Necenzurujeme.cz

Zamyšlení nad coronavirem

Je to jen virus? nebo jsme svědky něčeho mnohem složitějšího?

Nejsem sice ani lékař a ani politik ale o viry se zajímám již řadu let a o ebole toho vím víc , než většina obyčejných lékařů. Ale tento článek nebude o vysvětlování jak funguje virus, jakou ma virulenci a podobně..to zřejmě spoustu lidí ani nezajímá a nebudu tady někoho přesvědčovat , že i v mediích se buď lže a nebo těžce manipuluje co se týče tohoto viru.

Ale během pročítání FB jsem narazil na spoustu spekulací a mnohdy i fantaziíí at více či méně přehnaných..Ale pojďme se na pár velice zajímavých faktů podívat a posoudíte sami co je a není možné..Nikomu nechci tvrdit , že já mám pravdu a mnohdy si řeknete , že také spekuluji. Každý má svůj rozum a někteří lidé jsou schopni pochopit méně a někteří více, tak už to hold je a vždy bude.

První spekulace na kterou jsem narazil " Coronavirus je biologická zbraň" Já osobně jsem naprosto přesvědčen, že tento virus není výtvor přírody. jenže jako biologická zbraň se mi také moc nejeví... Biologická zbraň ma za úkol porazit nepřátele... nechápu proč by někdo vrážel miliony či miliardy a léta pracoval na viru, který převážně zabíjí staré, nemocné a slabé lidi. Biologická zbran by především měla zabíjet produktivní lidi a zejména muže. takže z tohoto pohledu bych se nebál tvrdit, že vyloženě o biologickou zbraň nejde. Ideální biologická zbraň by byla právě ebola, konkrétně Ebola Zaire, která má z Ebol největší virulenci a také největší úmrtnost. Hrozivých 90%. I když zde je nutné podotknout, že Ebola Zaire se zatím nedokázala dostat z Afriky a tamní obyvatelstvo trpící hladem a nedostatkem pořádné stravy jistě zvyšuje samo o sobě její úmrtnost a troufám si tvrdit, že třeba v Evropě by ta úmrtnost tak vysoká nebyla. Ale přejme si , že nebude šance si tohle vyzkoušet, protože tenhle zabiják je opravdu vysoké nebezpečí. Ale právě pro jeho schopnosti by byl naprosto vyníkající biologická zbraň. Ale dokud nebude na ebolu lék nedovolí si nikdo takovou zbran použít , protože by se obrátila i proti němu. Takže podle mého soudu lze tuto myšlenku, že coronavir je bilogická zbraň zavrhnout.

Dalším velice často používanou teorií je ..."virus vypustili číňani a chtějí nás vyhubit" Tyto stupidní názory mají hlavně politici , kteří nemají v mozku nic víc než drátek, který jim drží uši aby jim neupadli. Čína je momentálně jedna z nejsilnějších ekonomik na světě, proč by něco takového dělali? Proč by měli zájem na tom zabíjet staré a nemocné lidi?  To nás ale přivede k otázce , komu by se mohlo hodit svést to právě na Čínu? Adeptů by bylo opravdu požehnaně..A ne nejsem žádný milovík Číny...ani ruska ani ameriky...já osbně jsem zastáncem toho žijme si každý své životy a pokud se k nám bude něko chovat slušně, je mi jedno jestli obchoduju s ruskem čínou či amerikou...Opět pouze můj osobní názor je, že i když se virus poprvé objevil v Číně, nemá tato země absolutně žádný důvod tento virus šířit po celém světě...

Vrátíme se ale opět k k tomu, že virus zabíjí staré a nemocné lidi. Poslední události v evropě ukazují , že má někdo enormní zájem na depopulizaci Evropy. Jen idiot to nevidí... nahrazení populace populací muslimskou je už naprosto očividné a těžko nám někdo bude tvrdit opak. A začínají nám zapadat kamínky mozaiky pěkně do sebe....Kdo potřebuje aby ubylo původních obyvatel evropy a ještě by se mu hodila ukázat, že na vině je Čína? Ano zdá se že zatím to je moc málo důkazů na nějaké spiknutí a , že je to čirá konspirace...No pojďme dál...čistě náhodou, se v době nejhorší krize , prochází němci bez roušek...Merekelová tvrdí, že je vše v pohodě, nakonec tedy uzavře hranice ale ne pro migranty...Tady už se nám rýsuje nějak moc náhod najednou...a to ještě nejsme na konci...Komu by se hodilo zbavit se starých a nemocných lidí na které musí stát vydávat nemalé finační prostředky? Nebo ještě jinak řečeno proč by měli pracující lidé živit důchodce , když můžou živit migranty....A najednou se zdá, že tento virus někomu spadl přímo z nebe...A zcela náhodně , v době kdy je největší krize...Turek poruší všechny dohody za které dostal zaplaceno a ne zrovna málo a napadne suveréní stát Řecko, aby procpal do Evropy další tisíce muslimů....Nepřipadá Vám tohle už moc náhod najednou? Není to moc náhod aby Koronavirus byl pouhý výtvor přírody a pouhá náhoda? nepřipadá Vám, že vlastnosti tohoto viru jako vysoká virulence, dlouhá doba přežití viru v ovzduší a na předmětech i  jeho vysoká nebezpečnost pro stare a nemocné lidi je naprostý záměr?

Nechám na Vás udělat si obrázek. Snad bych jen doplnil, že Ebolu stvořila příroda a drží ji stále na uzdě...Ebola si nevybírá a jak to v přírodě bývá přežijí jen nejsilnější jedinci tak funguje celá příroda. Ebolu drží právě její vysoká virulence a úmrtnost a ta se tak nestíhá šířit...A pokud by se Ebola dostala do civilizované země je konec. Koronavir ale konec nehce...koronavir chce zasahnout přesně tam kde to potřebují někteří z těch co ovládají svět. Náhoda? Spekulace? Konspirační teorie? nechám to na Vás přátelé...jen se nad tím chvilku zkuste zamyslet....

Štítky článku:

prestiž 1: 18,96 přečteno 378×

0 Hodnotit článek 14

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Zamyšlení nad coronavirem

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse