diskuse