Necenzurujeme.cz

ZOUFALOST CENZORŮ A POLITRUKŮ

Poté co se ČT nepodařilo svalit terorismus na Sri Lance na radikální budhisty, tak se to muselo nějak zatlačit do pozadí. Ale kde něco rychle sehnat. Postačil poslanec co jel na Moravu zlískat se jak papežeskej prelát.

Měl z toho junckerovskýho housera, a v takovém stavu okenní parapet může být prevít. Padla facka padla na sále, a propaganda jela na plné pecky. Udělat z Čechů rasisty kteří zmlátí tak oblíbeného poslance jen proto že má černou kůži je náramný nápad, stovky mrtvých křesťanů neboli vyznavačů Velikonoc musí stranou, zde je závažný zločin xenofobie a rasismu.  Pavel Novotný z Řeporyjí neohroženě vyhrožuje že se jim ďábelsky pomstí. 

 Vokázalo se že šlo o obyčejnou pařbu, pan poslanec už přiznává barvu, prej měl někdo jako slyšet něco o negrech, on si moc nepamatuje, on místo koštování chlastal.....a je po slávě. Z té kauzy bude ještě velká ostuda. Ale co nám to ukazuje?

Zoufalost před EU volbama. Na jedné straně hořela katedrála, a ne jen tak nějaká, ale přímo symbol nejen Francie, kde sice nevíme jak se to stalo, protože vyšetřování požáru trvá týdny, někdy měsíce, zvláště když se jedná o požár takového rozsahu.  Ale ještě se to hasilo, a už se oficiálně vědělo že je to nehoda, víme kdo to neudělal a vy kušte.  Pak se diví že tomu nikdo nevěří, a že třeba Žluté vesty viní i samotného Macrona, jiní zase jisté skupiny, vyberte si viníka když autoritám už nikdo nevěří. 

Pak to ještě o Velikonocích někdo roztočí ve velkém, sice daleko, ale i New Zealand je daleko, ale tam to byl útok na nás všechny, ihned se z toho vyvodily důsledky, občané se musí odzbrojit, a na důkaz soustrasti si premiérka dala na hlavu šátek.  A nejen ona. V mnichovském kostele jeden narušený jedinec zařval o Velikonocích, přímo při mši, Allanu akbar, ozvala se rána, lidé začali utíkat, přes dvacet raněných, ale to je jen incident, nehodný se o něm zmiňovat,  ale zlitý poslanec, to už je na pováženou, zvláště když měl někdo - údajně - prej něco říct o negrech. 

 BUDOU VOLBY DO EU - ZVEDNĚTE SE Z GAUČE A JDĚTE VOLIT, JE NA ČASE SE POKUSIT ZMĚNIT SMĚR

Štítky článku:

prestiž 1: 37,20 přečteno 764×

0 Hodnotit článek 46

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

ZOUFALOST CENZORŮ A POLITRUKŮ

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse