Necenzurujeme.cz

PUTIN NEVĚŘÍ V UTOPII PANSLOVANSTVÍ A NENÍ PŘÍTEL ZÁPADU

Je ale na Západě stále populárnější, a nejen díky levičácké propagandě, ale i svou zásluhou. Je to PRAGMATIK, nikoliv idealista, a mazaný chlap co kope za Rusko jako Trump za USA, a ostatní si musí pomoct sami, síly na to mají, a chybíli jim vůle, jejich vina

Ale Češi na něj pohlížejí jako na Blanické rytíře, na geroje co přicválá na ochočeném medvědovi a ochrání je před vlastní blbosti.  Putin nemá v úmyslu nikoho zachraňovat,  nemá proč, nic z toho nekouká, tak proč si dělat škodu.  Ale proč?

Shrňme si to:  levičácká propaganda jede na plné obrátky, dám příklad Demokratů v USA. Ryli do Trumpa, jančili že ho podporuje Putin, tím chtěli odradit ty dole, ti co nevolí jako kavárna, protože ví že nikdy nežrali bolševismus, ale nějak jim uniká že i nevzdělaný Američan ví že dnešní Rusko není bolševické, a hlavně věděli PROČ volit Trumpa a že je Putin nemusel přemlouvat. Jenže on Putin možná do voleb zasahoval, ale ve prospěch Hillary a dost možná bude zasahovat znova, a ne ve prospěch Trumpa. Byl by na hlavu padlý aby mu leželo na srdci dobro pro USA.

Taktéž propagadna že v EU Putin podporuje ty kterým zhovadile říkají krajní pravice. Takový blb není, je to mazaný zkušený kágébák.  Proč nepodpořit Zelené melouny a Die Linke v Německu? Vždyť mu to přímo nahrává na smeč.  Podle všeho příští volby opravdu vyhrají Zelení, a velmi pravděpodobně půjdou do koalice s Die Linke, AfD vyšachujou levou zadní.  A pak začnou prosazovat své ideály, a už se to rýsuje.  Začne to s automobilkama, poženou je svinským krokem, a ostatní průmyslníci nebudou čekat na šikanu, a odsunou se kamkoliv jinam.  Do Polska, Maďarska...a Rusko také otevře náruč, Mercedes už tam je, a velká část průmyslu tam bude následovat. Proč by Putin chtěl teda udělat EU dobře? 

 Zatímco si EU kope hrob,  Putin kope za svou zem jako Trump za tu svoji.  Další americké podniky odchází z Číny  - Apple, Black and Decker, Hasbro a jiní, někteři dají část průmyslu do sousedního Mexika, ale i tak snížení daní se Trumpovi vyplatilo.  Co se děje v EU Trumpovi nejde na rozum, a nechá slavnou EU ať si to vyžere. Leda pomůže Británii. Možná odsune americké vojsko do Polska, a prachy z toho budou mít Poláci, Němci utřou hubu. 

Tak nečekejte spásu od nikoho, NEPŘIJDE.  Evropa už nadělala spoustu pitomostí za poslední století, a tentokrát už si za ni nikdo pálit prsty nebude, druhý Marshallův plán  také nebude, jen si cizí mocnosti i nemocnosti budou paběrkovat co zbyde. Putin se uchechtá.  Na pomoc údajným Slovanům nepřicválá, v tento ubohý a vyčichlý panslovanský sen nevěří.  Češi také ne, jen když jim to vyhovuje, místo podpory V4, teda už V3, Slováci se trhli, tak raději se ukolébávají pohádkou o tom že teda aspoň ten Putin asi má v plánu udělat Slovanům dobře, a budou sedět u piva a Putin ať se postará. Pak mu postaví pomník, a pak mu ho zbourají. 

Jo jo, a Putin na to skočí, že. 

Štítky článku:

prestiž 1: 15,33 přečteno 376×

0 Hodnotit článek 9

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

PUTIN NEVĚŘÍ V UTOPII PANSLOVANSTVÍ A NENÍ PŘÍTEL ZÁPADU

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse