Necenzurujeme.cz

OPRAVDOVÉ OBĚTI A ROZMAZLENÁ PRIVILEGOVANÁ GRETA

Kdo si myslí že Greta si sama sedla na ulici a přes noc se z ní stala celebrita je naiva. Kdyby si jiná záškolačka sedla na ledovou ulici s plakátem, tak ji sebere sociálka.  Ale o ní se ihned začal zajímat světový tisk. A už to jelo, promyšlená koordinovaná akce těch co se snaží zničit Západ. 

S nezřízenou a drahou řízenou migrací lidí kteří nepřichází ani pracovat ani se integrovat to jde pomalu, tak se to musí urychlit. Tak tu máme Zelené šílenství, které je ve velké oblibě v Německu,  Zelení mají našlápnuto na drtivé vítězství v příštích volbách, a dovedou to do hořkého konce s německou důkladností. Inu tradice, jak je popadne rapl, nikdy neví kdy přestat. 

A tak Greta, která není s to říct souvislou větu sama od sebe,  svědomitě čte, pláče a vzteká se tak jak jí to nařídí. Zatím je poslušná, zájem a sláva jí dělá dobře.  Vzteká se když se jí zvolený americký prezident nevšimne, nemá proč, nikoho nezastupuje, funkci nemá, nikdo jí nevolil,  ale novináři už jedou podle scénáře. 

Zatímco spratek pláče a vzteká se před kamerou, tak jak to nabiflovala, jsou tu miliony dětí co nejsou  privilegovaní parchanti jako ona. Nemají přístup ke špinavým zdrojům energie, tudíž jim špinavé náklaďáky nepřivezou jídlo, hlavně nemají lednice aby se jim to nezkazilo, ty také potřebují špinavou energii, nechodí za školu protože žádnou nemají, neměli by ani na pomůcky které jsou vyráběny špinavou  energií, nemají tenisky, které jsou dělány ze špinavého materiálu - z ropy - nemají mobily, a neměli by je ani kde nabít. Nemají ani žárovku, natož tu co údajně šetří energii, ani elektrický nebo plynový sporák, bohužel musí si rozdělat ohýnek aby jim něco uklohnili z toho mála co mají. ALE TY GRETU NEZAJÍMAJÍ, ONA VIDÍ ŽE LIDÉ UMÍRAJÍ PO MILIONECH, PRÝ KULIVÁ TÉ ENERGII, NEVIDÍ TY CO UMÍRAJÍ PROTOŽE TU ENERGII NEMAJÍ. 

Až v Německu, a tudíž pak po EU zavedou tu jedinou možnost jak žít, bez špinavé energie, bez masa a živočisných výrobků, tak budou na tom jako ti co tak ještě dnes sotva přežívají. Ale budou prohlašovat že je to tak správné.  Budou umírat lidé, a podle jejich demagogie se Zemi uleví. Už toto hlásají na plnou hubu. Inu, i ten Hitler předešel dnešní dobu, miliony lidí tenkrát ulevili Zemi. A zase se jí uleví. 

Štítky článku:

prestiž 1: 37,33 přečteno 872×

0 Hodnotit článek 46

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

OPRAVDOVÉ OBĚTI A ROZMAZLENÁ PRIVILEGOVANÁ GRETA

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse