Necenzurujeme.cz

Vrah z Mnichova byl klidný chlapec....

Média nás opět pilně informují o včerejším vražedném útoku, tentokrát z Mnichova.

Zase to prý byl hodný a klidný chlapec. Sousedé jsou v šoku a nikdy by nevěřili, že by něčeho podobného byl schopen.

Chápete to? A co jako novináři, politici a sousedé té přivandrovalé verbeže očekávají? Že hned po nastěhování do nového bytu bude z okna takový člověk pořvávat, že všechny bílé Evropany pozabíjí? To jejich debilní Allahu akbar? Bude se chovat jako prase a poutat na sebe pozornost policie? Bude házet z okna granáty a střílet z automatické pušky po poslíčkovi s pizzou?

Jejich údery přichází nečekaně a o to jsou nebezpečnější. A po každém podobném útoku se můžeme dočíst jak vlastně ti vrazi byli milí a hodní sousedé a kamarádi.

Prosím vás, já nechci podněcovat k nějaké nenávisti, ale k ostražitosti. Každý z nás se musí cítit hodně nesvůj a být ve velikém pozoru když se ocitne v blízkosti nějakého Araba. Prostě to tak je.

My víme, co se za invazí skrývá a můžou nám od rána do večera tvrdit, že se jedná o chudáky prchající před válkou. Ale není to tak. Prostě není. Tohle nepochází z hlav obyčejných kozomrdů, kteří jsou do Evropy posíláni.

Za tím vším stojí někdo neuvěřitelně zvrácený a někdo, kdo touží po vyhlazení bílé evropské rasy.

Zatím se můžeme stále jen domnívat a dohadovat kdo to je ten v pozadí, ten co tahá za nitky, ale jednoho dne na to přijdeme. My jsme odolní a svedli jsme nejednu krutou bitvu v hrozných válkách. My přežijeme i nyní. Ale až to všechno skončí, nesmíme být humanisty, nesmíme odpouštět a zapomínat. Hlavně na ty, kteří nás prodávají právě teď za třicet stříbrných.

Kdo nechápe, že už jsme ve válce, že je jen otázkou času, kdy zase nějaká vylízaná kebule vyskočí mezi lidmi a začne do nich pálit a nebo se sám odpálí v davu nic netušících lidí, tak ten ať klidně dál naslouchá těm nesmyslům o integraci a krásném soužití s mírumilovnými muslimy.

Jednou se všichni ti politici a neziskovky budou muset zpovídat z toho, proč to všechno podporovali a proč cíleně likvidovali poklidné evropské obyvatele.

A tu bolest co nyní zažívají umírající lidé a jejich pozůstalé rodiny, tu by měli prožít desetkrát silněji ti, co na tomto novodobém hromadném masakru nesou svůj díl viny.

Nejsem věřící, ale v tomto případě věřím, že k tomu jednoho dne dojde. Nemůže nás prostě porazit civilizace, která je za námi o stovky let pozadu a to ani za vydatné podpory současných politiků v Evropě.

 

Hezkou sobotu Vám všem přeji PBR

Štítky článku:

prestiž 1: 63,48 přečteno 11 748×

4 Hodnotit článek 151

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Vrah z Mnichova byl klidný chlapec....

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)
Petr Charvát:
Souhlas Pavle
Pavel B. Reichl:
ono to Petře asi vyjde nastejno...Zbavit se jich budeme muset všech..Jinak se zbaví oni nás...
Petr Charvát:
Nevím co je horší...Jestli ty primitivní pošuci co zabíjej ve jménu nějakého krypla nebo ta politická zasra.á svoloč, kterou si platíme z daní

V interní diskusi je 3 příspěvků | poslední příspěvek 25. 7. 2016 11:48 || Diskutovat

Facebook diskuse