Necenzurujeme.cz

Ne, my nejsme oběti, Rajchl má pravdu!

Jsme jen národem, který si zas neumí vládnout.

Naší účastí v EU omlouváme politickou a hospodářskou destrukci naší země, ale svou neschopností najít a zvolit si politiky, kteří budou schopni prosazovat naše zájmy, jsme to vše sami zavinili. Orbán je příkladem, že to možné je. Prosazuje v EU zájmy Maďarska, stejně jako jeho předci, když dokázali udělat z Rakouska Rakousko-Uhersko. Všichni jsme měli dost času k pochopení skutečnosti, že pro EU nejsme partner, ale krmelec. To je odrazem toho, že neumíme přinutit vládu vládnout pro svůj lid, a tolerujeme loutky jezdící si pro instrukce tu do Bruselu, tu na velvyslanectví USA nebo dokonce Ukrajiny. T.G. Masaryk a Štefánik by nikdy nepřesvědčili vítězné mocnosti Velké války, aby umožnily vznik Československa, kdyby naši legionáři ve Francii, Itálii, ale především v Rusku neprojevili odhodlání pro tento stát umírat.

Projevme dnes i my činem zbytky odhodlání a odvahy našich předků. Udělejme něco pro záchranu naší země. Přestaňme omlouvat své srabáctví i lenost žvaněním o tom, jak by se věci měly podle nás dít, a udělejme to, co je reálné. Naši legionáři by plakali nad tím, jak je obtížné pro mnohé jejich potomky dát najevo odpor proti kolonizování jejich země, pro kterou oni trpěli a přinášeli oběti i umírali. Neprojevíme-li odpor, nezasloužíme si ji, ale pohrdání těch, co ji vybojovali se zbraní v ruce.

T.G.M. a ŠTEFÁNIK bez  legií, kterými mohli zaplnit Václavák, by nikdy nevydupali Československo. Dnes nikdo, bez Čechů Moravanů a Slezanů, kteří na zaplněném Václaváku dají vládě zřetelně najevo svůj odpor k tomu, jak vládne, nedokáže nic změnit. Až budete doma u kávy trpce a nespokojeně komentovat reportáže TV z demonstrace na Václaváku vydávanou za proruskou sešlost dezolátů, bude vaše nespokojenost vládě skutečně k smíchu.

NEPODPORA NENÍ ODPOR. NEPODPORA NIC NEZMĚNÍ, KDYŽ NENÍ VIDĚT.

 PŘEJI VŠEM DOMA HEZKÉ A TRVALÉ NEPODPOROVÁNÍ.

Štítky článku:

prestiž 1: 16,19 přečteno 267×

1 Hodnotit článek 12

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Ne, my nejsme oběti, Rajchl má pravdu!

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse