Necenzurujeme.cz

Komunismus v Kalifornii?

Fotky, které na konci tohoto článku předkládam ke shlédnutí svědčí o „pravděpodobné“ budoucnosti USA. Samozřejmě, že prezidentské volby v roce 2012 mohou hodně změnit, nic není ztraceno, ale do nedávna nikdo nebral vážně, že základy pro rostoucí podporu komunismu v USA jsou již pevně položeny. To vše se ujasnilo v posledních letech pod Obamovým vedením oné nejmocnější země světa. Kam to půjde dál?

Jádro začíná nabývat rozměr a dovolím si bez váhání říct, že masová nespokojenost s nestoudným rozhazováním minulých vlád a té dnešní se může zvrtnout k neočekávaným zítřkům. Podle fotek je jasné, že právě odboráři v USA volí otevřeně pro komunismus. Kdyby snad měli novou formu, nový systém, nadějný a spravedlivý, budiž, ale komunismus? Jak jsou na tom odboráři v Čechách?

Včera jsem náhodou, aniž jsem věděl o těchto fotografiích, uveřejnil článek pod názvem „Nebylo jak za komančů“ „http://frankkrejci.blog.idnes.cz/c/196465/Nebylo-jak-za-komancu.html

Článek měl humorný podtext a spíš měl vyvolat úsměv, nikoliv souhlas nebo nesouhlas. Nesnažil jsem se v něm oslavovat „staré, dobré časy“. Byla to spíš jízlivá poznámka, nebo komický pohled do bývalého Československa a připomínka všem, že co není, může klidně znovu být, když se usne na vavřínech.

Kdo však nechce zpět do zmámé lvové jámy, musí se smířit s tím co je dnes, nebo využít svých zákonem daných demogratických práv a věci změnit a to pořádně. Budoucnost je v rukou jednotlivců.

Před dvaceti lety by nikdo nevěřil, že padne veliký a mocný Sovětský Svaz a padnul. Jako kokos z palmy. Tak rychle to přišlo. Ale nemylme se, to se to vše může vrátit zpět. Pokud si to lidé budou přát, tak změna může přijít jako tsunami. Kdo totiž chce hledat cesty zpět a najde podporu většiny, dostane se tam. Taková je realita demogracie. V totalitě to asi nejde, ale v demoracii je všechno možné. Tak to může být i ve velkých Spojených Státech, kde se o tom dosud nikdy vážně neuvažovalo. Lidé jsou už vážně nespokojení a nespokojený občan sáhne někdy do extrémů.

Nespokojenost s dnešním vedením státu je v Čechách rovněž evidentní, ale málo kdo má zájem něco udělat. „Ať to udělají jiní, ne já“, je nezveřejněné heslo doby.  Ale občané, ve vládě a parlamentu sedí jenom ti, kterým jsme naletěli a zvolili je tam sami. Ovšem neodsuzujme se, v USA je to stejné, každé 4 roky naletí a doufají že to bude jiné.

Slovo stávka jsem použil jako příklad nutného zla, právo na ni asi v demogracii musíme mít, ale sám stávky a odbory moc neuznávám. Odboráři mi přijdou spíš jako „zlí čertíci“, podněcovači nepokojů, pochlebovači masám a vyvolávači trablů.

Jejich vliv na pracující je stejný jako vliv odborů v USA na jejich pracující.

Zásada je, držet co nejvíce lidí v zaměstnaní, byť na úkor finančních ztrát podniků. Často tak podporují lenost v řadách pracujících, keří se nemají čeho bát, neboť za nimi vždy stojí jejich odbory. Že na víc odbory pomáhají zvyšovat ceny všeho zboží neustálým tlakem na zvyšováním platů, je nezajíma. Tím hrají do karet všem, kterým to vyhovuje. Chodit do práce, dělat pokud možno málo a brát vysoké platy. Sen každého. Ach bože..co se to s námi stalo?

Umělá zaměstnanost je vidět na příkladu, který mám v paměti dodnes. V bývalém Eastern Airlines, kdysi sídlícím v Miami, si soustružník nemohl doplnit olej do mašiny, neboť uniový předák to nedopustil. Musel přijít speciálně „školený doplňovač oleje“ a udělat to za něj. Než však přišel, dělník proseděl třeba hodinu a výplata mu šla. Odboráři to vysvětlili tím, že pokud si dělník doplňuje olej sám, ubírá tím práci jinému. A ten jiný má doma ženu a děti. Zaslouží si pracovat. Tak co na to chce někdo říct?

Odbory mi připadají jako sama církev svatá. Ti rovněž za každou cenu a podmínek budou bojovat proti potratům, jen ať se lidé rodí, i znásilněné ženy ať rodí, bude více poplatníků. Více bude lidí na této planetě, více peněz pro nás. Stejně tak mi přijdou odboráři. Více lidí zaměstnáme, více poplatků vybereme. Ať si s lidmi poradí zaměstnavatelé. V církvi pak věří, že ať si s lidmi poradí stát, jejich uživení není náš problém.

Za vším je osobní zisk. Žádné blaho pracujících. Pracující jsou jen „zboží“, jsou to poplatníci, jsou jen takovou zástěrkou. Pravý důvod je zisk do kapes těch, co „mají ruce na řídících pákách“. Při tom by se dalo vyřešit udržování zaměstnanosti větší podporou podnikání a více podnikání vyžaduje více pracujícich. Správně napsané zákony by omezovaly zaměstnavatele v chytračení a  platových manipulací. Na co pak potřebujeme odbory? Ano, lehce se to říká, ne vždy se to lehce dělá.

Nasledující obrázky jsou překvapivé a silně připomínají dobu, které jsme se vzdali s radostí, i když si s přítomností dosud nevíme rady. Ovšem fotky už jsou venku a konečně ukazují pravou barvu těch, kteří se už těší na ještě větší moc.

Odbory jsou podle mě zdrojem zla, nesouhry a nesmyslného podpichování. Jsou v souladu s bývalým socialistickým smýšlením a vedou lidi mylnou cestou. Ovšem na druhé straně mluvit proti odborům, znamená politickou sebevraždu. Nikdo nenajde dost sil je odstranit a přece by se to dalo.

 

Foceno před 4 mi dny. A noviny o tom nepíší?

Komunismus na obzoru

nova garda

odborari

Jak je videt, komunismus zije

 

Mlada komunisticka liga

Mobilizace pro komunizmus

 

Co jsem nakoupil to prodávám. Chcete jít zpět? Věřil by někdo, že taková situce nastáne v USA?

Brrr, nechce si mi to věřit a přece.

Frank Krejčí

 

Štítky článku:

prestiž 1: 8,28 přečteno 483×

0 Hodnotit článek 0

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Komunismus v Kalifornii?

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse