Necenzurujeme.cz

GHETTA, MULTIKULTURALISMUS A KRYSAŘ Z HAMELINU

Jak se to rýmuje? Vic jak si myslíte, a dodnes se člověk nepoučil, hlavně ne v Evropě, leckde jinde ano.  On to nebyl vůbec krysař, on to byl takový středověký pašeák lidí, a také dělal pro vrchnost. Žil v době kdy - nejen - čeští králové potřebovali podanné, a tak je zvali z končin kde bylo lidí dost a obživy už  ne tak dost. 

Naší dřívější králové to řešili dovozem Germánů, Německo jako takové ještě nebylo, a ty pak usazovali u hranic, kde to zelo prázdnotou, a užitek proto z toho  moc nebyl.  A zde se udělala první chyba, která z počátku nebyla viditelná, ale časem se z těchto končin stal stát ve státě, nevadilo že se Germáni neintegrují, stále mluví svým jazykem, a málokterý se časem cítil jako Čech, i když tento problém se stal problémem až po řadě generací,  z počátku to bylo s češstvím dost nejasné, když ale pak došlo na rozlišování národností, bylo pozdě, a v Sudetech začal klíčit velký průser. 

A tak je to všude po Evropě dnes. Chce se konat Dobro, nejen Romům, ale hlavně migrantům se poskytne levné bydlení, a máme ghetta. V nich  se nemohou integrovar ani ti co by chtěli. Nejde to. A tím vzniká půda pohnojená ztracenými iluzemi, zklamáním když si uvědomí že integrovat se je velmi těžké, a využijí toho extremisté. A je zase průser, i když z málokoho se stane terorista, jenže historie ukazuje jasně: až dojde na lámání chleba, i ti kterým se daří dobře budou táhnout se svou  smečkou, protože k té domáci se neintegrovali. 

Jak předejít průseru? V Evropě už nijak, protože by se musely zbořit základy sociální péče, a to nejde. V USA to donedávna fungovalo, ti co  chodili z Evropy si museli najít živobytí a střechu nad hlavou kde to šlo a museli se pak smíchat, a stali se Američany. Poslední dobou už je to také v kopru, ale i tak je to  100x lepší než v EU. 

 Dnes to vidím v Mexiku, není to jedna etnická skupina jak by se zdálo, ale nemají žádné etnické nepokoje ani ghetta ( ghetto není chudinská čtvrť, ale místo kde žijí lidé jednoho  náboženství nebo rasy, a nemusí být chudé), a tudíž  jim aspoň tento průser nehrozí. Nejen se smíchali časem se Španěly, ale v 19. století přišlo do Mexika skoro půl milionu Číňanů, dílem z Kalifornie kde otročili, dílem z Činy odkud připlouvali na západní pobřeží. Já se divíval že jsou Mexičané moc podobní Asiatům, i oni  si to vysvětlují tak že před 12 000 lety přišli předci přes Beringův průliv, ale indiáni v USA tak nevypadají, oni se prostě smíchali, a málokterý Mexičan si pamatuje že někdo z rodiny byl Číňan, žadné Chinatowny v Mexiku nejsou. Prostě tavicí hrnec. 

Podotýkám že i cikání v Mexiku nemají špatnou pověst, nemají žádnou, všichni zde makají, hodně mají krámky, jen 10% jich dělá u kolotočů, a podotýkám že skoro všichni jsou Roma a ne Sinti. Diví se kdy jim říkám že v Evropě skoro nikdo z nich nepracuje, že prý z čeho by žili? A že žijou pohromadě, jak ty příbytky seženou? Zde jim bydlení, a nikomu, nepřidělí, na základě etnicity už vůbec ne.

Multikulti vypadá hezky, ale v proslovech politiků. Jinak je to  návod na velký průser. V národě se těžko snesou dva národy. Alespoň ne nadlouho. To co se vaří v Německu s Turkama a Afričanama je to samé co u nás bývalo v pohraničí, Sudety už nejsou bohužel jen vzpomínka, Benešovo dekrety padnou  a kromě mimoevropanů, kteří zákonitě v Česku budou, bude další průser ale tuplovaný.  Zbývá jen doufat že to v Německu praskne dřív než to zaplaví Česko, a je to i možné, Zelení a jejich voliči v Německu už na té další pohromě pracují. Příští volby vyhrají zelení, a to bude jízda pánové.

Štítky článku:

prestiž 1: 11,28 přečteno 162×

0 Hodnotit článek 6

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

GHETTA, MULTIKULTURALISMUS A KRYSAŘ Z HAMELINU

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse