Necenzurujeme.cz

Obama, Putin, Merkelová. Jak se pronásleduje vytipovaná oběť

Všimnul si někdo, že česká mainstream media nepropásnou jedinou příležitost dávat Putina na přední stránky, byť by se jednalo o banální příběh, nicotnou poznámku, či pár bezvýznamných slov? Ano, i ti ostatní „hráči“ v politickém hřišti mají svá místa na předních stránkách novin, ale nějak mi připadá, že Putin zaujímá prvenství.

A ne vždy o něm mluví hanlivě. To ne. Ale mluví. Někdy najdete maličkou ironii, skrytou za poměrně slušně napsaným textem, jindy slova „prý“, nebo „údajně“ doprovází celý text, prostě Putin je pro ně „zajímavý.“ Obama ani tak ne a při tom Obama je vůdce nejsilnější země světa. Ovšem Obama dělá vcelku „všechno správně“, není třeba se nad ním zamýšlet. Putin se ale musí omílat. Je teď v módě se nad ním zamýšlet aniž media mají prozkoumané zda to čtenáře vůbec zajímá. Tvrdí, že ano. „Myslí si“, že ano. Ale to je vedlejší, vše to spíš slouží k jedné a jediné věci. Zdiskreditovat tuto osobu do únavy těla. Nenechat lidi usnout v představě, že Putin je „all righ“.

Idnes se dnes na přiklad rozhodlo dát na hlavní stránku nevinný obrázek. Ohňostroj v Kremlu. Ze všech zemí světa právě Moskva. Proč? Co je na tom zajímavé, že v Moskvě se slaví Nový Rok? Skoro to vypadá a to říkám bez důkazů, že jim Putin leží v žaludku. Hodnotím to podle sebe. Sám na Putina nevzpomenu jak je den dlouhý, jak je týden dlouhý a asi bych o něm ani nepřemýšlel jak by byl rok dlouhý, pokud, a to je slovo nejdůležitější, pokud by mi ho nestrkali novináři pod nos denně nebo obden. Je pak samozřejmé, že odpůrci Putina, ti, kteří ho nemohou vystát si denně obnovují tu stejnou osobu a vybrušují svoji nenávist do krajnosti.

Ani je nemůže bavit stále o Putinovi číst, tomu věřím, ale když chceme „psa bít, musíme mít v ruce alespoň tu hůl“. A v tom to je. Hůl je právě to podstrkávání jeho obrázku před oči veřejnosti. Je třeba ho cpát na přední stránky den co den, (nechci tvrdit den co den, je to jen slovní obrat) aby se nezapomnělo. Ano, aby se na něj nezapomělo. Taktika v podobě kouzla a síly slova, nebo fotky. A sem tam napíší ty chytré hlavy jen přesně to, co se stalo a bez přehánění. Ale pozor, mistři slova vědí, že to je stejně účinné jako slova pohany. Přece nemohou stále hledat špínu, to by jim druhá strana vyčetla brzy.

Jen Putin vyleze z Kremlu a řekne pár slov, už je to v novinách. Vyleze-li Obama, nikdo se to nedozví. Merkelová je samozřejmě rovněž tak zajímavá, vede přece proti Putinovi její osobní válku, zvláště když ji bosové ve Washingtonu ukázali co se o ní dá zveřejnit, pokud nezmění svůj přístup ke Kremlu. Myslím ale, že tato žena má už odzpíváno.  Takže její novoroční, nebo přednovoroční projev byl podchycen okamžitě a její slova o zmírňování proti islámským náladám byla vystavena do popředí. Zase záměrně, aby se znelíbila. Nu a to, že prohlásila že “není jakýchkoli pochyb, že chceme v Evropě bezpečí společně s Ruskem, ne proti Rusku,“ jí moc popularity mezi nenávistnými srdci Evropy nepřidá. Že pokrytecky nabádá národ k pospolitosti, co se týče přístupu k uprchlíkům z islamského světa, je i pro mne pobuřující. Uvedla dojemná slova nějakého běžence, který prý “chce, aby jeho děti mohly bezstarostně dospívat”. A já jen dodám, že proto si zvolil Německo, zemi, která jen před nedávnem vyvraždila miliony obyvatel světa. Nevadí, dnes má super dobrý sociální systém, tedy může si ho a jeho děti dovolit podporovat v tom “bezstarostném dospívání” dosytosti, ale to už nestojí za zmínku.  Merkelové se to hodilo, pokrytectví se však nedá zakrýt.

Když já s rodinou, po útěku z bývalého Československa jsem žádal o přijetí do Německa, bylo mi řečeno, to nejde mladý pane. Musíte mít v žilách alespoň 30% německé krve a to vy nemáte. Dnes krev nekrev, bere se tam kde kdo, hlavně “naši bratři” z islámského světa. A tak Merkelová dodala k tomu dojemnému Kurdovi, ”je to snad ta největší poklona, kterou člověk může naší zemi složit. To, že děti pronásledovaných zde beze strachu mohou dospět,“ . A co moje děti paní Merkelová, i ony byly malé, nevinné a i ony chtěly dospět bez strachu. No nic, dnes na tom nezáleží. Já stejně věřil, že to nešlo hlavně proto, že jsem byl jen Čech, podřadná rasa. Ale koho to dnes zajímá?

Merkelová se znelíbila, její slova už nemají tu váhu a nedůvěra zhora je už jistá. I ona je předurčená k záhubě. Zda Putin, to se dosud neví, ale bude se pro to dělat vše, co bude možné, aby se situace v Rusku změnila ve prospěch “světového míru, absolutní demokracie, rovnosti všech národů” a hlavně, aby se nasadila vláda, která bude pro...pro všechno, proti čemu je dnes ta Putinova. Na to jsou už dnes vyštudovaní mistři. Dokázali převrátit nepřevratitelné. Irák je jeden příklad, Lybie je druhý příklad, Kosovo je další příklad a tak dále a tak dále.

A tak se pronásleduje budoucí oběť. Nejdříve se musí absolutně očernit, do lidí nasadit semínko zloby, zalévat, a zalévat, aby rostlinka zloby dorostla k nenávisti. V Česku, jak je vidět to jde lehoučko. Až se zloba přemění v hromadnou nenávist, přijde najednou vnirostátní převrat a dílo bude vykonáno. Je to taktika, po léta osvědčená. Nuž čekejme jak tohle dopadne. Do té doby buďme připraveni číst i zprávy, jak se Putinovi ulevilo po nedávném průjmu, nebo jak odehnal mouchu z talíře boršče pouhou lžičkou. Media mají větší sílu, než zbraně. Kdo to neví, neví nic o světě samém. Takoví jsou ale šťastní jedinci. Těm stačí plný talíř knedlíků, kus vepřo a k tomu zelo. Takovým gratuluji a ostatním přeji do nového roku 2015 pevné nervy a hezké chvíle den co den. Nemusí to už tak být v roce 2016.

 

Frank Krejčí

 

 

Štítky článku:

prestiž 1: 9,19 přečteno 488×

0 Hodnotit článek 1

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Obama, Putin, Merkelová. Jak se pronásleduje vytipovaná oběť

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse