Necenzurujeme.cz

CUI BONO? KDO CHCE ZNIČIT ZÁPAD

Kdekdo řekne: Soros, Ilumináti, CIA, Putin.....ale žádný z nich nemá celkem proč. Co takhle Čína?  Karavany Afričanů, muslimů odkudkoliv, nechodí za prací ale za podporou, kterou jim zkorumpované vlády dávají, lid to zacáluje. Ale nejde to  tak rychle jak se očekávalo. Tak se musí šlápnout na plyn.

Jak nás převálcovat ekonomicky?  Inu, musíme zachránit planetu. Pokud možno, žádné emise, a i když nemožno, tak taky.  Malé země, třeba Finsko, 5 milionů lidí, a za pár let už žádná ropa nebo rašelina, jen větrníky a solární panely. Že to nemůže tak fungovat? Nevadí. 

Německo už si zakázalo jaderné elektrárny, zatím kupují energii od jaderných elektráren ve Francii a Česku, ale Frantíci už ji chtějí zakázat také. Auta brzo jen elektrické, pokud to nebude moc fungovat, jsou tu kola a koloběžky. A elektriku přece vyrábí zásuvka ve zdi. 

Továrny se budou větším fofrem přesouvat povětšinou do Asie, kde se nic takového nepěstuje. Nejen Čína, Korej nebo Japonsko na tom vydělají, také Vietnam i Indie. Zato Evropa bude tratit dále, zatím jen stagnuje, a proto se to musí urychlit. A máme svatou Gretu, díky ní jsou dnes němečtí Zelení nejvlivnější, a příští volby hravě vyhrajou tito melouni, zelení na povrchu, vevnitř rudí, už se netají že chtějí skoncovat s kapitalismem, dost už bylo u nich dobrého bydla. Mají chutě znárodňovat, a to nejenom byty. 

V USA se objevila malá chyba v Matrixu - Trump - tak tam svatá Greta pojede na plný úvazek na celý rok, pěkně před volbama, pomůže socanům vyhodit ze sedla Trumpa.  Pochopitelně bude kontrolovat jestli do amerických  voleb náhodou nezasahuje Putin.  Zelené šílenství musí už sakra s tím Západem seknout. 

A jsme u toho. Komu to vyovuje? Nevím jak by Soros na tom vydělal, neříkám že se on a jiní nenechávají podplatit. Až vymění obyvatelstvo za cizopasné vyžírky, kdo bude makat? Těch pár co v EU zbyde? Jak budou moct vyrábět bez energie? Kdo bude vylepšovat, vynalézat? Tudíž kdo bude platit daně?

A je tu ta Čína, celý svět bude patřit jim. Západ na kolenou ryjící držkou v zemi. Zbytek světa už se podřídí automaticky. Možná poprvé v historii se ta světovláda podaří. A my se zatím hádáme o suché z nosu, čumíme jak nás bezdětní politici prodali za velké prachy a novináři za mísu čočovice. 

 A my jim to žereme, vidíme jen toho Sorose, Merkel a jinou prodejnou sběř, a jinde už se nám řehtají. 

Štítky článku:

prestiž 1: 29,30 přečteno 580×

0 Hodnotit článek 30

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

CUI BONO? KDO CHCE ZNIČIT ZÁPAD

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse